روانشناسی شخصیت: انتظارت از عشق چیه؟ رنگی که دوس داری رو انتخاب کن تا بفهمی

انتظار شما از عشق چیست؟ این آزمون شخصیت پاسخ شما را خواهد داد.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که رنگ مورد علاقه شما در مورد انتظارات عشقی شما چه می گوید؟ اکنون این تست شخصیت رنگ مورد علاقه را انجام دهید تا متوجه شوید! این تست سرگرم‌کننده و روشن‌فکر به شما بینش‌های آشکاری از انتظارات رابطه‌تان می‌دهد و شما را از چیزهایی آگاه می‌کند که ممکن است درباره خودتان نمی‌دانستید. بنابراین، منتظر نباشید، اکنون در آزمون شرکت کنید!

تست شخصیت انتظار عشق

رنگ قرمز

افرادی که رنگ قرمز را به عنوان رنگ مورد علاقه خود دارند، پرشور، پرانرژی و با نشاط هستند. آنها تمایل دارند زندگی حزب باشند و همیشه برای بیشتر تلاش می کنند. در روابط، آنها اغلب بسیار رمانتیک هستند و از شریک زندگی خود انتظار زیادی دارند. آنها نسبت به محبت های خود خونگرم و سخاوتمند هستند، بنابراین انتظار دارند در عوض مورد توجه قرار گیرند.

رنگ نارنجی

افرادی که رنگ نارنجی را به عنوان رنگ مورد علاقه خود دارند معمولاً خوش بین، خودجوش و خلاق هستند. آنها از بودن در کنار دیگران لذت می برند و معتقدند همیشه چیز جدیدی برای کشف وجود دارد. در روابط آنها بسیار اجتماعی هستند و شرکای آنها باید بتوانند سبک زندگی فعال خود را دنبال کنند. آنها در زندگی عاشقانه خود انتظار هیجان، ماجراجویی و شگفتی دارند .

رنگ زرد

کسانی که طرفدار رنگ زرد هستند اغلب شخصیتی آفتابی دارند . آنها دوستانه، شاد و مشتاق جلب رضایت دیگران هستند. در روابط آنها بیش از هر چیز قدر صداقت و وفاداری را می دانند. آنها به دنبال شریکی می گردند که قابل اعتماد و حمایت کننده باشد – کسی که باعث شود در تعهداتشان احساس امنیت کنند.

رنگ سبز

افرادی که رنگ سبز را به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب می کنند، معمولاً ارتباط قوی با طبیعت دارند. آنها اغلب صلح‌طلب، ملایم و عاقل هستند که بیش از سال‌های زندگی‌شان است . وقتی صحبت از عشق به میان می آید، آنها برای ارتباط با کیفیت و ارتباطات عاطفی ارزش زیادی قائل هستند. آنها به دنبال فردی می گردند که دارای ذهن باز و فهمیده باشد.

رنگ آبی

افرادی که رنگ آبی را به عنوان رنگ مورد علاقه خود دارند، تمایل به حضور آرام در آنها دارند. آنها معمولاً همسطح، راضی و صبور هستند. وقتی صحبت از عشق به میان می آید، آنها به دنبال شریکی می گردند که از نظر عاطفی بالغ و درک احساسات آنها باشد. آنها خواهان یک رابطه صادقانه مبتنی بر اعتماد متقابل هستند .

رنگ بنفش

کسانی که طرفدار رنگ بنفش هستند معمولا متفکرانی خلاق و مستقل هستند. از نظر انتظارات عشقی، آنها از فردی با روحیه خلاق قدردانی می کنند که می تواند ایده ها و دیدگاه های جدیدی را ارائه دهد که آنها را به چالش می کشد. آنها تمایل دارند به سمت افرادی جذب شوند که درک عمیقی از زندگی و پیچیدگی های آن دارند.

رنگ صورتی

افرادی که رنگ صورتی را به عنوان رنگ مورد علاقه خود دارند ، دوست داشتنی و شیرین هستند . آنها اغلب از آن دسته افرادی هستند که به شریک زندگی خود وفادار هستند و او را در هر کاری که انجام می دهند در اولویت قرار می دهند. آنها به دنبال کسی هستند که همین کار را برای آنها انجام دهد و باعث شود آنها احساس قدردانی کنند. آنها کسی را می خواهند که قدردان تمام عشق و تلاشی است که در روابط انجام می دهند و مایل است برای آنها تلاش بیشتری کند.

رنگ قهوه ای

افرادی که رنگ قهوه ای مورد علاقه خود را دارند اغلب نیاز عمیقی به امنیت در روابط خود دارند. آنها به دنبال کسی هستند که پایه ای پایدار و قابل اعتماد برای آنها فراهم کند تا بتوانند زندگی مشترک خود را بر اساس آن بسازند. آنها قابل اعتماد و وفادار هستند و از شریک زندگی خود نیز انتظار دارند. آنها روابط را جدی می گیرند و کسی را می خواهند که به آنها تعهد بدهد.

سفید

افرادی که رنگ سفید را به عنوان رنگ مورد علاقه خود دارند، در مورد عشق، ذهنی باز و پذیرا هستند. آنها به دنبال شخصی هستند که بتواند دیدگاه های تازه ای را وارد زندگی آنها کند و آنها را به روش های جدید به چالش بکشد. آنها کسی را می خواهند که با هم بتوانند جهان را کشف کنند و تجربیات جدیدی را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. آنها از بودن با کسی که علایق متفاوتی نسبت به خودشان دارد، اما همچنان ارزش‌های یکسانی دارد، لذت می‌برند.

مشکی

افرادی که رنگ مشکی را به عنوان رنگ مورد علاقه خود دارند، اغلب می خواهند یک ارتباط شدید در روابط خود پیدا کنند. آنها به دنبال کسی هستند که بتواند آنها را در سطح عمیق درک کند ، بدون اینکه نیازی به کلمات برای توضیح همه چیز باشد. آنها کسی را می خواهند که بتواند در تمام فراز و نشیب های زندگی از آنها حمایت کند و حتی زمانی که شرایط سخت می شود از آنها دست نکشد. آنها خواهان شریکی هستند که وفادار، پرشور باشد و درک کند که گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارید وقت با هم بودن است.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید