معجزه فرکانس ۴۳۲ | طراوت روح و روان با فرکانس ۴۳۲ طبیعت

از معجزه فرکانس جادویی ۴۳۲ چه می‌دانید؟

هنگامی که از شهر خارج می شوید و از سر و صدای زندگی صنعتی خلاص می گردید و وارد طبیعت می شوید احساس نشاط و جوانی می کنید. صدای پرندگان، صدای آب، باد و خش خش برگها باعث طراوت روح شما می شود. طی یک آزمایش این صداها اندازه گیری شده اند و نتیجه این شد که تمام صداهای طبیعت دارای فرکانس ۴۳۲ هرتز هستند و به عنوان فرکانس های طبیعی جهان شناخته می شوند.

هماهنگ شدن با این فرکانس ها می تواند باعث آرامش و شفای درونی، ترمیم DNA، افزایش میزان سلامت و … شود.

 

معجزه فرکانس ۴۳۲

شمن ها از فرکانس ۴۳۲ هرتز در آوازها و سرودهای آیینی خود استفاده می کنند. همچنین آیین های دیگر مانند بودیسم هم توسط ابزار آلات مراقبه مانند کاسه تبتی فرکانس ۴۳۲ هرتز را تولید می کنند و به آرامش در طی مدیتیشن دست پیدا می کنند.

آزمایشان کلینیکی مختلفی برای استفاده از این فرکانس طبیعت برای شفادهی فیزیکی بدن مانند افزایش سرعت رشد پوست انجام شده است مانند آزمایش جان فیالا.

این ها در حالی است که فرکانس غیرطبیعی و مضر فعلی شهرها ۴۴۰ هرتز است و منشا این انتخاب به زمان نازی های آلمان باز می گردد که این فرکانس را به عنوان فرکانس عادی و پذیرفته شده برای آگاهی انسانها معرفی کردند. حدود ۲۳۰۰۰ موسیقی دان فرانسوی به این انتخاب اعتراض کردند. عجیب تر اینکه آمریکا در سال ۱۹۵۰ فرکانس ۴۴۰ هرتز را برای ابزارهای موسیقی، تلویزیون و رادیو رسمی اعلام کرد.

تحقیقاتی که لئونادرد هورویتز بر روی فرکانس ناسالم ۴۴۰ هرتز انجام داد نشان داد که موسیقی های دارای این فرکانس در تعارض با انرژی حیاتی انسان خصوصا در ناحیه بین انتهای ستون فقرات تا چاکرای قلب است. ولی در عوض چاکراهای بالای قلب تحریک می شوند و باعث افزایش ایگو، غالبیت نیمکره چپ مغز و جدایی قلب و ذهن می گردد.

بسیاری از موسیقی دانان به صورت شهودی فرکانس ۴۳۲ و ۴۴۴ هرتز را برای موسیقی های خود بهتر دانسته و معتقدند باعث آرامش روانی بیشتری می گردد.

همچنان برخی محققان بر روی اثرات این فرکانس ها بر روی افزایش میزان عشق و بهبود چاکرای قلب تحقیق کردند و به این نتیجه رسیدند که از هر ۵ نفر، ۴ نفر به این فرکانس ها واکنش مثبت چشمگیر نشان داده است.

برای موسیقی دانانی که می خواهند موسیقی های بهتری را برای هماهنگ کردن چاکرا ها بسازند جدول بالا می تواند کمک کننده باشد:

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در انتهای همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید