نسخه شفا دهنده ابن سینا برای تقویت حافظه و افزایش شدید قدرت جنسی

در اینجا فواید مخلوط معجزه آسای ابن سینا، درمان روغن زیتون و انجیر را برای شما گردآوری کرده ایم.

شفای معجزه آسایی که ابن سینا با انجیر خشک و روغن زیتون ایجاد کرد، به عنوان یک داروی طبیعی شگفت انگیز شناخته می شود.

روغن زیتون و انجیر خشک شده برای تقویت حافظه و افزایش قدرت جنسی

انجیر و روغن زیتون از خوراکی های است که خداوند به او سوگند خورده است. لذا نوعی خوراکی است که در نوع خود مایه شفا است. وقتی این دو غذا را کنار هم می گذاریم و مدتی می گذاریم مخلوطی شفابخش پدید می آید.

انجیر خشک حاوی سطوح بالایی از کلسیم و فسفر است و به تقویت استخوان ها و دندان ها کمک می کند. به لطف پروتئین، مواد معدنی و ویتامین های موجود در آن، به تجدید سلول ها کمک می کند.

انجیر به دلیل محتوای فیبری که دارد یبوست را تسکین می دهد. به روده ها اجازه حرکت سریع می دهد. روغن زیتون سطح داخلی روده را بازسازی می کند. روغن زیتون اصطکاک بین مفاصل را کاهش می دهد و به حرکت سالم مفاصل کمک می کند.

باروری را در زنان افزایش می دهد و باردار شدن را آسان می کند. به بهبود عفونت گلو و کاهش سرفه کمک می کند. انجیر خشک با داشتن مواد معدنی و ویتامین ها از سلامت قلب محافظت و تقویت می کند. درمان انجیر خشک و روغن زیتون حاوی ویتامین B2 باعث تقویت حافظه و سیستم عصبی می شود.

خواص بی شمار انجیر و روغن زیتون

انجیر خشک با محتوای معجزه آسایی که دارد به کاهش سطح کلسترول بد خون کمک می کند. درمان انجیر خشک و روغن زیتون حاوی کلسیم و فسفر باعث تقویت استخوان ها و سلامت دندان ها می شود و از پوکی استخوان محافظت می کند. انجیر خشک نیاز به شیرینی را به طور طبیعی برطرف می کند و سرعت سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و به کاهش وزن کمک می کند.

به دلیل داشتن فیبر غنی، سیستم گوارش را تنظیم می کند. غذاهای سرشار از فیبر از انواع سرطان مانند سرطان روده بزرگ پیشگیری می کنند. مصرف انجیر خشک که سرشار از آهن است به افراد مبتلا به کم خونی یا سرماخوردگی توصیه می شود. انجیر منبع غنی ویتامین های A، E، K و به ویژه ویتامین های گروه B است. به افزایش قدرت جنسی در مردان کمک می کند. انجیر توانایی جلوگیری از افزایش قند خون را دارد، قند خون را تنظیم می کند.

طرز تهیه معجون انجیر و روغن زیتون

برای بیماران مبتلا به آسم و سرفه مصرف دو عدد انجیر خشک خیسانده در روغن زیتون خالص و طبیعی برای مدتی قبل از صبحانه توصیه می شود. اگر این درمان حداقل شش ماه ادامه یابد و بدون وقفه اعمال شود، یک روش درمانی عالی برای مشکلات سرفه و آسم است.

مواد لازم:

۲۵۰-۳۰۰ گرم انجیر خشک ارگانیک

۱ لیتر روغن زیتون خالص

ظرف شیشه ای

دستور تهیه:

ابتدا انجیرها را بشویید و آبکش کنید و به صورت مکعبی خرد کنید.

سپس انجیرها را در ظرف شیشه ای بریزید.

آنقدر با روغن زیتون پر کنید تا از روی آن رد شود.

دهانه ظرف خود را ببندید و به مدت ۵ روز در مکانی تاریک بگذارید.

سپس دو تا سه عدد دو بار در روز صبح و عصر مصرف کنید. (وقتی انجیرها تمام شد، می توانید انجیرهای جدید را به روغن زیتون اضافه کنید و به همین ترتیب تهیه کنید.)

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید