تست شخصیت: با انتخاب یکی از این پروانه‌ها شخصیتت رو بشناس!

اگه میخوای بدونی که شخصیتت چجوریه یکی از این پروانه‌ها رو زود انتخاب کن!

شخصیت چیزی است که ما هرروزه به طور غیررسمی آن را در خودمان و بقیه ارزیابی می‌کنیم. زمانی‌که در مورد خود یا دیگران صحبت می‌کنیم، بارها به ویژگی‌های شخصیتی فرد اشاره می‌کنیم. روان‌شناسان هم همین کار را در سطح علمی‌تر و سیستماتیک انجام می‌دهند.

این روزها تست شخصیت شناسی با حیوانات در بین عموم مردم طرفداران زیادی پیدا کرده است. این تست ها بر اساس عملکرد ضمیر ناخودآگاه شما عمل می کنند و نکات جالبی درباره عادتها و خصوصیات شما می گویند.

پروانه ای را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید. این تست تصویری نشان می دهد که شما چگونه فردی هستید.

پس با دقت به تصاویر زیر نگاه کنید. شما کدام یک را ترجیح می دهید؟ صداقت داشته باشید و بگویید در اولین نگاه جذب کدامیک می شوید؟

برای دانستن نتایج، فقط باید پروانه ای را انتخاب کنید که بیشتر دوست دارید. هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید، معنی هر عنصر را خواهید دانست.

.

.

.

.

.

.

.

.

تست شخصیت شناسی پروانه

انتخاب شما کدامیک از این ۶ پروانه است؟

پروانه ۱

اگر این پروانه ای بود که بیش از همه شما را جذب می کرد، پس می تواند نشان دهد که ترجیح می دهید زندگی ای داشته باشید که تماماً به سادگی باشد. شما در چیزهای کوچک شادی زیادی پیدا می کنید و همیشه سر خود را با نگرش مثبت بالا نگه دارید. شما دوست ندارید همه چیز را به هم بریزید، و این در مورد روابط شما، روال روزانه و حتی ذهن شما نیز صدق می کند.

پروانه ۲

کسانی که این پروانه را انتخاب می کنند شخصیتی نترس دارند. شما اراده و شجاعت بالایی دارید و این به شما کمک می کند حتی با سخت ترین شرایط زندگی کنار بیایید. شخصیت شما یک جنبه پر سر و صدا و پر زرق و برق دارد، اما می توانید آن را با جنبه گرم و دوستانه خود متعادل کنید.

پروانه ۳

اگر این پروانه ای بود که اول نظر شما را جلب کرد، می تواند نشانه ای از طبیعت آرام و جمع و جور شما باشد. شما رویکردی آرام به زندگی دارید و دوست دارید کارها را به روش خود و با سرعت خود انجام دهید. شما تمایل دارید اطراف خود را با افرادی احاطه کنید که شما را درک می کنند.

پروانه ۴

این پروانه نشان می دهد که شما فردی سخاوتمند هستید و عشق زیادی برای به اشتراک گذاشتن با اطرافیان خود دارید. شما دوست دارید زمینی باشید و مردم از صداقت و صداقتی که در هر رابطه ای به ارمغان می آورید قدردانی می کنند. اگرچه شما بسیار سخاوتمند هستید، اما با گذشت زمان متوجه شدید که همه لیاقت آن را ندارند. بنابراین او شروع کرده است مراقب باشد که چه کسی چهره واقعی خود را به او نشان می دهد.

پروانه ۵

اگر پروانه ای که توجه شما را جلب کرد این بود، نشان دهنده شخصیت مردمی و شاد است. شما از آن دسته افرادی نیستید که فقط برای جا افتادن تغییر کنید. در عوض، شما به خودتان وفادار می‌مانید و مردم را به خاطر زیبایی‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فردشان دوست دارید.

پروانه ۶

جذب بیشتر به این پروانه می تواند نشان دهد که شما فردی آرام هستید و خود را با قلبی مهربان و روحی دلسوز حمل می کنید. نه تنها این توانایی را دارید که نسبت به احساسات دیگران حساس باشید، بلکه برای دوست داشتن و مراقبت از خود نیز وقت می گذارید. هیچ چیز شما را از به اشتراک گذاشتن عمیق ترین افکار خود با افرادی که دوستشان دارید باز نمی دارد.

تست‌های شخصیت همیشه جزو پرطرفدارترین مطالب در شبکه‌های اجتماعی هستند، زیرا از طریق آن‌ها می‌توانیم چگونگی زندگی خود را ارزیابی کنیم. ما در مجله انگیزه بهترین هایی را که در فضای مجازی وجود دارد را تنها و منحصراً برای شما انتخاب کرده ایم!

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید