فرکانس شیطان | از فرکانس ۴۴۰ هرتز چه می‌دانید؟

آیا فرکانس ۴۴۰ هرتز می‌تواند افکار ما را تحت کنترل خود قرار دهد؟

در روز ۱۸ ژوئن سال ۲۰۱۸ خواننده معروف آمریکایی به نام «ایکس ایکس ایکس تنتاسیون» در ماشین شخصی‌اش به ضرب گلوله کشته شد. رسانه‌ها انگیزه قتل را صرفا به دلیل سرقت پول نقد از این خواننده و درگیری او با سارقین عنوان کرده‌اند.

اما این همه ماجرا نیست. این خواننده چند روز قبل از مرگش در لایو اینستاگرامی خود از نحوه تاثیر فرکانس‌های مختلف موسیقی بر کنترل ذهن صحبت کرد و گفت هر چند بیشتر خواننده های آمریکایی از این تاثیر باخبرند اما به شما در این مورد چیزی نمی گویند و در ادامه گفت که خودش می‌تواند با یک موسیقی هر تاثیری که بخواهد بر ذهن مخاطب ایجاد کند و همچنین توضیح داد در آهنگ های خود مهندسی فرکانس انجام می‌داده و مایل است در آینده بیشتر در این مورد صحبت کند. اما چند روز بعد به طرز عجیبی کشته شد.

شاید برای همه ما پیش آمده باشد که هنگام گوش دادن به یک موسیقی غمگین اشک ریختیم و با محتوای آن همزاد پنداری کردیم و شاید هم به خاطرات غمگینمان در گذشته سفر کردیم. اما تا به حال این تجربه را داشته اید که بعد از شنیدن یک موسیقی که حتی محتوای غمگینی هم ندارد احساس بی‌قراری کنید؟

فرکانس ۴۴۰ یا فرکانس شیطان

پاسخ سوالمان را باید در تفاوت فرکانس های موسیقی جست‌وجو کنیم. تحقیقات حوزه فرکانس‌های موسیقی در بازه زمانی بین جنگ جهانی اول و دوم به صورت پنهانی توسط خانواده راکفلر و البته با همکاری ارتش آمریکا دنبال شد.احتمالا نام «خانواده راکفلر» برایتان آشناست. یکی از ثروتمندترین و پرنفوذترین خانواده های ایالات متحده آمریکا که از مهره‌های تعیین‌کننده سیاست و اقتصاد محسوب می‌شوند و درواقع بزرگ‌ترین هدفشان حفظ نظام سرمایه‌داری است. اما برای حفظ این بنیاد، مهم‌ترین چیزی که لازم داشتند چه بود؟

سلطه بر جهان، افراد و افکار عمومی . همین دلیل باعث شد تا حمایت‌های مالی کلانی از پروژه‌های کنترل ذهن و مدیریت افکار عمومی از طریق رسانه‌ها انجام دهند. آنها خوب فهمیده بودند که جادوی فرکانس‌های موسیقی با ذهن افراد چه می کند و چگونه می‌توانند از این طریق افراد را کنترل یا احساساتشان را تخریب کنند. آنها متوجه شدند بین موسیقی با فرکانس‌های ۴۴۰ و ۴۳۲ هرتز تفاوت هایی وجود دارد . فرکانس طبیعت ۴۳۲ هرتز است و موسیقی هایی با این فرکانس تاثیرات منظمی را در بدن انسان ها  و البته همه موجودات بر جای می‌گذارند و باعث ایجاد احساس آرامش می‌شوند. حال آنکه همان موسیقی با فرکانس ۴۴۰ هرتز نقش مهمی در ابتلای افراد به خلق و خوی منفی بازی می‌کند. این فرکانس به «فرکانس شیطان» هم معروف است.

از راکفلرها و کارهای پنهانی و عجیب و غریبشان که بگذریم به تحقیقاتی می‌رسیم که در سال‌های اخیر به صورت علنی انجام شد و تاثیر موسیقی با فرکانس‌های ۴۴۰ و ۴۳۲ هرتز را بر ذهن افراد، مقایسه کردند. نتایج این تحقیقات نشان می‌دهند موسیقی‌هایی با فرکانس ۴۴۰ هرتز باعث ایجاد وضعیت عاطفی منفی، بی‌قراری و عدم احساس آرامش در فرد می‌شود و تفاوتی ندارد که این موسیقی شاد یا غمناک باشد، هر چند تاثیر موسیقی غمناک بر میزان بی قراری افراد بیشتر است.

جالب است بدانید این بی قراری ایجاد شده در آقایان بیشتر از خانم‌ها گزارش شده است.  تاثیرات پنهان موسیقی بر ذهن و رفتار ما قابل انکار نیست اما دانستن این تاثیرات مخرب می تواند بر نوع نگاه ما به مسائل پیچیده دنیای پیرامونمان تاثیرگذار باشد. شاید هم تلنگری باشد تا به عنوان یک مصرف کننده موسیقی مراقب ورودی‌های ذهنی مان باشیم.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید