تست شخصیت: یه رنگ انتخاب کن تا بگم جاه طلبی، خلاق یا خوش بین!

رنگ مورد علاقه شما چیست؟ رنگ انتخابی می‌تواند ویژگی‌های اخلاقی شما را نشان دهد.

تست شخصیت‌شناسی یکی از روش‌هایی است که در بررسی و تحلیل شخصیت فرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش، شخصیت فرد بر اساس واکنش‌ها و پاسخ‌هایی که به سوالاتی با مضامین مختلف داده می‌شود، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

شخصیت خود را با تست روانشناسی زیر به چالش بکشید. ممکن است نتیجه تست مهر تائیدی بر شناخت شما از خودتان باشد، یا حتی شما را شگفت‌زده کند.

تست شخصیت از روی رنگ مورد علاقه

رنگ مورد علاقه خود را از تصویر زیر انتخاب کنید

 

.

.

.

.

.

.

.

قرمز:

افرادی که رنگ قرمز را به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب می کنند، مصمم، جاه طلب، با اراده و پرشور هستند. آنها اغلب شجاع و با اعتماد به نفس هستند و اراده‌ای قوی برای رسیدن به موفقیت دارند. رنگ قرمز نماد قدرت و پرجنب و جوش بودن است و بر افراد انتخاب کننده این رنگ تاثیر دارد. کسانی که رنگ قرمز را انتخاب می‌کنند معمولاً در تصمیم‌گیری و ریسک کردن شجاع هستند که می‌تواند به موفقیت‌های بزرگ منجر شود.

نارنجی:

افرادی که رنگ نارنجی را به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب می کنند، افرادی مبتکر و خلاق هستند و در هر موقعیتی، انرژی و اشتیاق زیادی را همراه خود می‌آورند. نارنجی با خورشید مرتبط است، بنابراین به طور طبیعی کسانی که به سمت آن جذب می‌شوند، افرادی گرم، پر نشاط و خوش بین هستند. آن‌ها از بودن در جمع لذت می‌برند و اغلب ایده‌های منحصربه‌فردی را مطرح می‌کنند که به فکر دیگران نرسیده‌است.

زرد

افرادی که رنگ زرد را به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب می کنند، خوش بینی و مثبت اندیشی قابل توجهی دارند. زرد نشان‌دهنده شادی و خوشحالی است و افرادی که جذب این رنگ می‌شوند، افراد شادی هستند. این افراد به خاطر هوش و خرد خود شناخته می‌شوند و درمورد مسائل راه‌هایی را ارائه می‌دهند که معمولا کسی به آنها فکر نمی‌کند.

سبز:

افرادی که رنگ سبز را به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب می کنند، افرادی قابل اعتماد هستند که به جزئیات توجه دارند. سبز با طبیعت مرتبط است، بنابراین جای تعجب نیست که کسانی که رنگ سبز را به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب می‌کنند، افرادی آرام و در عین حال قابل اعتماد هستند. این افراد مسئولیت پذیر هستند و مسائل را سازماندهی می‌کنند و روی کارهایشان تمرکز دارند.

آبی یا بنفش:

افرادی که رنگ آبی یا بنفش را به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب می کنند، این افراد طبیعتی آرام و در عین حال شهودی دارند. آبی نشاندهنده آرامش و بنفش نشاندهنده رمز و راز و تخیل است و کسانی که به یکی از این رنگ‌ها علاقه دارند، معمولا یک جنبه معنوی روحی دارند که آن را از دنیای بیرون پنهان نگه می‌دارند. این افراد شخصیت صلح طلب و شهودی دارند که به آنها در تصمیم‌گیری کمک می‌کند.

شما کدام رنگ را انتخاب کردید؟

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید