سنگ ها را اینگونه حمل کنید تا همیشه انرژیشان همراهتان باشد!

سنگ‌های پر انرژی را چگونه میتوان حمل کرد که همیشه انرژیشان همراهمان باشند؟

همیشه سنگ انرژی‌تان را همراه خود داشته باشید! کافیست آن را در جیب خود بگذارید و در هر کجا که هستید، از ارتعاشات مثبت آن بهره‌مند شوید. این مقاله به شما چند روش برای حمل سنگ و استفاده از آن برای دریافت انرژی آن را آموزش می‌دهد.

حمل سنگ برای جذب انرژی

حمل کردن سنگ یک روش عالی برای داشتن انرژی آن همراه خود است. اما حمل سنگ یکسری اصول و قواعد دارد و علاوه بر این روش های مختلفی نیز برای دریافت انرژی وجود دارد که لازم است بدانید. در قدم اول بهتر است بدانید اگر سنگی را حمل می کنید، مطمئن شوید که آن را برای جلوگیری از خراشیدگی یا لب پر شدن، در کیسه ای کوچک گذاشته اید. همچنین هرچند وقت یکبار دستتان را برای جذب نیروهای شفابخش سنگ که مستقیما وارد پوست می شوند، به داخل کیسه فرو برید.

قرار دادن سنگ بر روی بدن

ها را می توان به طور مستقیم روی محل دردناک بدن یا اندام بیمار یا مفاصل شخص قرار دارد. همچنین می توان آن هارا روی چاکرا هم گذاشت. برای التیام بخشیدن به قسمت دردناک بدن، سنگ را به آرامی روی بدن قرار دهید و بعد آن را تا احساس بهبودی ملاحظه، به حال خود بگذارید. این کار را می توان فقط چند دقیقه یا بیشتر ادامه داد. در این صورت شما باید مدت پانزده الی بیست دقیقه صبرکنید تا انرژی شفابخش سنگ به داخل بدنتان نفوذ کند.

گذاشتن سنگ زیر بالش

اگر شما شب ها سنگی را در زیر بالش خود قرار دهید، آثار شفابخشی آن هنگامی که در خواب به سر می برید، برایتان آشکار خواهد شد.

قرار دادن سنگ در اتاق

سنگ ها می توانند موجب بهبود وضعیت خانه و محل کار شما شوند. آن هارا در جایی قرار دهید که هم در معرض دید باشند و هم بتوانید ارتعاشات سنگ را احساس کنید، و وقتی در مجاورت آن ها نشسته اید، از نظر جسمی، ذهنی، روحی و عاطفی، احساس بهتری داشته باشید. اگر مایلید آرامش و هماهنگی را در محیط خانه تان گسترش دهید، قطعه ای کوارتز صورتی را در اتاقتان بگذارید.

همچنین قطعه ای فلوریت ارغوانی هم برای محافظت خود از هرگونه تشعشعات الکترومغناطیسی در کنار تلویزیون یا کامپیوترتان قرار دهید. بسیار عالی است که قطعه ای لعل بنفش یا کواترز دودی را در محیط کارتان نگه دارید چون هر نوع انرژی منفی را به سوی خود می کشد و شمارا از عصبانیت و درماندگی اطرافیانتان حفظ می کند.

مراقب باشید که قبل از همه ی حمل کردن سنگ و سایر موارد گفته شده باید از شارژ شعوری سنگ توسط یک متافیزکر مطمئن باشید. چون سنگ ها تا به دست شما برسند از دست های زیادی عبور می کند و انرژی های زیادی را جذب می کند پس شارژ اولیه و پاکسازی اولیه بسیار مهم می باشد. در غیر این صورت می تواند تاثیر برعکس هم بگذارد.

هم چنین شما برای ایجاد تعادل و هماهنگی در اتاقتان، می توانید چهار سنگ کوارتز را در هر گوشه از اتاق قرار دهید. حواستان باشد که نوک هر کدامشان، رو به سوی مرکز اتاق داشته و به آن سو اشاره کند.

بخاطر بسپارید سنگ ها حداقل هفته ای یک بار باید پاکسازی شوند.

منبع: سینرژی با ناهید

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید