انواع دعای جدایی فوری از راه دور: برای جدایی در ارتباط حرام دعای جدایی با پیاز را بخوان

آیا برای شما پیش آمده است که به دنبال ایجاد جدایی و سردی یکی از افراد مهم زندگیتان با فرد دیگری باشید، تا بلکه زندگی شما بر وفق مراد شود؟ در این مطلب از سایت انگیزه بهترین دعاها و اعمال برای ایجاد جدایی فوری بین افراد قرار دادیم.

برخی مواقع دخالت زیاد خانواده شوهر، ارتباط نامشروع بین دختر و پسر، رابطه نامشروع همسر با فرد دیگر، دعا برای قطع رابطه با دوستان ناباب و مواردی از این نظیر موجب مختل شدن زندگی میشود. در زیر انواع دعا برای قطع رابطه دو نفر از راه دور و جدایی قوی و فوری بین دو نفر را قرار دادیم . دعای زیر از دعاهای قوی و مجرب برای جدایی انداختن بین دو نفر و قطع رابطه و سردی میان دو نفر می باشد. 

نکته: کاربران گرامی از این مجموعه دعا جهت پیشبرد اهداف نامناسب خود استفاده ننمایید.

انواع دعا برای جدایی

دعای جدایی با پیاز
برای ایجاد دلسردی بین دو فرد با رابطه حرام، دعای جدایی با پیاز که در زیر آمده است را ۷ مرتبه به یک پیاز بخوانید و به خورد آن ها دهید. امید است که دعایتان استجابت شود و دل بریدن رخ دهد. “دعای دلسردی“

«فَکَأَیِّنْ مِنْ قَرْیَهٍ أَهْلَکْنَاهَا وَهِیَ ظَالِمَهٌ فَهِیَ خَاوِیَهٌ عَلَى عُرُوشِهَا وَبِئْرٍ مُعَطَّلَهٍ وَقَصْرٍ مَشِیدٍ»

دعای سنگین برای جدایی
دعای سنگین برای جدایی هم در زیر مجموعه دعای جدایی با پیاز است با این تفاوت که بایستی هفت دانه نمک تهیه کنید و دعای زیر را به آن ها بخوانید سپس هر دانه را در آتش بیندازید. اگر خداوند متعال صلاح بداند دعای سنگین برای جدایی عمل خواهد کرد.

« یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله أَوَلَمْ یَرَ الْإِنْسَانُ أَنَّا خَلَقْنَاهُ مِنْ نُطْفَهٍ فَإِذَا هُوَ خَصِیمٌ مُبِینٌ »

سریعترین دعای جدایی
اگر می خواهید خیلی سریع جدایی رخ دهد و عجله دارید می توانید از سریعترین دعای جدایی که در زیر آمده است استفاده کنید. این دعا را ۴۰ مرتبه با هدف اتمام رابطه حرام بخوانید.

« وَأَلْقَیْنَا بَیْنَهُمُ الْعَدَاوَهَ وَالْبَغْضَاءَ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِفِی الْخَمْرِ وَالْمَیْسِرِ »

دعای جدایی با فلفل سیاه
برای ایجاد تفرقه بین دو فرد با رابطه ای حرام دعای جدایی با فلفل سیاه را می توانید به کار ببرید. به این صورت که ۴۱ دانه فلفل سیاه برداشته و به هر کدام طلسم زیر را بخوانید و سپس آن ها در آتش بیندازید.

« الوهح الوهح الوهح به نام فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه العجل العجل العجل الساعه الساعه الساعه الوحا الوحا الوحا علیکم یا ابا ابطین اسواس اسواس احضروا ف ل ا ن ب ن ف ل ا ن » “دعای ازدواج فوری”

قویترین دعا برای جدایی
قویترین دعا برای جدایی را می توانید برای جدا شدن افرادی که رابطه شان حرام است بخوانید.

« بسم الله الرحمن الرحیم. الْحَاقَّهُ مَا الْحَاقَّهُ وَمَا أَدْرَاکَ مَا الْحَاقَّهُ. الْقَارِعَهُ مَا الْقَارِعَهُ وَمَا أَدْرَاکَ مَا الْقَارِعَهُ. إِذَا زُلْزِلَتِ الْأَرْضُ زِلْزَالَهَا وَأَخْرَجَتِ الْأَرْضُ أَثْقَالَهَا وَقَالَ الْإِنْسَانُ مَا لَهَا. عداوت فی الفلان بن فلان علی بغض فلان بن فلان »

دعای جدایی با پیاز
اگر زن و مردی به حرام به یکدیگر علاقه پیدا کرده اند می توانید از دعای زیر برای ایجاد دلسردی بین آن ها استفاده کنید. به این صورت که دعای محبت برای جدایی را ۷ مرتبه به یک لیوان آب بخوانید و به هر دو بدهید تا از آن آب بخورند. اگر به یک نفرشان هم آب دهید ایرادی ندارد. “دعای محبت”

« اللهم فرقت بین فلان زاده فلان علی بغض و کدوره فلان زاده فلان. کما فرقت بین الماء و النار فرقت بین الکفر و الایمان فرقت بین الیهود و النصاری. بحق هذه الایه وَجَعَلْنَا مِنْ بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ »

دعای جدایی با گندم
اگر قصد جدایی افتادن میان دو نفر با رابطه حرام را دارید می توانید از دعای جدایی با گندم استفاده کنید.
به این صورت که ۳۰۱ دانه گندم آماده کنید و بر هر دانه یک مرتبه سوره فیل را بخوانید. پس از خواندن هر بار سوره فیل، بگویید جدا کردم فلانی را که فرزند فلانی است (اسم شخص را با اسم مادرش زمزمه کنید) از فلانی که فرزند فلانی است. (اسم شخص دیگر را همراه با نام مادرش بگویید.) سپس این گندم‌ها را به یک مرغ زردرنگ بدهید تا بخورد. پس از آن دعای جدایی با گندم اثر خواهد کرد. “دعای مخصوص رفع گرفتاری”

در انگیزه بخوانید: این دعا رو بخون تا از شر دشمنانت در امان باشی

همان گونه که ملاحظه کردید سعی کردیم در مطلب دعای جدایی با پیاز انواع مختلف دعای جدایی را معرفی کنیم. مجدد تاکید می شود که از این دعاها تنها در مواردی که رابطه دو فرد حرام است استفاده کنید و از روی کینه برای ایجاد دشمنی بین زن و شوهر استفاده نکنید زیرا تبعات بدی به همراه خواهد داشت.

درنهایت توجه داشته باشید برای محقق شدن نتیجه دعا باید اعتقاد راسخ داشته باشید همچنین برای نوع جدایی که میخواهید انجام شود دقت کنید به طور مثال؛ توجه داشته باشید از مجموعه دعای جدایی با پیاز فقط در مواردی استفاده کنید که ادامه رابطه به صلاح نیست. در مواردی که رابطه بی دردسر و بین افراد مناسب برقرار است از دعاهای جدایی استفاده نکنید چرا که نتیجه معکوس خواهد داد.

 

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید