تست شخصیت: شغل مورد علاقت رو از روی تصویر بشناس!!

اولین چیزی که در تصویر ببینی شغل مورد علاقه و رویاییت رو مشخص میکنه. شغل مورد نظر شما چیست؟

همه به شغل رویایی خود فکر می کنند. این کار افراد را مجذوب می کند و گاهی اوقات به آن ها انگیزه می دهد تا به اهداف خود برسند. همه می خواهند شغلی داشته باشند و امتیازات خوب و مزایای دیگر را نیز به دست آورند. این تست شخصیت شغل رویایی شما را بر اساس آن چه که ابتدا می بینید ارزیابی می کند. جالب و چالش برانگیز است. پس منتظر نمانید و دوباره با دقت به تصویر نگاه کنید.

خوب به تصویر نگاه کنید اول چه می بینید؟ اولین چیزی که ببینی در مورد شغل رویایی شما صحبت می کند

تست شخصیت شناخت شغل

.

.

.

.

.

.

.

۱. حلزون

اگر برای اولین بار متوجه حلزون شوید، طبق گزارش‌ها در مشاغلی که کارگران یا کارمندان از صدای خود استفاده می‌کنند، پیشرفت خواهید کرد. با این حال، طبق نظر کارشناسان، شغل رویایی شما می تواند معلم، راننده اتوبوس یا مددکار اجتماعی باشد.

کارشناسان همچنین توضیح می‌دهند که این به این دلیل است که نقش‌هایی که در آن نقش دارند تعامل زیادی با مردم دارند. آن ها ممکن است دانشجو، کارمند و غیره باشند.

۲. جمجمه

گفته می شود بینندگانی که ابتدا جمجمه را می بینند خلاق تر هستند. با این حال، ممکن است بخواهید طبق نظر کارشناسان یک هنرمند، نقاش یا رقصنده شوید. افراد خلاق، امکانات و شگفتی های جهان را تصور می کنند. این افراد تمایل دارند متفاوت باشند، ریسک پذیر باشند و اغلب نظر خود را تغییر دهند.

۳. نقشه

گفته می شود بینندگانی که ابتدا نقشه را می بینند، توانایی حل مسائل عاشقانه و ذهن تحلیلی دارند. با این حال، چنین افرادی ممکن است شغل خود را در معماری، هنر، علم یا مهندسی دنبال کنند. این نوع افراد به دنبال اطلاعات و شواهد می گردند. متفکران تحلیلی هر اطلاعاتی را که در مورد موضوع خاصی می یابند ارزیابی می کنند. حافظه آن ها به گفته کارشناسان تیز، محفوظ و سیستماتیک است.

تاریخچه شخصیت شناسی

شخصیت شناسی در سال ۱۹۳۰ توسط روانشناس آمریکایی، هنری مورای (Henry Murray) مطرح شد. شخصیت شناسی، تحلیل شخصیت از دیدگاه کل‌نگرانه است؛ رویکردی فردنگر به شخصیت انسان که واسطه‌ای بین نیازهای بنیادین فرد و خواسته‌های محیط از اوست. هدف شخصیت شناسی این است که نشان دهد افراد چگونه بر اساس فاکتورهای روان‌شناختی با یکدیگر متفاوت هستند.

امروزه یکی از محبوب‌ترین رویکردهای شخصیت ‌شناسی با عنوان تئوری پنج‌گانه‌ی شخصیتی شناخته می‌شود. بر اساس این تئوری، شخصیت انسان از پنج بعد گسترده تشکیل شده است: برون‌گرایی، توافق‌پذیری، احساس مسئولیت، روان‌رنجوری و پذیرا بودن. تست شخصیت Neo بر اساس این نظریه ساخته شده است.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید