تست شخصیت شناسی: دوست داری بدونی بزرگترین ترست چیه؟

به یاد داشته باشید که چه عنصری را بیش از همه متوجه شده اید، و ما بزرگ ترین ترس شما را نشان خواهیم داد.

درک ترس‌های خود و مدیریت آنها مهمترین گامی است که می‌توانید برای بهبود کیفیت زندگی خود بردارید. تشخیص و درک ترس‌هایتان می‌تواند به شما کمک کند تا با آنها به صورت موثر‌تر برخورد کنید و از آنها غلبه کنید.

شاید برای شما مفید باشد:تست شخصیت: تصویری که زودتر از همه ببینی حقیقت درونت رو مشخص میکنه!

تست شخصیت شناسی ترس ها

در انگیزه بخوانید: برای انجام این تست از شما می خواهیم چند ثانیه به تصویری که نشان می دهیم نگاه کنید. موردی که بدون شک توجه شما را به خود جلب خواهد کرد چیست؟ به یاد داشته باشید که چه عنصری را بیش از همه متوجه شده اید تا ما بزرگ ترین ترس شما را نشان بدهیم.

برای مشاهده نتیجه تست به پایین صفحه مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

زنان

اگر زنان اولین چیزی هستند که هنگام تماشای عکس متوجه می شوید، به این معنی است که بزرگترین ترس شما نامرئی بودن و بی اهمیت بودن است. شما می ترسید که مردم شما را به یاد نیاورند، در حالی که دیگران زیباتر و جذاب تر هستند، همیشه شما را بدیهی می دانند.

این یک ترس نسبتاً رایج است، به خصوص اگر فردی شیرین، محجوب و خجالتی باشید. توصیه ما این است که بیاموزید بیشتر از اینکه چه کسی هستید، چه دارید و مهمتر از همه، منحصر به فرد بودن خود را بدانید. سعی کنید بیشتر از بدن خود خارج شوید و متوجه خواهید شد که بسیار بیشتر از آنچه تصور می کنید مورد توجه قرار خواهید گرفت.

صندلی

اگر این مورد را قبل از همه موارد دیگر در تصویر متوجه شدید، به این معنی است که شما فردی بسیار مضطرب هستید. ترس اصلی شما این است که نمی دانید آینده چه چیزی در انتظار شماست. بدون کمک و حمایت افرادی که شما را دوست دارند و از شما قدردانی می کنند، از رنج و تنهایی می ترسید.

این یک ترس گسترده است که نشان دهنده عدم اعتماد به توانایی های خود است. شاید شما از تنها ماندن می ترسید زیرا فکر می کنید آنچه را که برای زنده ماندن بدون کمک دیگران لازم است ندارید! اصلا اینطور نیست!

سعی کنید به تمام کارهای مثبتی که در زندگی خود انجام داده اید نگاه کنید. برای همه دستاوردهای کوچک و بزرگ. برای هر کاری که خودت انجام دادی فقط با کمی اعتماد به توانایی های خود می توانید در آینده به نتایج مشابهی دست یابید!

بطری و لیوان

اگر این جزئیات توجه شما را جلب کرد، به این معنی است که بزرگترین و عمیق ترین ترس شما ناامید کردن دیگران یا برآورده نکردن انتظارات آنها است.

شما همیشه سعی می کنید عیوب خود را پنهان یا اصلاح کنید تا این تصور را ایجاد کنید که به این موقعیت دست یافته اید و سزاوار آنچه به دست آورده اید هستید.

این طرز تفکر معمولاً در افرادی اتفاق می افتد که از والدین خود تربیت بسیار سختگیرانه ای دریافت کرده اند. ممکن است همیشه احساس کرده باشید که در جوانی تحت نظر هستید و حتی در بزرگسالی، نوعی «قضاوت» در درون خود دارید که شما را مجبور می کند همیشه بهترین کار را انجام دهید، اما در عین حال متقاعدتان می کند که تلاش هایتان هرگز محقق نخواهد شد. به اندازه کافی اتفاق می افتد.

سعی کنید این دور باطل را بشکنید و در قضاوت خود و اعمالتان عینی تر باشید.

جمجمه

این یک نماد بسیار قدرتمند است که نشان دهنده گذر زندگی یا پایان چیزی است. اگر هنگام نگاه کردن به تصویر نگاه خود را روی جمجمه متمرکز کنید، به این معنی است که ترس زیادی از رها شدن دارید.

چیزی که بیشتر از همه شما را رنج می‌دهد، این فکر است که ممکن است یک چیز شگفت‌انگیز ناگهان به پایان برسد، ممکن است یک دوست شما را ترک کند، یا ممکن است به عشق شما خیانت شود.

شما همچنین می ترسید که یک دوره خوب از زندگی شما به پایان برسد و دوره سخت تری آغاز شود، خلاصه اینکه ممکن است همه چیز به سمت بدتر تغییر کند.

این یک نگاه تا حدی بدبینانه به زندگی است که احتمالاً از یک ضربه روانی کوچک متولد شده است. سندرم ترک در واقع ناشی از تجربیات ناخوشایندی است که ما در دوران کودکی یا نوجوانی داشتیم.

سعی کنید وقایعی را که باعث این طرز تفکر منفی در شما شده است را درک کرده و به خاطر بسپارید. با درک دلایل، قطعا این فرصت را خواهید داشت که با لبخند با زندگی روبرو شوید و همچنین می توانید تمام چیزهای زیبایی را که هر دوره از زندگی برای ما در نظر گرفته است، ببینید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید