تست شخصیت | اولین چیزی که ببینی بهت میگه مسئولیت پذیری یا سخاوتمند!

این چالش جدید یک راه عالی برای اکتشاف و درک بهتر خود و ارزش‌هایتان است، که به شما امکان می‌دهد از طریق بررسی نقاشی و واکنش‌های ناخودآگاهتان به آن، چشم‌انداز جدیدی نسبت به زندگی‌تان به دست آورید.

این چالش جدید یک راه عالی برای اکتشاف و درک بهتر خود و ارزش‌هایتان است، که به شما امکان می‌دهد از طریق بررسی نقاشی و واکنش‌های ناخودآگاهتان به آن، چشم‌انداز جدیدی نسبت به زندگی‌تان به دست آورید. هنر، به خصوص نقاشی، غالباً می‌تواند لایه‌های پنهانی از احساسات و طرز تفکر ما را آشکار سازد که شاید در حالت‌های عادی کمتر به آن‌ها پرداخته‌ایم.

تست سنجش هوش تصویری

در انگیزه بخوانید: ابتدا مکانی آرام و بدون حواس‌پرتی پیدا کنید که بتوانید بدون قضاوت و با آرامش کامل به نقاشی نگاه کنید.

به نقاشی نگاه کنید و اجازه دهید بدون هیچ پیش‌فرضی نگاهتان به بخش‌های مختلف نقاشی جلب شود. توجه داشته باشید که اولین چیزی که نظر شما را جلب می‌کند چیست.

پس از اینکه چیزی در نقاشی جلب توجه شما شد، سعی کنید دلیل جذابیت آن بخش از نقاشی را درک کنید. آیا این بخش نمادین است، یا رنگ‌ها و شکل‌ها حس خاصی را برمی‌انگیزند؟

این تمرین می‌تواند نشان‌دهنده ارزش‌ها، تمایلات و حتی چالش‌های شخصیتی شما باشد. شاید بخشی از نقاشی که توجه شما را جلب کرده، نشان‌دهنده یک جنبه از زندگی‌تان باشد که نیاز به توجه یا تغییر دارد.

این چالش نه تنها به شما کمک می‌کند تا به طور ناخودآگاه به جوانبی از شخصیت خود پی ببرید که شاید کمتر به آن‌ها توجه کرده‌اید، بلکه فرصتی برای مراقبه و خوداندیشی فراهم می‌کند. از طریق این تمرین، شما می‌توانید درک بهتری از خود به دست آورده و شاید حتی راه‌هایی برای رشد شخصی و بهبود کیفیت زندگی خود کشف کنید.

پس، آماده‌اید که به چالش بکشید و بیشتر در مورد خود بیاموزید؟ این فرصت را برای کشف عمیق‌تر و غنی‌تر خود دریغ نکنید.

برای مشاهده نتیجه تست به پایین صفحه مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

گربه

شما با همه کسانی که وارد زندگی شما می شوند، فردی سخاوتمند هستید. شما بلد نیستید کینه بگیرید و خیلی راحت ببخشید. شما نمی توانید بدون مشورت با خانواده خود تصمیم بگیرید. شما ترجیح می دهید بحث نکنید و فقط زمانی این کار را انجام دهید که راه دیگری ندارید. عزیزان شما جایگاه ویژه ای در قلب شما دارند. شما با مهربانی خود متمایز هستید. این تست شخصیت در مجله انگیزه منتشر شده است هر گونه کپی برداری ممنوع است.

شاید برای شما مفید باشد: روانشناسی شخصیت: راز درون قلب عشقتون رو از روی رنگ چشماش بفهمید!

سگ

شما بسیار مسئولیت پذیر و وقت شناس هستید. شما اهداف بسیار مشخصی در زندگی خود دارید و تمام تلاش خود را برای رسیدن به آنها انجام می دهید. شما وفادار هستید و هرگز کاری را به قصد آسیب رساندن به شخص دیگری انجام نمی دهید. شما با هوش خود متمایز هستید. شما بسیار خلاق و پیگیر هستید. پشتکار شما شما را به مکان هایی می رساند که دیگران نمی توانند تصور کنند. هرگز بازوهای خود را پایین نیاورید و اگر زمین خوردید برای رسیدن به اهدافتان قوی تر از جای خود بلند شوید.

شما کدام مورد را انتخاب کردید ؟ گربه یا سگ ؟ انتخاب شما چه نتایجی در بر داشت ؟ آیا از نتایج راضی بودید؟

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید