تست شخصیت: یه کتاب انتخاب کن تا بگم چه تغییراتی قرار تو زندگیت رخ بده!

از بین این ۳ کتاب طلایی، آبی و قرمز شما کدام یکی را انتخاب می‌کنید؟

همه ما ممکن است ویژگی‌هایی در شخصیتمان داشته باشیم که از آن‌ها آگاه نباشیم. تست‌های شخصیت تصویری به ما کمک می‌کنند تا از ویژگی‌های پنهان شخصیت خود را پیدا کنیم. از آزمون شخصیت شناسی می‌توان برای تشخیص بالینی، مداخلات درمانی و پیش‌بینی واکنش افراد در شرایط مختلف استفاده کرد.

به سراغ تست شخصیت خودمان می‌رویم. انتخاب شما از بین این سه کتاب کدام است؟ به راهنمای زیر تصویر دقت نمایید

تست شخصیت انتخاب کتاب

سه تصویر کتاب در تصویر بالا به ترتیب زیر ارائه شده است: گزینه ۱: یک کتاب طلایی؛ گزینه ۲: یک کتاب قرمز؛ گزینه ۳: یک کتاب آبی.

یکی از آن ها را انتخاب کنید و ببینید چه تغییراتی ممکن است به زندگی خود بیاورید.

.

.

.

.

.

.

.

کتاب شماره ۱ (کتاب طلایی)

انتخاب شما نشان دهنده تازگی در زمینه احساسی است. اگر رابطه شما خوب پیش نمی رود، این یک نقطه شکست است. احتمالاً آخرین تلاش ها را برای برافروختن دوباره شعله اشتیاق انجام خواهید داد، اما اگر بیهوده باشد، آماده رفتن هستید.

این احتمال وجود دارد که در این زمان درگیری ها، اشک ها وجود داشته باشد، اما نگران نباشید. اگر مایل هستید و مجرد هستید باید خیلی زود یک عشق جدید از راه برسد. احتمالاً از این رابطه غافلگیر خواهید شد.

کتاب شماره ۲ (کتاب قرمز)

استرس مدت زیادی است که بر روال زندگی شما تسلط یافته است. شما خسته هستید، عصبانی هستید، اما آمادگی لازم برای پایان دادن به همه چیز از راه رسیده است. روزهای آینده شما آرام خواهد بود. شادی را خواهید یافت که مدت هاست احساس نکرده اید. خلق و خوی خوب از روحیه شما مراقبت می کند و لبخند شما همه اطرافیان شما را مجذوب خود می کند.

کتاب شماره ۳ (کتاب آبی)

به احتمال زیاد، به زودی، رویایی را که مدت ها می خواستید برآورده می شود. آیا قصد سفر دارید؟ آیا می خواهید به خودتان هدیه ای بدهید که تا به حال نتوانسته اید بخرید؟ خوب باور کنید که الان زمان مناسب است.

لطفا نظرات خود را در انتهای همین مطلب با ما به اشتراک گذارید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید