با این آزمون تصویری کارمای حل نشده زندگیت را بشناس!

میدونی کارمای حل نشده زندگیت چیه؟

حس می کنید در حلقه ای از مشکلات گرفتار شده اید؟ تلاش هایتان بی ثمر به نظر می رسد و ناامیدی به سراغتان می آید. این سوال در ذهنتان ریشه می دواند که “چرا من باید با این چالش های مداوم روبرو شوم؟”

کارما در زبان سانسکریت به معنای اعمال یا مجموع اقدامات و تأثیر یا پیامدهای آن‌ها است. در ادیان هندی، این اصطلاح به طور خاص به یک اصل علت و معلولی اشاره دارد که اغلب به صورت توصیفی اصل کا‌رما نامیده می‌شود، که در آن قصد و اعمال یک فرد (علت) بر آینده آن فرد (معلول) تأثیر می‌گذارد.

نیت خیر و اعمال خوب به کارمای خوب و تولد دوباره شادتر کمک می‌کند، در حالی که نیت بد و اعمال بد به کارمای بد و تولد دوباره بد کمک می‌کند.

با انجام این تست ساده می توان این مضامین کارمایی را شناسایی کرد.

شکل کریستالی را انتخاب کنید که بیشتر برای شما جذاب است (این باید یک انتخاب طبیعی باشد، زیاد فکر نکنید)

یکی را که انتخاب می کنید به شناسایی کارمای حل نشده از زندگی گذشته شما کمک می کند

تست شخصیت کارما

انتخاب شکل شماره ۱

اگر شکل کریستالی ۱ را انتخاب کنید:

کارمای حل نشده شما این است: رها کردن روابط سمی و ادامه دادن زندگی.

در زندگی گذشته خود، احتمالا تنها بوده اید، توسط افرادی که دوستشان دارید نادیده گرفته شده و رها شده اید. بنابراین، در این زندگی، شما آرزو دارید که بهترین ها را در هر کسی ببینید. مهم نیست که چقدر بدرفتار هستند. شما سعی می کنید بدون توجه به آسیبی که به خودتان وارد می کنید، آنها را نگه دارید. اما چنین روابطی به نتیجه نمی رسد. در نهایت شما تنها و زخمی باقی می مانید.

برای شما مهم است که درک کنید که نمی‌توانید کنترل نگرش دیگران را به دست بگیرید و مردم هر چقدر هم که آنها را دوست داشته باشید آماده هستند تا به شما صدمه بزنند. شما باید به شهود خود اعتماد کنید و علائم هشدار دهنده را بپذیرید. در صورت نیاز بیرون بروید. شما می توانید این را با خانواده، دوستان، شرکای عاشقانه یا حتی همکاران خود تجربه کنید.

انتخاب شکل شماره ۲

اگر شکل کریستالی ۲ را انتخاب کنید:

کارمای حل نشده شما این است: به خود شک دارید و اهداف خود را دنبال نکردید.

در زندگی گذشته، احتمالاً تصمیمات اشتباهی گرفته اید که به شما و همسالانتان آسیب زیادی وارد کرده است، از نظر مالی، جسمی یا حتی روحی. از این رو، در این زندگی از کمبود اعتماد به نفس رنج می برید. همه ما اشتباه می کنیم. هیچ اشکالی در آن وجود ندارد. آنچه برای ما مهم است درک کنیم این است که چگونه با اشتباهات خود کنار می آییم.

به خودتان زمان بدهید، به تمام کارهای مثبتی که در زندگی خود انجام داده اید فکر کنید. سازماندهی کنید و همیشه سعی کنید تکامل پیدا کنید. به دنبال پیشنهاد از افراد نباشید. به قول معروف، آشپزهای زیاد آبگوشت را خراب می کنند. مسترشف خود باشید!

انتخاب شکل شماره ۳

اگر شکل کریستالی ۳ را انتخاب کنید:

کارمای حل نشده شما عبارت است از: مشکل داشتن در اعتماد به دیگران.

در زندگی گذشته، توسط افرادی مورد خیانت قرار گرفتید که به آنها اعتماد داشتید. این خنجر زدن به پشت باعث شده است که در این زندگی مشکلات اعتماد با مردم پیدا کنید.

احتمالاً تا به حال با افرادی برخورد کرده اید که نیاز دارند شما به آنها اعتماد کنید. پس صب پیشه کنید و افراد را در طی حداقل ۳-۴ ماه بشناسید. مطمئناً در این مدت او را به خوبی مشاهده می کنید. در ابتدا ممکن است متوجه نشوید اما به زودی علائم را خواهید دید. از احساس درونی خود استفاده کنید و سپس در مورد موقعیت آنها در زندگی خود تصمیم بگیرید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید