تست شخصیت: اگه مشتت رو اینجوری میگیری از شکست خوردن میترسی!

نحوه گرفتن مشت شما چگونه است؟ از بین این ۳ تصویر یکی را انتخاب نمایید.

آیا تا به حال به نحوه مشت کردن خود دقت کرده‌اید؟ شاید برایتان جالب باشد که بدانید، نحوه مشت کردن شما می‌تواند دریچه‌ای به سوی شخصیتتان باشد.

برخی باورها وجود دارد که بیان اعضای بدن ما با شخصیتمان ارتباط دارد. یکی از این باورها به نحوه مشت زدن ما مربوط می‌شود. جالب است بدانید که همه افراد به یک شکل مشت نمی‌زنند و این عمل، به طور خود به خود در هر فرد متفاوت است.

بنابراین، می‌توان گفت که بین شخصیت و نحوه بسته شدن دست، ارتباطی وجود دارد.

بر اساس باورها، نحوه قرارگیری انگشتانمان هنگام مشت کردن، دریچه‌ای به سوی شخصیتمان می‌گشاید و رازهایی از رفتارمان در زندگی مشترک را آشکار می‌کند.

آزمون گره کردن مشت

نحوه گرفتن مشت شما چگونه است؟ از بین این ۳ تصویر یکی را انتخاب نمایید.

 

 

 

نتیجه آزمون نحوه گرفتن مشت

گزینه A

شما دارای شخصیتی حساس، تخیل قوی و ناامن هستید. شما می خواهید از شما محافظت شود و با صمیمیت با شما رفتار شود. دوست دارید به مردم کمک کنید، مشتاق هستید، انرژی می دهید، کنجکاو، ماجراجو، سرگرم کننده هستید.

گاهی اوقات احساس می کنید که بخشی از یک گروه هستید، به رسمیت شناخته شده و پذیرفته شده اید. شما بایستی مراقب باشید که دیگران از شما سوء استفاده نکنند. آن چه شما می خواهید این است که دیگران صادق باشند.

گزینه B

شما بسیار با استعداد، خلاق و جذابیت خاصی دارید که باعث می شود دوستان زیادی داشته باشید. شما سخاوتمند، باهوش، مطمئن هستید، عزت نفس شما قوی است و به قدرت اهمیت زیادی می دهید.

سخت کار می کنید و آرمان های بالایی دارید.

گاهی اوقات قلب شکننده ای دارید که شما را از نزدیک شدن به مردم باز می دارد. از شکست خوردن بسیار می ترسید و نیاز به تشویق دیگران دارید. این چیزی است که شما در روابط خود می خواهید: این که فرد مقابل از شما حمایت کند.

در مورد عشق، به نظر می رسد که او فکر می کند که اشتباهاتش می تواند او را در حالت غم و اندوه قرار دهد. هر زمان که شریک زندگی دارید، اما اغلب خود را از ایجاد رابطه باز می دارد. شما شریک زندگی خود را دوست دارید، اما می ترسید که از دست شما خسته شود و طوری رفتار کنید که گویی شما او را نمی خواهید.

گزینه C

شما بسیار خلاق، چابک هستید، بسیار خوب ارتباط برقرار می کنید، احساساتی هستید، عملی هستید و می دانید چگونه قدر هنر و زیبایی زندگی را بدانید. گاهی اوقات او بیش از حد بی ثبات و حساس است. او در دستکاری بسیار خوب است و بسیار باهوش است.

او تقریباً همیشه ساکت است، اما این بخشی از شیرینی اوست. او ترجیح می دهد قبل از اینکه شخص دیگری رنج بکشد، قربانی کند. انعطاف پذیر است و اغلب در رویاهای خود زندگی می کند.

در عشق، مثل بقیه زندگی تان آرامش می خواهید. بزرگترین نقطه ضعف شما داشتن قلبی شکننده است. شما همیشه کسانی را که به شما آسیب می رسانند می بخشید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید