فال قهوه پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | برای متولدین هر ماه

فال قهوه نوعی طالع بینی برای پیش بینی یا دریافت نگرش درباره بخت و اقبال است. به یاد داشته باشید که فال قهوه فقط یک سرگرمی است و نباید آن را جدی گرفت. در این پست با فال قهوه روزانه پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ بر اساس ماه تولد همراه ما باشید.

فال قهوه روزانه بر اساس ماه تولد 👇
فروردین اردیبهشت خرداد تیر
مرداد شهریور مهر آبان
آذر دی بهمن اسفند
فال قهوه روزانه بر اساس ماه تولد 👇
فروردین اردیبهشت خرداد
تیر مرداد شهریور
مهر آبان آذر
دی بهمن اسفند
فال قهوه روزانه

فال قهوه روزانه متولد فروردین

نقش شکل گرفته در فنجان: چمدان

چمدان نمادی از سفر یا نگرانی درباره دستاورد‌ها و کار‌های نیمه تمام است. از این رو، دیدن چمدان در فال قهوه بدین معناست که شما باید برای رسیدن به خواسته‌های خود دست به کار شوید. هرچند ممکن است در این راه فرصت تغییر یا نبوغ خلاقانه خود را از دست بدهید. به علاوه، چمدان می‌تواند نشان دهنده خطرات پنهانی باشد که باید قبل از انجام هر کاری، آن‌ها را شناسایی کنید.

فال قهوه روزانه متولد اردیبهشت

نقش شکل گرفته در فنجان: چوب

چوب نمادی از یک زندگی جدید یا بروز احساسات عاطفی است. دیدن چوب در فال قهوه بدین معناست که ممکن است غلیان احساساتتان نسبت به دیگران باعث بروز برخی مشکلات شود. 

فال قهوه روزانه متولد خرداد

نقش شکل گرفته در فنجان: اره

ارّه نمادی از یک زندگی شاد خانوادگی، فعالیت زیاد و لحظات پرانرژی و پرتلاش است. از این رو، دیدن اره در فال قهوه بدین معناست که انرژی و تلاش شما برای انجام کار‌هایتان به ثمر خواهند نشست و می‌توانید با خوشحالی از نتیجه تلاش خود لذت ببرید.

فال قهوه روزانه متولد تیر

نقش شکل گرفته در فنجان: موش

نماد موش نشان دهنده رنجش و ناراحتی جزئی و خفیف است. مشاهده موش در فال قهوه بدین معنی است که مسئله‌ای کوچک و بی اهمیت در زندگی‌تان باعث رنجش و ناراحتی شما شده است. این نماد همچنین ممکن است به این معنا باشد که شما در حال فرار یا طفره از مشکلات خود هستید.

فال قهوه روزانه متولد مرداد

نقش شکل گرفته در فنجان: بز

بز در فال قهوه می‌تواند از یک سو با یک زن روسپی یا یک خدمتکار مرتبط بوده و از سوی دیگر می‌تواند نشان دهنده سعادت و ثروت باشد. این نماد بدان معناست که شما فردی سرشار از نشاط و انرژی هستید. برای شما سخت است که بنده و زیردست فرد دیگری باشید. شما برای دستیابی به موفقیت و مال و ثروت به دنیا آمده اید. شما آن قدر قوی هستید که بر وسوسه‌های جسمانی خود غلبه کنید.

فال قهوه روزانه متولد شهریور

نقش شکل گرفته در فنجان: کندوی عسل

شما ممکن است نگران مسائلی در زندگی باشید. نماد کندوی عسل با سختکوشی در ارتباط است. ممکن است تصمیم گیری درباره یک موضوع، شما را دچار اضطراب کرده است و فکر می‌کنید هرگز به نتیجه نخواهید رسید. برای تعبیر کندوی عسل در فنجان قهوه بهتر است به اندازه کندو نیز توجه کنید.

فال قهوه روزانه متولد مهر

نقش شکل گرفته در فنجان: بادکنک

بادکنک اغلب نشانگر مهمانی یا جشن است. همچنین می‌تواند به معنای پیشرفت ناگهانی در امور و کار‌های شما باشد. باید مراقب باشید که دیگران بر سر راه شما مشکل ایجاد نکنند. اگر بادکنک در نزدیکی لبه فنجان باشد، این پیشرفت احتمالا در دوران جوانی شما اتفاق خواهد افتاد. اگر در میانه فنجان باشد، این پیشرفت و سعادت در دوران میانسالی و اگر در پایین فنجان باشد، در دوران پیری به سرانجام خواهد رسید. بعلاوه نماد بادکنک نشان می‌دهد که خواستار تشکیل خانواده هستید. مشاهده بادکنک در میانه فنجان قهوه بدین معناست که در اواسط زندگی خود با روابط موفقی روبرو خواهید شد.  

فال قهوه روزانه متولد آبان

نقش شکل گرفته در فنجان: خانه

خانه در فال قهوه نمایانگر دیدگاهی است که درباره خود دارید. البته تعبیر آن بستگی به قسمتی از خانه دارد که در فنجان قهوه دیده می‌شود. قسمت جلوی خانه نشان‌دهنده آن بخش از شخصیت شماست که به دیگران نشان می‌دهید. همینطور پشت خانه نشان‌دهنده بخش پنهان شخصیت شماست. نمای جانبی خانه حاکی از آن است که شما تنها بخشی از شخصیت خود را به اطرافیان نشان می‌دهید.  

فال قهوه روزانه متولد آذر

نقش شکل گرفته در فنجان: ابر

ابر معمولاً نشانگر مشکلات و بلاتکلیفی است. بعلاوه ابر نمادی از احساسات، امید‌ها و رویا‌های پنهان ماست. ابر همچنین می‌تواند نمادی از ارتباط معنوی باشد. مشاهده ابر با دیگر نماد‌ها می‌تواند تأثیری منفی بر معنای آن‌ها داشته باشد. مشاهده ابر احاطه شده با نقطه به معنای نگرانی مالی است. دیدن ابر با یک قلب، دایره یا حلقه به معنای تحول و دگرگونی عاطفی است.  

فال قهوه روزانه متولد دی

نقش شکل گرفته در فنجان: شمشیر هلالی

شمشیر هلالی نمادی از پایان، تباهی و مرگ است. از این رو مشاهده شمشیر هلالی در فال قهوه بدین معناست که هر لحظه ممکن است چیزی در زندگی شما به پایان برسد که شما را ناراحت و غمگین خواهد کرد.

فال قهوه روزانه متولد بهمن

نقش شکل گرفته در فنجان: کوسه

کوسه نمادی از قدرت و تسلط به شیوه‌ای منفی است. از این رو، دیدن کوسه در فال قهوه بدین معناست که فردی حریص و آزمند در زندگی شما وجود دارد که احساسات، انرژی یا سرمایه شما را تحلیل خواهد برد. چنین فردی به دیگران اصلا فکر نمی‌کند و همه چیز را برای خود می‌خواهد.  

فال قهوه روزانه متولد اسفند

نقش شکل گرفته در فنجان: نوزاد

نمایان شدن نقش نوزاد در قسمت بالای فنجان نشان دهنده ی آغازی موفقیت آمیز و شاد در هر زمینه ای است که برای آن نیت کرده اید. شاید پروژه ای کاری و خلاقانه یا ارتباطی پاک با فردی باشد. اگر یک زن متاهل این نشانه را ببینید ممکن است خبر از بارداری او بدهد. دیدن جنین و نوزاد در میانه فنجان قهوه، از اتفاقی خوشایند یا شروعی خوب که در آینده ای نزدیک رخ می‌دهد خبر می‌دهد. به زودی تغییرات مثبتی در زندگی شما ایجاد می شود که همراه با شادی خواهد بود.

 

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید