اگه میل جنسیت کم شده و نمیدونی چیکار کنی از این دمنوش‌ها بخور!

این دمنوش‌ها می‌توانند تا حدودی باعث افزایش میل جنسی شوند.

محصولات گیاهی زیادی وجود دارد که ادعا می کنند میل جنسی را افزایش می دهند ولی باید قبل از مصرف از صحت ادعایشان مطلع باشیم. چای های گیاهی خاصی به این منظور به بازار عرضه می شوند که به طور معمول حاوی چند گیاه در ترکیب خود هستند. مواد تشکیل دهنده موجود در این محصولات دارای مکانیسم های مختلفی برای عملکرد میل جنسی هستند بنابراین اگر مطمئن نیستند که علت کاهش میل جنسیتان چیست، گزینه هایی را انتخاب کنید که مزایای متعددی داشته باشد.

عوامل بالقوه ای مانند مشکلات رابطه، استرس، مشکلات پزشکی یا سطوح پایین هورمون تنها برخی از عواملی هستند که می توانند در میل جنسی طبیعی شما اختلال ایجاد کنند.

آیا چای تقویت کننده میل جنسی است؟

چای به دلیل خاصیت تقویت کننده خلق و خو و انرژی زا بودن آن، اغلب برای کسانی که به دنبال افزایش میل جنسی خود هستند توصیه می شود. آنتی اکسیدان های موجود در چای یکی دیگر از مزایای سلامتی شناخته شده آن است. آنتی اکسیدان های کاتچین چای می توانند به افزایش میل جنسی کمک کنند. مطالعات نشان داده اند که این کاتچین ها به بهبود گردش خون در سراسر بدن از جمله میل جنسی کمک می کنند.

برای بهره مندی از مزایای کامل این چای ها، انجام تحقیقات مناسب و مشورت با یک متخصص مراقبت های بهداشتی قبل از مصرف ضروری است.

چای برای افزایش میل جنسی

اگر از خوردن دمنوش‌های گیاهی لذت می‌برید، می‌دانید که علاوه بر فواید سلامتی مختلف آن، چقدر می‌توانند آرامش بخش باشند. با این حال، آیا می دانستید که گیاهان خاص می توانند به طور قابل توجهی و به طور طبیعی میل جنسی شما را افزایش دهند؟

چای جینسینگ

اگر میل جنسی پایینی دارید، ممکن است بخواهید یکی از دو نوع چای جینسینگ را امتحان کنید. هر دو انگیزه و سطح فعالیت را افزایش می دهند. برای شروع، می توانید جینسینگ Panax را امتحان کنید. این گیاه دارای سابقه طولانی استفاده سنتی در چین و کره برای افزایش عملکرد جنسی است. عصاره جینسنگ Panax همچنین شامل جینسینگ قرمز کره ای است که به مردان کمک می کند نعوظ سخت تر و طولانی تری داشته باشند که توسط تحقیقات تأیید شده است.

در همین حال، چای جینسینگ آمریکایی می تواند به مردان در حفظ نعوظ و احیای سطح انرژی کمک کند. گمانه زنی هایی وجود دارد که جین سنوزید موجود در ریشه های جینسینگ می تواند میل جنسی افراد را افزایش دهد، اما این موضوع به طور قطع ثابت نشده است.

چای سبز

اگر بدانید یک فنجان چای سبز می تواند به شما در رسیدن به آرامش کمک کند، تعجب نخواهید کرد. چای سبز حاوی مقدار زیادی تیانین است و به دلیل اثرات آرام بخشی آن شناخته شده است. این دمنوش همچنین با از بین بردن ادیکال های آزادی که به به رگ های خونی آسیب می رسانند و آن ها را ملتهب می کنند توانایی برای انتقال خون را افزایش داده و می تواند موجب افزایش میل جنسی شود.

جینکو بیلوبا

علاوه بر کاهش فشار خون و افزایش سطح انرژی، جینکو بیلوبا به دلیل پتانسیل آن برای کمک به مشکلات حافظه مرتبط با زوال عقل مورد مطالعه قرار گرفته است.

نوشیدن چای جینکو بیلوبا می تواند با شل کردن ماهیچه های اندام تناسلی، افزایش جریان خون در ناحیه و تحریک آن، به افراد کمک کند تا رابطه جنسی بهتری داشته باشند.

علف هرز بز شاخدار (اپیمدیوم)

مشکلات رایج سلامتی که علف هرز بز شاخدار به آنها کمک می کند شامل فشار خون بالا، پوکی استخوان، استخوان های شکننده و روماتیسم است. علاوه بر این، علف هرز بز شاخدار گیاهی است که معمولاً به عنوان یک محصول تقویت کننده جنسی فروخته می شود.

حدس و گمان هایی وجود دارد که اثرات گشادکننده عروق آن باعث افزایش جریان خون به اندام تناسلی می شود. علاوه بر این، دارای ماده طبیعی ایکاریین است که نشان داده شده است که نتایج کمی مشابه با ویاگرا و سیالیس دارد.

با این حال، علف هرز بز شاخدار بدون خطرات بالقوه نیست، به ویژه برای کسانی که از قبل شرایطی دارند یا از داروها یا مکمل های خاصی استفاده می کنند. قبل از شروع هر رژیم مکمل جدید، توصیه می شود با پزشک خود صحبت کنید.

افزایش میل جنسی با دمنوش ماکا

ماکا با متعادل کردن سطح هورمون های جنسی عمل می کند. مطالعه ای که در سال ۲۰۰۰ در Urology منتشر شد اثرات ماکا را تایید می کند. شرکت کنندگان بعد از استفاده ۲۰۰۰ میلی گرم ماکا به صورت روزانه ادعا کردند که افزایش قابل توجهی در میل جنسی، عملکرد بهتر جنسی و تعداد دفعات رابطه جنسی داشته اند.

همچنین به نظر می رسد که قدرت باروری مردان را هم افزایش داده است. با این که تصور می شود ماکا روی میل جنسی زنان و مردان اثر مثبت می گذارد ولی فقط روی مردان آزمایش شده است. ماکا را می توان به عنوان یک ویاگرای طبیعی در نظر گرفت البته باید توجه داشته باشید که اثرات آن فوری نبوده و حداقل دو ماه باید از آن استفاده نمایید.

افزایش میل جنسی با دمنوش آشواگاندا

به نظر می رسد که مصرف آشواگاندا Ashwaganda سطح تولید اکسید نیتریک را افزایش داده و باعث افزایش انبساط عروق خونی می شود.

مطالعه انجام شده در مرکز علوم دانشگاه تگزاس نشان می دهد که این چای عصب هایی که در مغز باعث ایجاد اضطراب می شوند را محدود کرده و باعث بهبود حالت فرد می شود. همچنین باعث افزایش ایمنی عمومی و مقاومت در مقابل استرس می شود. این گیاه سال هاست که در طب هندوستان مورد استفاده قرار می گیرد. یک فرمول افزایش دهنده میل جنسی با این گیاه عبارت است از ترکیب یک بخش آشواگاندا با شیر و روغن یا کره.

نظر و دیدگاه شما درباره استفاده از این نوع دمنوش ها چیست؟ لطفا در انتهای همین مطلب با ما به اشتراک گذارید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید