طالع بینی اعداد: از طریق علم اعداد هر نوع اشیاء گمشده ای را پیدا کن!

چگونه میتوان با علم اعداد و طالع بینی اشیا گمشده را پیدا کرد؟ اگر شما شیی را گم کرده اید میتوانید از این مطلب استفاده کنید.

چنانچه اگر چیزی را گم کرده اید و نمیدانید کجاست با استفاده از طالع بینی اعداد می توانید به راحتی محل و مکان اشیا و وسایل گمشده را پیدا کنید .

یافتن و پیدا کردن اشیای گمشده و مفقود شده با طالع بینی اعداد

فردی که میخواهد شی گمشده را پیدا کن باید تصویری روشن از آن شی در ذهن خود ترسیم کند و یا اینکه به این سوال واضح برسد که آن کجاست؟ بعد از این مرحله اقدام به انتخاب ۳ عدد به صورت ذهنی و با از طریق صفحه ساعتی میکند. این سه عدد جمع میشود و با استثنا دو عدد ۱۱ و ۲۲ تبدیل به عددی تک رقمی میشود.

۱- عدد ۱ نشانگر این است که شی گمشده در قسمت مرکزی خانه قرار دارد. منظور ما اتاق خواب و یا نشیمن است. بر اساس کتاب سفاریان بهتر است در این رابطه از کودک سفید رویی سوال شود.

جهت : شمال.

بنظر میرسد که شی در حالی گمشده است که فرد مشغول تفریح بوده است؛ شواهد نشان میدهد که شی گمشده نهایتا پیدا خواهد شد.

۲- در این مورد هیچ اطلاعاتی وجود ندارد.

۳- این شی گمشده ممکن است لای اوراق یک کتاب باشد. از سویی دیگر میتواند در محل تجمع مردان یافت شود.

جهت: بطرف شمال

شواهد نشان می دهد که لاقیدی و بی مبالاتی از طرف خود صاحب شی و یا شخص مورد اعتمادش موجب گم شدن آن شده است. خوشبختانه بنظر میرسد که شی نهایتا پیدا خواهد شد.

۴- در این مورد سفاریان میگوید که شی در اختیار خود شخص بوده و گم نشده است. اگر فرض کنیم شی در اختیار صاحبش نباشد باید جهت یافتن آن بخش شمال شرقی را بکاویم شواهد نشان میدهد که چیز گمشده نهایتا پیدا خواهد شد. بنظر میرسد که براساس اصول این کتاب شی در اثر بی مبالاتی و پریشان حواسی مفقود شده است. خوشبختانه در یک حالت هشیاری محل شی مفقود شده روشن خواهد شد.

۵- سفاریان میگویند که جهت یافتن این شی گمشده: باید زیر کلاه و یا سربند را کاوید. بنظر میرسد که نهایتا شی پیدا خواهد شد.

جهت: به سمت غرب.

بنظر میرسد که شی در حالی گمشده است که فرد در حال راه رفتن و یا سفر کردن بوده است. شاید شخص مشغول پست کردن نامه بوده است.

۶- شی گمشده را باید در کنار محل پا افزارها جستجو کرد. به احتمال قوی بر روی یک قفسه است.

جهت: شرق یا غرب

پیدا کردن این شی براحتی ممکن نیست.

۷- سفاریان میگویند: در این رابطه از مستخدم و یا مسئول گنجه بپرس.

شواهد نشان میدهد که شی پیدا نمیشود زیرا به احتمال قوی در آب انداخته شده است در اینجا تزویر نمود دارد به این مفهوم که شخص از موقعیت شی گمشده آگاه است لیکن از گفتن سرباز میزند.

۸- این شی به احتمال قوی توسط شخص دیگری غیر از صاحب اصلی آن پیدا میشود. سفاریان میگوید که به احتمال قوی گمشده بر روی قفسه است.

جهت: شمال

نوعی ناخوشی ساده موجب گمشدن این وسیله گشته است. به احتمال قوی شی گمشده در یک چراگاه احشام پیدا خواهد شد.

۹- بر اساس سفاریان کودکی شی را در میان لباسها انداخته است. خوشبختانه شی نهایتا پیدا خواهد شد.

جهت: شرق

به احتمال قوی این وسیله در حین یک دعوا مفقود شده است به این مفهوم که شخص در هنگام عصبانیت آنرا پرت کرده است.

۱۱- در این رابطه باید محل مخزن آب را مورد جستجو قرار داد.

جهت: شمال شرقی.

بنظر میرسد که این شی در محل یک تفریحگاه مفقود شده است. برای یافتن این شی باید تلاش زیادی را مصروف داشت. زیرا چگونگی گم شدن آن اعصاب خردکن و ناراحت کننده است. به همین دلیل صاحبش مایل است که بکلی قیدش را بزند.

۲۲- سفاریان میگویند که جای شی مفقود شده بر روی قفسه است.

جهت : غرب.

شواهد نشان میدهد که پیدا خواهد شد. جای آن در آشپزخانه یا حمام است. صاحب شی باید از اتهامات شتابزده خودداری کند.

سخن آخر
عددشناسی یا علم‌الاعداد جزء علوم خفیه است و به ادعای معتقدان، یعنی تفسیر اعداد به وسیله اعداد که در طالع بینی استفاده می‌شود، و عددشناسی پایه علم حروف است. باید توجه داشت که ذهنیت و تلقین در عددشناسی خود یک ترفند برای معنا دار کردن اعداد است.

در پایان باید گفت هرکسی لازم دارد تا  از علم اعداد و تاثیر ارتعاش های اعداد بر زندگی آگاه شود. برای آگاهی از اینکه چه روزهایی بهتر است قرار ملاقات های خود را تنظیم کند و یا چه روزهایی قمر در عقرب است را میتوانید، در انگیزه پیدا کنید. برای اطلاع از این موارد میتوانید به بخش اختر شناسی از سایت انگیزه مراجعه کنید.

 

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید