تست شخصیت: این ماه گرفتگی‌ها میتونن مسیری که تا حالا تو زندگیت نرفتی رو بهت نشون بدن!

یکی از این ماه ها رو انتخاب کن تا مسیر زندگیت مشخص بشه

تست شخصیت ابزاری برای ارزیابی شخصیت فرد است. در این نوع آزمون‌ها از تکنیک‌هایی برای شناسایی الگوهای صفاتی فرد در موقعیت‌های مختلف استفاده می‌شود. از آزمون شخصیت شناسی می‌توان برای تشخیص بالینی، مداخلات درمانی و پیش‌بینی واکنش افراد در شرایط مختلف استفاده کرد.

شخصیت چیزی است که ما هرروزه به طور غیررسمی آن را در خودمان و بقیه ارزیابی می‌کنیم. زمانی‌که در مورد خود یا دیگران صحبت می‌کنیم، بارها به ویژگی‌های شخصیتی فرد اشاره می‌کنیم. روان‌شناسان هم همین کار را در سطح علمی‌تر و سیستماتیک انجام می‌دهند.

این تست شخصیت می‌تواند مسیری که در زندگی طی نکرده‌اید را نشان دهد.

تست شخصیت ماه گرفتگی

انتحاب شما کدام یک از این ۵ ماه گرفتگی است؟

.

.

.

.

.

.

.

ماه گرفتگی ۱:

مسیری که در زندگی خود در آن قرار گرفته اید به نظر واضح و مشخص می رسد. با این حال، در اعماق وجودتان، می‌دانید که گرفتن یک تصمیم متفاوت در یک لحظه حیاتی می‌توانست شما را به مسیری کاملاً متفاوت سوق دهد، شاید به سمت چیزی مرتبط با سرگرمی‌ای که پشت سر گذاشته‌اید. شما بیش از یک بار به این فکر کرده اید که اگر خودتان را وقف هنر می کردید چه اتفاقی می افتاد. اگرچه زندگی شما متفاوت خواهد بود، کاری که اکنون انجام می دهید به هر حال به شما راه پیدا می کرد.

ماه گرفتگی ۲:

انتخاب‌های متفاوت، زندگی‌های متفاوت. اگر در گذشته مسیر دیگری را برمی‌گزیدید، امروز در نقطه‌ای کاملاً متفاوت از زمین ایستاده بودید. شاید در آغوش کوه‌ها یا در همسایگی دریا، غرق در طبیعت بکر زندگی می‌کردید. با وجود تمام دلایلی که برای سکونت در مکان فعلی‌تان دارید، گاه خیال آن زندگیِ دور از دست، ذهنتان را به خود مشغول می‌کند.

ماه گرفتگی ۳:

در حال حاضر، زندگی شما برعکس آنچه در حال حاضر زندگی می کنید خواهد بود. شما با منابع کمی و بدون خانه دائمی جهان را کاوش خواهید کرد. مهم این نیست که کجا زندگی می کنید، بلکه مهم این است که هر روز یک مکان جدید را کشف کنید.

ماه گرفتگی ۴:

برای رهروان این مسیر، آزادی عاطفی، رفیق همیشگی زندگیشان خواهد بود. تعهد مطلق به یک شخص، بند و زنجیری نیست که بر خود بپذیرند، و ترجیحشان تجربه احساسات به شکلی مستقل و جداگانه است.

ماه گرفتگی ۵:

برای رهروان این مسیر، زندگی نظمی به مراتب بیشتر از حال حاضر خواهد داشت. گویی ریل‌های نظم و انضباط، مسیر زندگیشان را هموارتر کرده است. فرصتی برای مطالعه بیشتر، ارتقای شغلی و هم‌نوایی با انتظارات جامعه در اختیارشان خواهد بود. اما آنها راه شادی را در مسیری دیگر جستجو کرده‌اند و این انتخاب، گوهری بی‌بدیل است که آن را با هیچ چیز عوض نخواهند کرد.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید