فال ابجد سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | حروف ابجد چه طالعی برای امروز شما در نظر گرفته اند؟

فال ابجد یکی از قدیمی‌ترین روش‌های فال‌گیری است که بر اساس حروف الفبای فارسی و ارزش عددی آن‌ها انجام می‌شود. این نوع فال بر اساس اعتقاد به وجود فرشتگان و ملکوت و تأثیر آن‌ها بر زندگی انسان‌ها صورت می‌گیرد. در این پست با فال ابجد روزانه سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ بر اساس ماه تولد همراه ما باشید.

فال ابجد روزانه بر اساس ماه تولد 👇
فروردین اردیبهشت خرداد تیر
مرداد شهریور مهر آبان
آذر دی بهمن اسفند
فال ابجد روزانه بر اساس ماه تولد 👇
فروردین اردیبهشت خرداد
تیر مرداد شهریور
مهر آبان آذر
دی بهمن اسفند
فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه متولد فروردین

ترکیب حروف: ب ج د
وضعیت فال: متوسط

نتیجه فال:
اوضاع خوبی داری به شرط اینکه راز دلت را برای نامحرمان بازگو نکنی. عده‌ای منتظر فرصت برای ضربه زدن به تو هستند. بسیار مراقب رفتارت با دیگران باش. نگران پول‌هایی که از دست داده‌ای مباش چرا که با توکل به خدا دوباره بدستشان می‌آوری. مطمئن باش که روزهای بسیار بهتری در انتظارت هست.

فال ابجد روزانه متولد اردیبهشت

ترکیب حروف: ب ج آ
وضعیت فال: متوسط

نتیجه فال:
بهتر است نیتی که در سر داری را انجام ندهی چرا که در آینده موجب تشویش و نگرانی تو خواهد شد. پس آن را از ذهن و فکرت بیرون گردان. اگر در این روزها مسافری در سفر داری نگران وضعیتش نباش. به لطف خداوند صحیح و سالم خواهد برگشت. توکل به خدا داشته باش اوست که ناظر و شاهد همه کارهاست و انشالله به مقصودت خواهی رسی.

فال ابجد روزانه متولد خرداد

ترکیب حروف: ب آ ج
وضعیت فال: خوب

نتیجه فال:
بزودی به مراد دلت خواهی رسی. ایام خوب و خوشی در راه است. بهتر است با توکل به خدا تشویش و نگرانی را از دل خارج کنی. اگر در این روزها دچار مشکلات مالی شده‌ای به زودی برطرف خواهد شد ولی برای رسیدن به پول بیشتر باید صبور باشی.

فال ابجد روزانه متولد تیر

ترکیب حروف: ب آ آ
وضعیت فال: خوب

نتیجه فال:
طالع شما در این فال نشانه صحت و سلامتی است. در هفته گذشته به بیماری‌ای گرفتار شده بودید که اکنون رو به بهبودی است. اگر در این روزها قصد سفر یا جابجایی دارید تردید نکنید. در آینده این سفر و جابجایی به نفع شما تمام خواهد شد. کار جدیدی را شروع خواهید که شما را از نظر مالی در وضعیت بسیار خوبی قرار خواهد داد. مراقب اطرافیان تنگ نظر باشید و اصلا به خودتان غره نشوید.

فال ابجد روزانه متولد مرداد

ترکیب حروف: ب آ ب
وضعیت فال: عالی

نتیجه فال:
شاید در زندگیتان دیگر این چنین روزهایی را نبینید. نیت شما برآورده شده و به آرامش خواهید رسید. اگر معامله‌ای انجام داده به سود کلانی می‌رسید. اگر قصد سفر تجاری دارید حتما آن را انجام دهید. همه چیز بر وفق مرادتان است. از این روزهای استثنایی نهایت بهره را برده و شکرگزار پروردگار باشید.

فال ابجد روزانه متولد شهریور

ترکیب حروف: ب ب د
وضعیت فال: خوب

نتیجه فال:
نیتی که برای آن فال گرفته‌اید برآورده خواهد شد. غم‌ها و نگرانی کم خواهند شد و با توکل بر خدا از این اوضاع سخت رها می‌شوید. مراقب بدخواهان اطرافتان باشید آن‌ها منتظر فرصتی برای زمین زدن شما هستند. بنابراین نباید راز دلتان را برای هر کسی بازگو کنید. کمی سردرگم و آشفته هستید و این به خاطر دوری از خداست. توصیه می‌شود از توکل، توسل و به طور کلی امور معنوی دور نشوید.

فال ابجد روزانه متولد مهر

ترکیب حروف: د آ ب
وضعیت فال: بد

نتیجه فال:
از انجام کاری که در ذهن داری بپرهیز چرا که هیچ خیری برای تو در آن نیست. رنج و آسیبی که این روزها تو را درگیر کرده ناشی از حسادت و تنگ نظری دیگران است. صبر پیشه کن تا خداوند گره از کارت باز کند. رازی در دل داری که نباید آن را برای کسی بازگو کنی. به خدا توکل کن تا هر انچه به صلاحت هست رقم خورد.

فال ابجد روزانه متولد آبان

ترکیب حروف: ج د د
وضعیت فال: بد

نتیجه فال:
این نیتی که برای آن فال گرفته‌ای را از سرت بیرون کن چرا که سلامتت را به خطر خواهد انداخت. صدمه سختی میخوری که قابل جبران نیست بهتر است در همه امور دست به عصا حرکت کنی و از بی‌گدار به آب زدن بپرهیزی. شروع روزهای خوبی برای پیشبینی می‌گردد ولی پیش از آب باید از این سختی‌ها عبور کنی. 

فال ابجد روزانه متولد آذر

ترکیب حروف: ج ج آ
وضعیت فال: عالی

نتیجه فال:
نیت بسیار بزرگی در سر داری که به آن خواهی رسی. گشایش مالی نسبتا خوبی برایت پیشبینی می‌شود. به تازگی کار جدیدی را آغاز کردی که بی شک در آن موفق خواهی شد. بهتر است نگرانی‌ها و دلشوره‌ها را از سرت بیرون کنی. هر آنچه در فالت دیده می‌شود سراسر خیر و نیکی است. اگر از دوری فردی ناراحت هستی، او را به خودش رها کن. تو کارهای بسیار مهمتری در زندگی داری که باید انجامشان دهی. 

فال ابجد روزانه متولد دی

ترکیب حروف: د ج ب
وضعیت فال: خوب

نتیجه فال:
بهتر است در این روزهای پر خیر و برکت خود را به خدا نزدیک کنی تا به آرامش برسی. در چند روز آینده خبر خوشی به تو خواهد رسید. این خبر می‌تواند در مورد پیدا شدن گمشده‌ای یا وصول طلبی قدیمی باشد. شخصی مشکل آفرین کنارت وجود داشته که باید از آن فاصله بگیری. با مشورت گرفتن از دوستان قابل اعتماد می‌توانی در معامله‌های تجاری سود زیادی کسب کنی، پس از آن‌ها غافل مباش.

فال ابجد روزانه متولد بهمن

ترکیب حروف: د ج آ
وضعیت فال: بد

نتیجه فال:
گرفتاری‌ها و مشکلات رهایت نمی‌کنند. به چه کنم چه کنم افتاده‌ای و نمی‌دانی راه درست چیست. تنها راه نجات توکل به خدا و دوری از امور دنیوی است. حتی این نیتی که برای آن فال گرفته‌ای هم خوب نیست و در آینده زندگی را برایت تلخ خواهد کرد. پس بهتر است صبوری کنی تا در آینده گشایشی در کارت شکل گیرد.

فال ابجد روزانه متولد اسفند

ترکیب حروف: د د آ
وضعیت فال: خوب

نتیجه فال:
طالع روشنی در فالت دیده می‌شود. به زودی بر افرادی که با تو خصومت دارند غلبه می‌کنی. این روزها روزهای خوبی برای انجام معامله تجاری یا برقراری روابط عاطفی است. در چند روز آینده با زنانی در اطراف بگو مگو می‌کنی. نگران نباش گزندی به تو وارد نشده و برنده این درگیری تو خواهی بود.

 

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید