تست شخصیت: با انتخاب یک چشم ضمیر ناخودآگاهت را بیدار کن

یکی از این چشم ها را انتخاب و ببینید در ضمیر ناخودآگاهتان چه می‌گذرد.

قطعاً حالات رفتاری آدمها نکات مهمی از وضعیت روانی و شخصیتی افراد به ما ارائه می دهند. با نگاه کردن به چشمان یک شخص می توانید چیزهای زیادی در مورد او یاد بگیرید. این صمیمی ترین و عمیق ترین راه برای برقراری ارتباط با دیگری است. آنچه می‌بینیم و آنچه ترجیح می‌دهیم ، می‌تواند حاوی نکات مهمی درباره عملکرد درونی ضمیر ناخودآگاه ما باشد. به این ترتیب شکل چشمان می تواند درباره شخصیت افراد اطلاعات جالبی ارائه دهد.

از نظر فیزیولوژیکی، عملکرد چشم ما دیدن جهان است. ضمیر ناخودآگاه آنچه را که چشمان ما می بیند رصد می کند. همچنین آنچه را که آموخته ایم و با چیزهای خاصی مرتبط کرده ایم، قبل از اینکه به ذهن خودآگاه ما برسد، دسته بندی می کند. لذا ما در موقعیت های مختلف ممکن است علیرغم خواست باطنی، رفتاری دیگری از خود بروز دهیم. در این تست جالب، ما ضمیرناخودآگاه شما را به چالش می کشیم. شما با انتخاب یکی از این چشم ها، ضمیر ناخودآگاهتان را بیدار می کنید.

تست شخصیت بر اساس انتخاب چشم

اولین چشمی گه انتخاب می‌کنید کدام است؟

.

.

.

.

.

.

.

.

چشم شماره ۱

اگر چشم شماره یک انتخاب شما بوده است، به این معنا است که شما نیازمند معنویات هستید. روح شما همواره به دنبال تغذیه معنوی است. شما نیاز خود به ارتباط با کیهان را احساس می کنید. در واقع این ارتباط فراتر از قلمرو فیزیکی است و شما را ترغیب می کند چیزهای جدید را امتحان کنید و به سفرهای هیجان انگیز بروید. شما باید چیزهایی زیاد بیاموزید، به خصوص اینکه چگونه خود را آزاد و رها کنید از تمام دل مشغولی های زندگی. به این ترتیب شما زندگانی بهتری را تجربه خواهید کرد.

چشم شماره ۲

چشم جهان‌بین یا چشم ایزدی نمادی است که یک چشم را در یک مثلث محصور شده به تصویر می کشد. به منظور نشان دادن مشیت الهی، به موجب این نماد، چشم خدا مراقب بشریت است. با انتخاب این چشم، دانش زندگی های گذشته شما مانند یک دایره المعارف معنوی به شما منتقل می شود. پیش بروید و این دانش را گسترش دهید تا شما توسط افراد جامعه و شاید حتی جهان شناخته شوید. در واقع شما با مطالعه فراوان می توانید، فرد بهتری شوید.

احتمالا خواهید گفت مطالعه راز موفقیت همه افراد است. اما باید در نظر گرفت که افرادی که این نماد را انتخاب می کنند در واقع این استعداد را دارند که در آینده نزدیک افراد بسیار موثر در حوزه معارف و علوم شوند.

چشم شماره ۳

شما فرد بسیار خاص هستید. باید بتوانید این مسئله را درک و باور کنید. رفتار و شخصیت شما به گونه ای است که هر کسی در کنار شما باشد، می تواند شاد باشد. به واقع شما دارای هاله ای هستید که شفا دهنده است و به شدت می درخشد! این هاله را در آغوش بگیرید و شاهد افزایش ارتعاش خود باشید. شما می توانید رهبر خوبی باشید. شما باید بتوانید از این ویژگی و قدرت درمانی خود به خوبی استفاده کنید. دنیا به شما نیاز دارد!

چشم شماره ۴

شما از جمله کسانی هستید که قبل از انجام هر کاری، در مورد آن کار فکر می کنید. ذهنی پر از ایده های فوق العاده به شما هدیه داده شده است. پس بهتر است به نحو احسن از آن استفاده کنید. گاهی ممکن است از مسیر اصلی که به آن فکر کرده بودید، منحرف شوید؛ اما نگران نباشید. به غرایز خود اطمینان کنید و به مسیر خود برای رسیدن به هدف ادامه دهید. راهی را بروید که فکر می کنید درست است. چون مطمئنا از قبل درباره آن بسیار فکر کرده اید.

چشم شماره ۵

مطالعه از جمله ویژگی های اصلی شماست. همین مسئله سبب شده است که اطلاعات فراوانی داشته باشید. شما مطمئنا در بسیاری از مسائل بیشتر از دیگران می دانید اما آن را برای خود نگه می دارید. شما تمایل دارید در گوشه ای باشید و تمام داشته ها و رازهای خود را برای خودتان نگه دارید. همین موضوع باعث شده که مردم به سوی متمایل شوند. مردم ذاتاً علاقمند به فضولی در کار دیگران هستند. اما شما علاقه ای به نمایش گذاشتن خود ندارید. خود را در آغوش بگیرید و از یادگیری دست نکشید.

چشم شماره ۶

شما وقتی قدم می زنید به اطرافتان به دقت نگاه می کنید. همین مسئله باعث شده که دیدگاه و جهان بینی شما کاملا متفاوت با هر کس دیگری باشد. لذا طبیعی است که دیدگاه شما نسبت به وضعیت موجود با آنچه دیگران می بینند متفاوت است. شما به خود و هدف خود شک دارید و احتمالاً اعتماد به نفس کمتری دارید. احتمالا برای رفع این نقص باید فقط با پشتکار کار کنید و در نهایت معنایی را پشت همه اینها ایت خواهید یافت.

چشم شماره ۷

جغد پرنده شب است و در شب می تواند هر چیزی را تشخیص دهد. شما نیز قادر هستید در مسائل مختلف حلال مشکلات باشید. در واقع شما جنگجوی شب هستی و تاریکی جایگاه توست. چه شب باشد و چه روز، شما همراهی با سایه ها را ترجیح می دهید. شما از آن دسته افرادی هستید که فقط آنچه را که دیگران می خواهند ببینند و بشنوند را نشان می دهید.

 

 

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید