گروه خونی Rh منفی 🩸: حاصل ازدواج انسان و فرازمینی‌ها؟

تحقیقات زیادی بر کسانی که دارای گروه خونی RH منفی هستند به عمل آمده و عجیب بودن توانایی های ماورایی آنها به شیوه های مختلف به اثبات رسیده است.

گروه خونی انسان‌ها، دسته‌بندی پیچیده‌ای است که فراتر از تمایز ساده‌ی A, B, AB و O می‌باشد. در این میان، عامل Rh نقشی کلیدی ایفا می‌کند. این فاکتور، پروتئینی است که بر سطح سلول‌های خونی برخی افراد یافت می‌شود و به آن‌ها Rh مثبت اطلاق می‌گردد. اما در مقابل، گروهی دیگر از انسان‌ها فاقد این پروتئین بوده و Rh منفی محسوب می‌شوند.

علت این تفاوت چه می‌تواند باشد؟ دانشمندان در طول سالیان متمادی، با انجام مطالعات مختلف، به دنبال پاسخ این سوال بوده‌اند. ریشه‌ی این تمایز را می‌توان در تفاوت‌های ژنتیکی جستجو کرد. افراد Rh منفی، دارای ژن‌های خاصی هستند که تولید پروتئین Rh را در آن‌ها متوقف می‌کند. این تنوع ژنتیکی، منجر به ایجاد تنوع در گروه‌های خونی و ظهور Rh منفی در میان جمعیت انسانی شده است.

آیا گروه خونی Rh منفی اصالت فرازمینی دارد؟

اکنون دانشمندان بر این باور هستند که به یک یافته‌ی شگفت‌انگیز در مورد Rh مثبت و منفی دست یافته‌اند. بر اساس این نظریه‌ی علمی، در گذشته‌های دور موجودات بیگانه به زمین آمده و با دستکاری ژنتیکی انسان‌ها، نژادی از آنا را با گروه خونی Rh منفی تحت عنوان “برده”‌ها ایجاد کرده‌اند.

مردمان ناحیه Basque (قسمتی مشترک از مرز اسپانیا و فرانسه)، دارای بیشترین درصد از انسان‌هایی با گروه خونی Rh منفی هستند. حدود ۳۰ درصد از آن‌ها دارای ژن (rr) از Rh منفی و ۶۰ درصد دیگر دارای یک ژن (r) از گروه خونی Rh منفی هستند.

اما سوال در مورد گروه خونی Rh منفی و ارتباط آن با بیگانگان فرازمینی، در نوع خود بسیار جالب است! به عقیده‌ی محققین، این نظریه‌ی جدید می‌تواند علت عدم امکان نگهداری مادر، با گروه خونی Rh مثبت از جنینی با گروه خونی Rh منفی را توضیح دهد. گفته می‌شود بسیاری از قوانین موجود در این زمینه، ممکن است به علت اصلاحات ژنتیکی فرازمینی‌ها باشد. چرا که گروه خونی Rh مثبت و Rh منفی، به جای ادغام شدن، تمایل به دفع یکدیگر دارند.

این نظریه، به دوران سومریان باستان باز می‌گردد. جایی که گفته می‌شود یک گونه‌ای بیگانه از موجودات فرازمینی با نام آنوناکی به زمین آمده و نژاد جدیدی از انسان‌ها را بنا نهادند!

اعتقاد بر این است که با یک برنامه‌ریزی دقیق، بیگانگانی که در زمان‌های به دور به سیاره زمین آمده‌اند، سعی بر آن داشته‌اند که با اصلاح نژاد موجودات زمین، از آنان بردگانی قدرتمند تربیت کنند.

تحقیقات زیادی بر کسانی که دارای گروه خونی RH منفی هستند به عمل آمده و عجیب بودن توانایی های ماورایی آنها به شیوه های مختلف به اثبات رسیده است.

نظرات عجیبی در مورد افراد RH منفی وجود دارد و گفته می شود آنها حاصل ازدواج موجودات دیگر با انسانها هستند. این گروه خونی تنها ۱۵ درصد جمعیت جهان را تشکیل داده و بیشتر در اروپای شمالی هستند به طوری که فقط ۴% آنها از سایر نقاط جهان هستند.

این افراد خصوصیات مشترک و ویژه زیادی دارند از جمله: ضریب هوشی بالا، دمای پایین بدن، داشتن آگاهی بالا، مو قرمز بودن، حساسیت به گرما و نور، شهود بالا و داشتن چشم های رنگی.

بیشتر کسانی که تجربه ربوده شدن توسط فضایی ها را داشته اند گروه خونی از نوع RH منفی داشته اند.

جالب اینکه مادری که این نوع گروه خونی را دارد اگر نوزاد داخل رحم او دارای RH مثبت باشد آنتی ژن هایی را برای کشتن جنین تولید می کند و برای جلوگیری از این کار، به او آنتی D تزریق می کنند.

در مورد منشا این مردمان مطمئن نیستیم. برخی دانشمندان این نوع گروه خونی در آنها را تنها حاصل جهش ژنتیکی می دانند و چیزهایی مثل پیوند انسان و فضایی ها یا موجودات دیگر تنها در علم ماورا وارد شده است. در حالی که برخی جهش های ژنتیکی می توانند مضر باشند ولی ظاهرا این نوع جهش باعث افزوده شدن صفات بهتری به انسانها شده است.

گروه خونی Rh منفی و ارتباط آن با بیگانگان فرازمینی

با تکیه بر این نظریه، گروه خونی Rh منفی ، میراثی از آنوناکی بر کره زمین است. نکته جالب‌تر در مورد مشخصه خونی Rh منفی این که افرادی با این گروه خونی، کاملا منحصر به فرد و مخصوص به منطقه‌ای خاص هستند. از جمله آن‌ها می‌توان به خانواده سلطنتی بریتانیا اشاره کرد که در این باره، بحث و گفتگو پیرامون غیرزمینی بودن آنان بسیار است. با وجود اینکه این فرضیه هنوز به تایید نرسیده، اما همچنان سوالات نگران‌کننده‌ای در این میان وجود دارند. از همه مهم‌تر اینکه جامعه‌ی فعلی و زمینیان اصیل، چه واکنشی به این واقعیت بالقوه نشان خواهند داد؟ اگر گروه خونی Rh منفی و مردمانی با این مشخصه خونی، دارای اصالتی فرازمینی باشند، در این صورت ما شاهد یک میراث قدیمی از بیگانگانی پیشرفته هستیم که در گذشته‌ای دور از ما ملاقات کرده‌اند.

آیا احتمال ارتباط‌های ذهنی بین مردمانی با گروه خونی Rh منفی ، و فرازمینی‌ها وجود دارد؟ اگر چنین باشد، باید منتظر وقوع چه تغییراتی در زمین باشیم؟

انجیل ۶:۲

پسران خدا دختران آدمیان را دیدند. آن‌ها را به همسری برگزیدند، هرکدام را که دوست داشتند.

به نقل از انجیل کینگ جیمز: مردان اسرائیل و پسران خدا، از فرزندان انسان نیستند!

گروه خونی Rh منفی و ارتباط آن با بیگانگان فرازمینی

انجیل سفر خروج ۳۴:۲۳ و ۳۴:۷

مجازات، شامل حال فرزندان آنها تا نسل سوم و چهارم نیز می گردد.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید