چاکرای جذب ثروت را بیابید و پول را به سمت خود سرازیر کنید

آیا شما هم دوست دارید پول و ثروت به سمتتان سرازیر شود؟

کمتر کسی را می‌توان یافت که خواهان ثروت و رفاه بیشتر در زندگی خود نباشد. بسیاری از ما برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم، اما گاه با وجود کوشش فراوان، به نتیجه مطلوب نمی‌رسیم. گویی موانعی نامرئی، مسیر ثروتمند شدن را برای ما دشوار می‌کنند.

در این میان، آموزه‌های معنوی راه حلی شگفت‌انگیز برای این مشکل ارائه می‌کنند: جذب ثروت از طریق چاکرا. چاکراها مراکز انرژی در بدن انسان هستند که با جنبه‌های مختلف زندگی، از جمله ثروت و فراوانی، مرتبط هستند. با فعال‌سازی و تعادل چاکراهای مرتبط با ثروت، می‌توانیم مسیر رسیدن به آرزوهای خود را هموارتر کنیم.

چاکرای جذب ثروت کدام است؟

در زبان سانسکریت، کلمه “چاکرا” به معنای “دیسک” یا “چرخ” است و به مراکز انرژی در بدن شما اشاره دارد.

چاکراها سیستمی از نقاط نیرو یا نصف النهارهای پرانرژی هستند که در امتداد ستون فقرات قرار دارند. این چاکراها (یا چرخ‌های در حال چرخش انرژی) خاطرات دوران کودکی ما، افکار ناخودآگاه ما و تجربیات گذشته را نگه می‌دارند و رفتار ما را هدایت می‌کنند.

این اتفاق می‌افتد، چه ما از آن آگاه باشیم چه نه. چاکراهای ما احساسات ما را تعیین می‌کنند. احساسات ما نیز تعیین می‌کنند که چگونه عمل کنیم. ما انسان‌ها از درد دوری می‌کنیم و به سمت لذت می‌رویم. بنابراین، کارهایی را انجام می‌دهیم که احساس خوبی دارند. مثل خرج کردن پول و از چیزهایی که با درد همراه می‌شوند اجتناب می‌کنیم حتی اگر در نهایت باعث لذت ما شود. مثل پس‌انداز ماهانه. حال این سوال مطرح می‌شود که چاکرای جذب ثروت کدام است؟

پول و امنیت در درجه اول توسط ۳ چاکرای پایینی (ریشه، خاجی و شبکه خورشیدی) اداره می‌شوند.

اگر چاکرای ریشه نامتعادل باشد، پول احتکار می‌کنید یا اصلاً به ثروت فکر نمی‌کنید.

در صورتی که چاکرای خاجی نامتعادل باشد، دیوانه‌وارانه و بدون فکر پول خرج می‌کنید.

همچنین چاکرای شبکه خورشیدی نامتعادل باشد، احتمالاً ایده‌های پول‌ساز زیادی در سر می‌پرورانید، اما در انجام کار به تعویق می‌اندازید.

تمرینات چاکرای جذب ثروت

یکی از بهترین تمرینات جذب ثروت از طریق چاکرا ، تمرین برقراری ارتباط با چاکرای ریشه است. برای این کار باید مراحل زیر را انجام دهید:

بایستید و یک توپ کوچک را روی زمین در مقابل خود قرار دهید.
وزن خود را به یک پا منتقل کنید، پای دیگر را بلند کرده و روی توپ قرار دهید.
با پای خود فشار کمی به توپ وارد کنید و آن را به صورت دایره‌ای حرکت دهید.
اجازه دهید مچ پا نیز به صورت دایره‌ای حرکت کند.
زمانی که احساس آمادگی کردید، با پای مخالف تمرین را انجام دهید.

دیگر تمرین مناسب برای گشودن چاکرای جذب ثروت، ورزش یوگاست. ژست‌ها و توالی‌های یوگا می‌توانند مراکز انرژی بدن را باز کرده و هماهنگ کنند.

چگونگی جذب ثروت با چاکرا درمانی

حدود ۹۰ درصد رفتارها توسط ضمیر ناخودآگاه هدایت می‌شود. بنابراین با توانایی دستکاری انرژی بدن و در نتیجه ضمیر ناخودآگاه خود، میانبر بسیار سریعی برای ایجاد زندگی مورد نظر خود پیدا می‌کنیم.

روش ها و تکنیک‌های زیادی درباره تغییر ناخودآگاه و چگونگی جذب ثروت با چاکرا درمانی وجود دارد. بسته به سلیقه خود می‌توانید از یوگا، مدیتیشن تجسم و روش‌های مختلف دیگر برای این منظور استفاده کنید. درمان چاکرای ریشه می‌تواند زندگی شما را بهبود بخشد.

با درمان این چاکرا به طور طبیعی در زندگی خود احساس امنیت و آرامش خواهید کرد. اگر در فردی چاکرای ریشه مسدود شده باشد، نمی‌تواند پول در بیاورد. آنچه در حقیقت اتفاق می‌افتد این است که این فرد در انتخاب درست در زمان مناسب شکست می‌خورد یا زمان زیادی را صرف انجام کارهایی می‌کند که کارساز نیستند.

این افراد پس از چاکرا درمانی شروع به دیدن زندگی خود از منظر دیگری خواهند کرد. بنابراین در جایی که قبلاً تصمیمات آن‌ها تحت تأثیر احساسات ناامنی و ترس قرار داشت، اکنون بر اساس شهود و استدلال خواهد بود. افراد پس از چاکرا درمانی قادر خواهند بود تغییرات شدیدی را در زندگی خود ایجاد کنند که قبلاً از آن می ترسیدند.

این تغییر به آن‌ها امکان می‌دهد ریسک‌های حساب شده‌ای را در زندگی انجام دهند. ممکن است این ریسک‌ها همان چیزی باشند که قبلاً در اقداماتشان وجود نداشت و مانع جذب ثروت در زندگی آن‌ها می‌شد.

راه های ایجاد تعادل در چاکرای جذب ثروت

اگر احساس می‌کنید پول کافی ندارید یا نگران امنیت مالی خود در چند ماه آینده هستید، احتمالاً انرژی شما ناپایدار است. هنگامی که در خود احساس امنیت نمی‌کنید، مشتریان یا کارفرمایان بالقوه این حس را از شما دریافت می‌کنند.

این موضوع ممکن است در هنگام تماس‌های فروش، مصاحبه یا مذاکرات حقوق و دستمزد، تاثیر بسیار ناامید کننده‌ای بر آن‌ها بر جای بگذارد. بنابراین، قبل از شروع تلاش برای خلق پول، تعادل چاکرا باید پایه گذاری شود تا بتواند نوعی اعتماد به نفس را درباره پول ایجاد کند. برای به تعادل رساندن چاکرای ریشه، قبل از اینکه به مسائل مالی خود بپردازید، یک پیاده روی آرامش بخش در طبیعت داشته باشید. یا روی زمین بنشینید یا دراز بکشید. این کار را حداقل ۳۰ دقیقه انجام دهید.

فایده این کار این است که قبل از اینکه به مسائل مالی خود نگاه کنید، احساس تعادل و تمرکز می‌کنید. در حقیقت پیاده‌روی در فضای آزاد یکی از بهترین راه های ایجاد تعادل در چاکرای جذب ثروت است. آواز خواندن نیز راه حل دیگری است که می‌تواند با به جریان انداختن انرژی به ایجاد تعادل در چاکراها کمک کند.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید