تست شخصیت شناسی: دستات رو چجوری میگیری؟ بگو تا بگم احساسی هستی یا عاقل!

شما چطور دستان خود را در هم گرده میزنید و روی سینه خود قرار میدهید؟ آیا میدانستید این به نوعی شخصیت شما را به نمایش میگذاد؟

شما چطور دستان خود را در هم گرده میزنید و روی سینه خود قرار میدهید؟ آیا میدانستید این به نوعی شخصیت شما را به نمایش میگذاد؟

تست شخصیت شناسی طریقه قفل کردن دستان

دست‌های خود را روی هم قرار دهید.حالا به این نحوه قرارگیری توجه کنید. بعد از آن، ما به تفسیر این تست روانشناسی سریع خواهیم پرداخت.

برای مشاهده نتیجه تست به پایین صفحه مراجعه کنید.

شاید برای شما مفید باشد: تست شخصیت شناسی: اگر انتخاب شما این پروانه باشد متاسفانه بسیار ساده لوح هستید!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

حالت شماره ۱

اگر هنگام روی هم زدن دست ها، بیشتر اوقات دست راست خود را بالای سمت چپ خود قرار می دهید، به این معنی است که عقلانیت در شما حاکم است. طبیعت یک هدیه بزرگ به شما داده است – منطق آهنین که می تواند در زندگی روزمره و محل کار به شما کمک کند.

برای شما، حقایق در درجه اول هستند، احساسات در درجه دوم قرار می گیرند. شما تمایل به نتیجه گیری عجولانه ندارید. شما می توانید آنها را تنها پس از تجزیه و تحلیل کامل اطلاعات موجود انجام دهید.

این واقعیت که احساسات شما را هدایت نمی کند به شما در ساختن حرفه خود کمک زیادی می کند. شما به عنوان فردی بسیار منظم و سخت کوش دیده می شوید که تحت کنترل احساسات خود نیستید. ذهن سرد دستیار شما در دستیابی به ارتفاعات شغلی جدید است.

شکی نیست که عقلانیت و منطق به شما در کارتان کمک می کند. اما گاهی اوقات سردی بیش از حد در روابط شخصی مشکل ساز می شود. از نشان دادن احساسات واقعی خود نترسید. به یاد داشته باشید، نشان دادن آن نشانه ضعف نیست.

حالت شماره ۲

وقتی دست های خود را روی هم می گذارید، آیا دست چپ شما به پایان می رسد؟ خوب، به این معنی است که طبیعت با یک شهود قوی به شما پاداش داده است. شما فردی هستید که به شهود خود اعتماد دارید و این کار را به دلیل خوبی انجام می دهید.

شما تمایل دارید که نه توسط ذهن، بلکه توسط احساسات خود هدایت شوید. گاهی اوقات آنها شما را تحت تأثیر قرار می دهند و شما انتخاب های اشتباهی می کنید. این یک منفی بزرگ است.

اما باید گفت که قلب شما به ندرت شما را ناامید می کند. شما همدل خوبی هستید، که باعث می شود به راحتی به خلق و خوی دیگران پی ببرید. شما همیشه می توانید کلمات مناسب برای حمایت از یک فرد در شرایط سخت پیدا کنید. شهود شما عبارات مناسبی را برای این کار پیشنهاد می کند.

بازوهایی که به این شکل ضربدری شده اند نیز نشان می دهد که شما فردی کاملا خلاق هستید. به همین دلیل، شما باید به دنبال حرفه های مرتبط با هنر، ورزش، روانشناسی یا اعمال معنوی باشید. به این ترتیب می توانید پتانسیل کامل خود را باز کنید.

اگر می‌توانید با دست‌های ضربدری، حالتی طبیعی بگیرید، در نظر داشته باشید که نتایج نمی‌تواند اشتباه باشد. این مسابقه را با عزیزانتان به اشتراک بگذارید. اجازه دهید بیشتر در مورد خودشان بیاموزند.

حالت شما کدام بود؟ نتایج را با ما در میان بگذارید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید