فال قهوه سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | برای متولدین هر ماه

فال قهوه نوعی طالع بینی برای پیش بینی یا دریافت نگرش درباره بخت و اقبال است. به یاد داشته باشید که فال قهوه فقط یک سرگرمی است و نباید آن را جدی گرفت. در این پست با فال قهوه روزانه سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ بر اساس ماه تولد همراه ما باشید.

فال قهوه روزانه بر اساس ماه تولد 👇
فروردین اردیبهشت خرداد تیر
مرداد شهریور مهر آبان
آذر دی بهمن اسفند
فال قهوه روزانه بر اساس ماه تولد 👇
فروردین اردیبهشت خرداد
تیر مرداد شهریور
مهر آبان آذر
دی بهمن اسفند
فال قهوه روزانه

فال قهوه روزانه متولد فروردین

نقش شکل گرفته در فنجان: ویولن

ویولن نشانگر آرامش و سازگاری در خانواده و همچنین پیشرفت اهداف و برنامه‌های شماست. به طور کلی، ویولن نمادی مثبت است. به علاوه، نقش ویولن در فال قهوه می‌تواند نمادی از باروری نیز باشد.  

فال قهوه روزانه متولد اردیبهشت

نقش شکل گرفته در فنجان: هواپیما

هواپیما سمبلی از اعتماد به نفس، اهداف، نگرش و رفتار است. مشاهده سقوط هواپیما در فال قهوه بدین معناست که اهداف شما آن قدر بلندپروازانه بوده اند که اکنون محکوم به شکست هستید! البته، اگر هواپیما در حال پرواز باشد، نشانگر این است که به خاطر اعتماد به نفستان، در حال رسیدن به اهدافتان هستید.

فال قهوه روزانه متولد خرداد

نقش شکل گرفته در فنجان: ماه گرفتگی و خورشید گرفتگی

نقش ماه گرفتگی و خورشید گرفتگی در فال قهوه به معنای دعوا، نزاع و جر و بحث با دیگران است. شما ممکن است با یکی از نزدیکان خود دعوا کنید. هر چند این مشاجره کوتاه مدت خواهد بود. سعی کنید از وضعیت‌هایی که ممکن است منجر به اختلاف یا دعوا شوند، دوری کنید.  

فال قهوه روزانه متولد تیر

نقش شکل گرفته در فنجان: سکه

به طور کلی سکه در فال قهوه نشان دهنده خلاقیت با کمک پول، بهبود بیماری، ثبات در خانه، فراوانی و موفقیت مالی است. مشاهده یک سکه خاص ممکن است حاکی از مردانگی، امنیت، پیشرفت و دستیابی به اهداف باشد. گاهی اوقات سکه نمادی از ازدواج است.

فال قهوه روزانه متولد مرداد

نقش شکل گرفته در فنجان: صورت

مشاهده صورت در فال قهوه بدین معناست که احساسات شما تحت آزمایش قرار خواهند گرفت. ممکن است هویت و شخصیت شما مورد حمله قرار گرفته و مجبور شوید دوباره آن را پرورش دهید.

فال قهوه روزانه متولد شهریور

نقش شکل گرفته در فنجان: موز

موز سمبلی از جادوی پنهان است. رشد و سیر معنوی گاهی اوقات تنها در چند لحظه روی می‌دهد و نماد موز با لذت و سرگرمی در فعالیت‌های معنوی در ارتباط است. نماد موز نشان می‌دهد که همه ما سزاوار یک زندگی خوب هستیم. همچنین موز نشانگر این است که شما فردی رمانتیک و عاشق پیشه هستید.

فال قهوه روزانه متولد مهر

نقش شکل گرفته در فنجان: تبر

نماد تبر با خاتمه دادن و متوقف کردن مشکلات و مسائل در ارتباط است. احتمالا شما یک بحران خانوادگی را مدیریت خواهید کرد. بعلاوه تبر با احساسات شما در ارتباط است و اخیراً رفتاری تدافعی در پیش گرفته اید که باعث طغیان خشمتان شده است.

فال قهوه روزانه متولد آبان

نقش شکل گرفته در فنجان: بادکنک

بادکنک اغلب نشانگر مهمانی یا جشن است. همچنین می‌تواند به معنای پیشرفت ناگهانی در امور و کار‌های شما باشد. باید مراقب باشید که دیگران بر سر راه شما مشکل ایجاد نکنند. اگر بادکنک در نزدیکی لبه فنجان باشد، این پیشرفت احتمالا در دوران جوانی شما اتفاق خواهد افتاد. اگر در میانه فنجان باشد، این پیشرفت و سعادت در دوران میانسالی و اگر در پایین فنجان باشد، در دوران پیری به سرانجام خواهد رسید. بعلاوه نماد بادکنک نشان می‌دهد که خواستار تشکیل خانواده هستید. مشاهده بادکنک در میانه فنجان قهوه بدین معناست که در اواسط زندگی خود با روابط موفقی روبرو خواهید شد.  

فال قهوه روزانه متولد آذر

نقش شکل گرفته در فنجان: مورچه

مشاهده مورچه در فال قهوه نشان‌دهنده موفقیت در زندگی با استفاده از قدرت‌ها و استعداد‌های طبیعی است. دیدن یک مورچه نشانگر اوقات خوب و خوش است. مورچه زمانی ظاهر می‌شود که اوضاع رضایت بخش است، اما نباید سختکوشی و پشتکار را نادیده گرفت. مشاهده بیش از یک مورچه در فنجان قهوه می‌تواند نشانه موضوعی کاملاً ناراحت کننده باشد. ممکن است شما به خاطر دیگران در چنین وضعیتی گرفتار شده باشید. اما اکنون مهم این است که به راه خود ادامه دهید. به یاد داشته باشید که از هر روز زندگی خود لذت ببرید.

فال قهوه روزانه متولد دی

نقش شکل گرفته در فنجان: خرچنگ

نقش خرچنگ در فال قهوه نشان دهنده لذت بردن از تجملات زندگی است. این نماد همچنین به معنای کار‌های پرشور و احساساتی است و اگر به دنبال عشق می‌گردید، مطمئناً با آن مواجه خواهید شد. بعلاوه در محیط کار با چند فرد قابل اعتماد برخورد خواهید کرد.  

فال قهوه روزانه متولد بهمن

نقش شکل گرفته در فنجان: الاکلنگ

الاکلنگ نمادی از شایستگی، ارزش و سزاواری است. از این رو دیدن الاکلنگ در فال قهوه بدین معناست که سعی دارید ارزش و شایستگی خود را در مقایسه با دوستان و خانواده‌تان ارزیابی و برآورد کنید. این موضوع ممکن است گاهی اوقات منجر به مشاجره شود، زیرا احساس می کنید که شایستگی و ارزش بیشتری نسبت به آن‌ها دارید.

فال قهوه روزانه متولد اسفند

نقش شکل گرفته در فنجان: زن و مرد روبروی هم

دیدن چهره در فال قهوه به معنای هویت و شخصیت است. شخصیتی که مورد حمله از طرف دیگران قرار می‌گیرد. زن در فال قهوه مفهومی از شادی، رضایت و در برخی موارد تغییرات دارد. مرد نیز در فال قهوه و چای بیانگر شکوه، افتخار و پیروزی است. هر دو مفهوم زن و مرد موفقیت و پیروزی نشان می‌دهد. روبروی هم قرار گرفتن نشانه‌ای از تعامل و گفتگوست. این اشکال می‌توانند ارتباطاتی را نشان دهند که در آینده منجر به موفقیت خواهد شد. به موضوعات کم اهمیت توجه نکرده و تمام تمرکزتان را روی اهدافتان گذارید. فرصتی را برای شناخت خود قرار دهید. اگر در فنجان قهوه چهره زن و مرد را رویت کردید از افراد منفی نگر دوری کنید. حسادت این افراد ممکن است شما را از موفقیت در مسیری که در آن گام گذاشته‌اید دور کند. به صورت کلی می‌توان دیدن زن و مرد روبروی هم در فال قهوه را این گونه بیان کرد. تعامل با افراد پرنشاط و کوشا دوری از افراد منفی نگر و حسود بیش از حد احساسات خود را درگیر کار نکنید. مسائل و موضوعات گوناگون می توانند روحیه و احساساتتان را به شدت ضعیف کنند. این تعبیر برای بالا، میانه و پایین فنجان قهوه یکسان است.

 

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید