تست شخصیت شناسی: نوع چانه شما حقایقی میگوید که ۹۹ درصد مردم از آن بی خبرند!

آیا تا به حال به نوع صورت و چانه خود دقیت کرده اید؟ این مورد دارای اطلاعات مهمی است.

آیا تا به حال به نوع صورت و چانه خود دقیت کرده اید؟ این مورد دارای اطلاعات مهمی است.

تست شخصیت شناسی تصویری

در انگیزه بخوانید: تحلیل شکل صورت و به‌خصوص چانه می‌تواند اطلاعات جالب و گاهی اوقات نگاهی عمیق‌تر به شخصیت فرد ارائه دهد. شکل چانه و ویژگی‌های صورت، به طور سنتی، در زمینه‌های مختلفی مانند فیزیوگنومی (علم تحلیل شخصیت از طریق ویژگی‌های ظاهری) مورد استفاده قرار گرفته‌اند و می‌توانند نشان‌دهنده‌ی خصوصیاتی مانند اراده، استقامت، و حتی میزان پافشاری فرد باشند.

برای انجام این تست، ابتدا باید عکسی از خودتان تهیه کنید یا در آینه به خود نگاه کنید و به شکل چانه‌تان توجه ویژه‌ای داشته باشید. مثلاً، چانه‌های پهن و قوی معمولاً با شخصیت‌های قدرتمند و مصمم همراه هستند، در حالی که چانه‌های بیشتر گرد و کوچک ممکن است نشان‌دهنده‌ی شخصیت‌های دوستانه و برون‌گرا باشند.

به محض اینکه شکل چانه‌تان را مشخص کردید، می‌توانید به تحلیل‌های بیشتری در مورد شخصیت خود بپردازید. این تحلیل‌ها ممکن است شامل نحوه برخورد شما با مشکلات، سبک تصمیم‌گیری، و حتی نحوه تعامل شما با دیگران باشد. آسیاکو به عنوان یک پلتفرم تخصصی در ارائه‌ی این نوع تحلیل‌ها، می‌تواند راهنمایی‌های لازم را برای فهم بهتر ویژگی‌های شخصی و ارتباط آن‌ها با خصوصیات ظاهری فراهم آورد.

این نوع آزمون روانی و اجتماعی نه تنها یک فعالیت جذاب است بلکه می‌تواند به عنوان ابزاری برای خودآگاهی و توسعه شخصی مورد استفاده قرار گیرد. با داشتن این دیدگاه‌ها، شما قادر خواهید بود تا نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کرده و روی بهبود بخش‌هایی از شخصیت خود که نیاز به تقویت دارند، کار کنید.

برای مشاهده نتیجه تست به پایین صفحه مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

چانه دارای غبغب

یک تست روانشناسی حرفه ای می گوید افرادی که چنین چانه ای دارند سرشار از اراده هستند و اراده بسیار قوی دارند. آنها دارای اعتماد به نفس، قاطعیت و جاه طلبی هستند. به عنوان یک قاعده، آنها در کار خود به نتایج عالی دست می یابند، بیش از انتظارات. آنها برای رسیدن به اهداف خود سخت کار می کنند، از مشکلات نمی ترسند و حتی پروژه های بزرگ را به راحتی انجام می دهند.

این افراد راه خود را می روند، هر کاری را به روش خود انجام می دهند و یک رهبر، فردی الهام بخش و انگیزه دهنده به حساب می آیند. آنها از ریسک کردن نمی ترسند و مهارت رویارویی با مشکلات از دوران کودکی دشوار شکل می گیرد. افرادی که چانه برجسته دارند ویژگی منفی نیز دارند – آنها اغلب دیگران را به خاطر ضعف هایشان مورد انتقاد قرار می دهند و آنها را محکوم می کنند.

آنها نظرات خود را به تندی بیان می کنند، تحمل نمی کنند و گاهی اوقات ظالم هستند. آنها سرسخت و انعطاف ناپذیر هستند و حتی در صورت مواجهه با بحث های خوب، موضع خود را تغییر نمی دهند. به عنوان یک قاعده، این به دلیل سطح بالایی از شهود است – صاحبان چنین چانه چیزی را می بینند که دیگران نمی بینند و بنابراین فریب وعده های واهی را نمی خورند.

شاید برای شما مفید باشد:تست شخصیت: تصویری که زودتر از همه ببینی حقیقت درونت رو مشخص میکنه!

کاربران گرامی این تست شخصیت در مجله انگیزه منتشر شده است.

چانه بدون غبغب

خط فک صاف در افرادی که حساس، با اعتماد به نفس، احساساتی و نرم هستند رخ می دهد. آنها عاشق حمایت از دیگران هستند و در کمک به نیازمندان، این افراد خروجی خود را می بینند. قرار دادن احساسات و نیازهای دیگران بر احساسات و نیازهای خود و همچنین حساسیت نسبت به دنیای اطراف شما یک امر عادی است. اطرافیان شما ممکن است از شما استفاده کنند زیرا بیش از حد وفادار هستید و شما را فردی ضعیف می بینند که نمی تواند از خود دفاع کند.

افراد با چانه بی بیان متواضع، مطیع، انعطاف پذیر هستند و تمایل دارند به همه اعتماد کنند. آنها اغلب بر اساس احساسات عمل می کنند، علاوه بر این، تصمیم گیری در مورد هر عملی برای آنها دشوار است. آنها دوست ندارند در مرکز توجه باشند یا مسئول باشند، اما در حل تعارضات خوب هستند زیرا از آن متنفرند.

تخیل غنی و میل به خلق یکی دیگر از ویژگی هایی است که افراد صاف فک دارند. آنها می توانند با روندهای جدید، ایده هایی را پیشنهاد کنند و شاهکارهایی خلق کنند. آنها به اجتناب از خطرات عادت دارند، بنابراین به ندرت به موفقیت می رسند – به دلیل بلاتکلیفی خود.

چانه شما چه شکلی است؟ آیا تا به حال تا این حد به چهره خود توجه کرده بودید؟

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید