طالع بینی با سریال نون خ: پیش بینی آینده با نورالدین خانزاده

طالع بینی هفته با نورالدین خانزاده. آیا میدانید این هفته چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

طالع بینی، که به آن اختربینی یا فالگیری هم می‌گویند، سابقه‌ای طولانی در تاریخ بشر دارد. این سیستم‌ها بر این باورند که موقعیت ستارگان و سیارات در زمان تولد فرد می‌تواند بر شخصیت، سرنوشت و رویدادهای آینده او تأثیر بگذارد.

اما این بار ما در وبسایت انگیزه این طالع بینی را با سریال نون خ ترکیب کرده‌ایم که بسیار زیبا و خنده دار شده است. این ویدئو توسط مصطفی قراگزلو و نرگس قراگزلو در صفحه اینستاگرامی seda.comedy تهیه شده است.

نون خ نام مجموعهٔ تلویزیونی طنز ایرانی به کارگردانی سعید آقاخانی، تهیه‌کنندگی مهدی فرجی و نویسندگی امیر وفایی است که از شبکه یک پخش می‌شود. عنوان نون خ سرواژهٔ نام شخصیت اصلی داستان، نورالدین خانزاده است که به همراه هم‌آبادی‌ هایش درگیر ماجراهایی می‌شود. تاکنون ۵ فصل از این مجموعه ساخته شده است که در سال‌های ۱۳۹۸، ۱۳۹۹، ۱۴۰۰، ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ از شبکه یک پخش شده‌اند.

این سریال، داستانی اجتماعی و آمیخته با طنز دارد. نورالدین خانزاده (سعید آقاخانی) صاحب یک کارگاه فرآوری تخمهٔ آفتاب‌گردان است. او ۴ دختر و یک نوه دارد. کشاورزان هم‌محلی نورالدین، محصول تخمهٔ آفتاب‌گردان خود را به نورالدین فروخته‌اند. نورالدین این محصول را به شخصی ساکن تهران به نام میرزایی فروخته است تا او این محصولات را در کشور ترکیه به فروش برساند. در همین حین، خبر می‌رسد که میرزایی از دنیا رفته است و کشاورزان که از این خبر مطلع می‌شوند هر یک به نحوی سعی می‌کنند تا پول محصولاتی را که به نورالدین خانزاده فروخته‌اند، از او بگیرند.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید