تست شخصیت: بیا بگو چطوری نشستی تا بهت بگم ذهنت چطوری کار میکنه؟

با یک تست ارتباط بین ذهنت و طرز نشتنت رو تشخیص بده

ذهن انسان به عنوان یکی از پیچیده‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های ساختاری انسان شناخته می‌شود. این بخش عمدتاً مرتبط با فرایندهای شناختی، هیجانی و رفتاری است که درک و تفسیر دنیای اطراف را تسهیل می‌کند. ذهن انسان به صورت دائمی در حال فعالیت است.

شاید برای شما مفید باشد: آشنایی با ۳ روش کاربردی در ایجاد انگیزه برای ترک سیگار

شکل نشستن و کارکرد ذهن

ممکن است به نظر بیاید که این چالش احمقانه است، اما اگر به آن فکر کنید، متوجه خواهید شد که وضعیت واقعی ممکن است شگفت‌زده کننده باشد. با انتخاب تصویر مناسب، این چالش می‌تواند نحوه فکر و تفکر شما را نشان دهد و شما را به تفکر واقعی در مورد خودتان ترغیب کند.

اگر همیشه فکر کرده‌اید که نحوه نشستن شما چیزی از شما پنهان می‌کند، این تست شخصیت می‌تواند به شما کمک کند تا این موضوع را بررسی کنید. به دقت در مورد انتخاب خود فکر کنید و به خاطر داشته باشید که چگونه معمولاً در مکان خاصی مثل یک صندلی جایگاه می‌گیرید و اجازه دهید تست روانشناسی کمک کند تا کار خود را انجام دهد.

برای مشاهده نتیجه ه پایین صفحه مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر کنار بنشینی…

اگر به پهلو می‌نشینید، احتمالاً دارای ویژگی‌هایی هستید که شخصیت شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد. شما ممکن است فردی صبور و متمرکز باشید که به راحتی از هم زدن و تحریک‌های بی‌مورد دیگران تحت تأثیر قرار نمی‌گیرید. به جای اینکه وقت خود را با افرادی که شما را آزار می‌دهند تلف کنید، احتمالاً ترجیح می‌دهید از آنها دوری بگیرید و به موضوعات و افرادی که برای شما ارزش دارند، تمرکز کنید. علاوه بر این، شما ممکن است فردی باهوش و خردمند باشید که در تصمیم‌گیری‌ها و حل مسائل پیچیده به خوبی عمل می‌کنید و توانایی تجزیه و تحلیل مسائل را دارید. این ویژگی‌ها ممکن است باعث شود که در زندگی شخصی و حرفه‌ای‌تان به راحتی پیشرفت کنید و با چالش‌ها به خوبی مقابله کنید.

اگر با دستان پشت سر بنشینید …

افرادی وجود دارند که به شکل دیگری نشسته و به عقب تکیه می‌کنند، از آنجا که این وضعیت برای آنها راحت و آرام‌بخش است. این نشان می‌دهد که شما فردی آرام و صبور هستید که ارزش قرار گرفتن در محیطی آرام و پایدار را بیشتر از هر چیز دیگری ترجیح می‌دهید. شما احتمالاً به دنبال آرامش و استحکام در زندگی خود هستید و از محیطی پر از استرس و نگرانی‌های اضافی اجتناب می‌کنید. این ویژگی نشان دهنده این است که شما از آرامش و تعادل در زندگی لذت می‌برید و تمایل دارید در مواقع مختلف زندگیتان به عقب کشیده و به آرامش و استراحت بپردازید.

اگر چمباتمه بزنید…

این یکی از رایج‌ترین حالت‌ها در بین مردم است و به دلیل این که بسیاری از ما این نحوه نشستن را تجربه می‌کنیم، معنای خاصی دارد. اگر نحوه نشستن شما متقاطع است، به این معنی است که شما فردی هستید که بر لذت بردن از زمان حال تمرکز می‌کنید. شما به این نکته توجه می‌کنید که هر لحظه مهم است و زندگی را به عنوان یک سفر لذت‌بخش و معنوی می‌بینید. شما هر لحظه را به عنوان آخرین فرصت خود در زمینه تجربه کردن زندگی در نظر می‌گیرید و از آن بهره می‌برید. این ویژگی نشان می‌دهد که شما از آنچه سرنوشت برای شما به ارمغان می‌آورد، بسیار قدردانی می‌کنید و توانایی تشویق خود به تجربه زندگی با شادی و آرامش را دارید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید