دلبری از مردان با ۱۲ روش ساده برای خانم‌های مجرد!

به عنوان یک خانم مجرد، اگر می‌خواهید یک مرد را اغوا کنید، شرط اول، داشتن اعتماد به نفس است. سعی کنید علاقه‌‌ی او نسبت به خود را با خودتان بودن بدست آورید. دلبری از مردان شبیه یک هنر است و هیچ کس یک شبه یک هنرمند بزرگ نمی‌شود. در ادامه روش‌های دلبری کردن را با هم بررسی خواهیم کرد. با توجه به شرایطی که در آن هستید و شناختی که نسبت به مرد مورد نظرتان دارید می‌توانید از برخی روش‌های گفته شده استفاده کنید.   ۱۲ روش برای دلبری از مردان اگر مدت زیادی است که مجرد بوده‌اید و اکنون…

دلبری از مردان

به عنوان یک خانم مجرد، اگر می‌خواهید یک مرد را اغوا کنید، شرط اول، داشتن اعتماد به نفس است. سعی کنید علاقه‌‌ی او نسبت به خود را با خودتان بودن بدست آورید. دلبری از مردان شبیه یک هنر است و هیچ کس یک شبه یک هنرمند بزرگ نمی‌شود. در ادامه روش‌های دلبری کردن را با هم بررسی خواهیم کرد. با توجه به شرایطی که در آن هستید و شناختی که نسبت به مرد مورد نظرتان دارید می‌توانید از برخی روش‌های گفته شده استفاده کنید.

 

۱۲ روش برای دلبری از مردان

اگر مدت زیادی است که مجرد بوده‌اید و اکنون احساس می‌کنید وقت آن رسیده که نیمه‌ی گم شده‌ی خود را پیدا کنید، در اینجا چند روش ساده در مورد دلبری از مردان وجود دارد. دلبری کردن راجع به فریب دادن یا تظاهر کردن به چیزی که نیستیم نیست. پیدا کردن مردی که شایسته‌ی شما باشد زمان و تجربه‌ی زیادی می‌طلبد و یک شبه رخ نمی‌دهد. همیشه نباید منتظر مردی باشید که خودش وارد زندگی شما شود و خوشبختتان کند. می‌توانید با روش‌های ساده‌ای که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم مردی که از او خوشتان می‌آید را از آن خود کنید.

۱- اعتماد به نفس داشته باشید

شاید گاهی اوقات فکر کنید که اگر خود واقعیتان را برای طرف مقابل رو کنید، گزینه‌ی چندان دلچسبی نباشید. اما فایده‌ی پنهان شدن پشت یک نقاب چیست؟ بهتر است در ابتدا چهره‌ی واقعی خود را نشان دهید تا متوجه شوید برای هم مناسب هستید یا نه. بنابراین با اعتماد به نفس خودتان باشید. به عنوان یک زن اعتماد به نفس خود را بالا ببرید.

مردان جذب اعتماد به نفس می‌شوند. در حقیقت، برای مردان اعتماد به نفس جذاب‌تر از زیبایی ظاهری است. سعی کنید در مورد علایق، اهداف و ایده‌های خود کمی قاطع باشید. مهم این است که هنگام تلاش برای جلب علاقه یک مرد، احساس اعتماد به نفس و جذابیت کنید. به عبارت دیگر، سعی نکنید چیزی باشید که نیستید. خودتان باشید و علایق و احساسات خود را مقدم بشمارید.

اعتماد به نفس برای دلبری برای مردان

۲- به لباس پوشیدنتان اهمیت دهید

قبل از این که کسی واقعا شما را بشناسد، از نظر بصری ارزیابیتان می‌کند. اگر می‌خواهید نظر یک مرد را جلب کنید، لباس جذاب و تمیز بپوشید. لباستان باید به گونه‌ای باشد که در آن احساس راحتی و اعتماد به نفس کنید. برای مثال اگر در لباس‌های مانند پیراهن یا دامن راحت نیستید، شلواری زیبا بپوشید که در آن احساس راحتی می‌کنید. اگر نمی‌دانید چه بپوشد سعی کنید از کسانی که در زمینه‌ی مد سر رشته‌ای دارند کمک بگیرید.

۳- سعی کنید آرایشتان طبیعی باشد

هرچه کمتر آرایش کنید بهتر است. امروزه صنعت لوازم آرایش یک صنعت چند میلیارد دلاری در جهان است که به زنان این پیام را می‌دهد که زشت هستید و نیاز به آرایش دارید. بدتر از آن این است که با آرایش زیاد خودتان را از حالت طبیعی خارج کنید. مطمئن باشید که صورت خودتان به اندازه‌ای زیبا هست که نیاز به هیچ لوازم آرایشی ندارید. اما اگر دوست دارید آرایش کنید، سعی کنید حالت طبیعی خود را حفظ کنید.

۴- ارتباط چشمی برقرار کنید

یکی از رازهای دلبری از مردان ارتباط چشمی است. هنگام تلاش برای جلب علاقه‌ی یک مرد، تماس چشمی از اهمیت زیادی برخوردار است. مردان غالباً براساس نگاه زن و بیان صورت، میزان علاقه‌ی او را ارزیابی می‌کنند. حفظ ارتباط چشمی می‌تواند به مرد نشان دهد که شما به او علاقه‌مندید.

۵- روی زبان بدنتان کار کنید

از این که از زبان بدن خود استفاده کنید خجالت نکشید. این مورد می‌تواند به مرد مورد نظرتان نشان دهد که از نظر فیزیکی نیز به او علاقه دارید. روبه‌روی او بنشینید و چانه‌ی خود را بالا بگیرید. سرتان را زیر نیاندازید. این کار نشانه‌ی اعتماد به نفس شماست. همچنین هنگام صحبت با او از تماس‌های آرام و سبک و بدون منظور نهراسید. هنگام صحبت می‌توانید بازو یا شانه‌ی او را لمس کنید. اما دقت کنید این تماس‌ها نباید خیلی زیاد باشد.

۶- خوش و بش کنید

اگر بار اول است که او را می‌بینید، سعی کنید سر صحبت را با او باز کنید. لازم نیست برای صحبت کردن با او شخصیت خودتان را عوض کنید. خودتان باشید و با او خوب و صمیمی صحبت کنید. حتی اگر دوستانش هم با او همراه هستند، به آن‌ها نیز احترام بگذارید. برای این که او را تحت تاثیر قرار دهید کمی طنز را نیز چاشنی مکالمه‌تان کنید.

خوش و بش در دلبری برای مردان

۷- روی صدایتان تمرکز کنید

بعضی اوقات مهم نیست که چه می‌گویید بلکه نحوه بیان آن اهمیت دارد. سعی کنید هنگام صحبت با او روی صدای خود متمرکز شوید. منظور این نیست که با عشوه صحبت کنید یا هر دقیقه به او بگویید که چقدر خوش تیپ و جذاب است؛ اما گاهی کمی تغییر در صدای شما می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. اگر این کار برایتان خیلی سخت است به خود بگویید که بدترین اتفاقی که قرار است بیافتد چیست؟ مطمئن باشید که این کار خیلی ساده‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید.

۸- به او پیام دهید

دلبری برای مردان تنها با حرف زدن و حرکات ظاهری صورت نمی‌پذیرد. گاهی پیام دادن به او نیز باعث بیشتر شدن علاقه‌اش به شما می‌شود. برای پیام دادن گاهی منظور خود را غیر مستقیم و با ایموجی بیان کنید. بگذارید برای فهمیدن حرف‌هایتان کمی تلاش کند. مرموز بودن و شوخ‌طبعی را چاشنی پیام‌هایتان کنید. مطمئن باشید که او شیفته‌ی شما خواهد شد.

پیام دادن برای دلبری برای مردان

۹- برای او سلفی بفرستید

بهترین راه برای فرستادن سلفی، هنگام صبح است. بنابراین به او نشان می‌دهد که اولین کاری که بعد از بیدار شدن می‌کنید فکر کردن به اوست. مطمئن باشید این کار شما لبخند به لب او می‌آورد.

سلفی فرستادن برای دلیری برای مردان

۱۰- رک باشید

سعی کنید هنگامی که با او صحبت می‌کنید تا حد ممکن رک و مستقیم منظور خود را بیان کنید. آقایان زیاد غیر مستقیم بودن و پیچیدگی صحبت‌های شما را متوجه نمی‌شوند. بنابراین تا حد امکان ساده منظور خود را بیان کنید. هر چیزی که از رابطه با او می‌خواهید را ساده و رک بیان کنید. به او بگویید که چه می‌خواهید و به چه چیزی نیاز دارید. باقی مسائل به او بستگی دارد. او احتمالا خوشحال خواهد شد که شما در مورد نیازهای خود با او صادق بوده‌اید.

۱۱- زیاد به او توجه نشان ندهید

زنی که دیوانه‌ی مردی باشد و این را به او نشان دهد هرگز به دستش نخواهد آورد. مردان زنانی را که به راحتی عاشق می‌شوند را جدی نمی‌گیرند. به همین خاطر مردان فکر می‌کنند هر موقع که بخواهند آن‌ها را به دست خواهند آورد. اگر می‌خواهید برای مردی دلبری کنید سعی کنید سخت به دست بیایید. سعی کنید تا رابطه‌تان شکل نگرفته زیاد به او توجه نکنید و نیازهای او را در اولویت قرار ندهید. او باید اعتماد، عشق و محبت شما را به دست آورد.

۱۲- راجع به روابط قبلیتان صحبت نکنید

هیچوقت با مردی که به تازگی با او آشنا شده‌اید از روابط قبلیتان سخن نگویید. با این کار ممکن است شعله‌ی علاقه‌ی او به خودتان را خاموش کنید. درعوض، درمورد کارهایی صحبت کنید که دو نفری می‌توانید انجام دهید. اگر نمی‌دانید چه بگویید، از او درباره چیزهایی که دوست دارد بپرسید. از او درباره‌ی سرگرمی‌ها و وعده‌های غذایی مورد علاقه سؤال کنید. مطمئن باشید که او چیزهای زیادی برای گفتن دارد.

 

جمع‌بندی

اکنون دیگر به عنوان یک خانم مجرد، می‌دانید با چه راهکارهایی می‌توانید برای مردی که از او خوشتان می‌آید دلبری کنید و توجه و محبت او نسبت به خودتان را جلب کنید. با توجه به شرایطی که در آن قرار دارید یا شناختی که نسبت به طرف مقابلتان دارید می‌توانید از یک یا چند روش گفته شده می‌توانید هوش از سر مردان ببرید.

شما چه تجربیاتی از دلبری برای مردان دارید؟ آیا روش‌های دیگری برای دلبری کردن می‌شناسید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما و مخاطبان انگیزه در میان بگذارید. همچنین شما می‌توانید برای شناخت بهتر مردان، با نشانه های مرد هوسباز نیز در انگیزه آشنا شوید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید