شرایط و مقرارت

شرایط و مقررات استفاده از Angize.com

مطالب مندرج در این صفحه که از این پس “شرایط و مقررات” (Terms & Conditions) نامیده می‌شود،  به منزله یک توافق نامه جهت استفاده از مطالب و محتوای سایت angize.com است که از این پس “انگیزه” نامیده می‌شود. این توافق نامه هرگونه استفاده، تعامل، یا ارجاع به محتوای این وب سایت را شامل می‌شود. هرگونه استفاده یا تعامل با وب سایت انگیزه به منزله آگاهی و تایید موارد مندرج در این صفحه است.

۱. سلب مسئولیت محتوایی

مطالب ارائه شده در انگیزه از منابع گوناگونی گردآوری و ترجمه می‌شوند. هدف ما در انگیزه ارائه اطلاعات به روز، منحصر به فرد، دقیق و کاربردی به کاربران اینترنت است. با این حال مجموعه انگیزه مسئولیت هرگونه ایراد و خطا یا دقیق نبودن اطلاعات ارائه شده را از خود سلب می‌کند. مسئولیت کلیه تبعات ناشی از استفاده از مطالب سایت و یا تصمیم گیری بر اساس اطلاعات ارائه شده صرفا به عهده مخاطبین بوه و در موارد مهم و تخصصی، توصیه می‌شود به جای استفاده از اطلاعات عمومی موجود در اینترنت، از مشورت تخصصی و دقیق با افراد متخصص استفاده کنید.


۲. سلب مسئولیت امنیتی

وب سایت انگیزه توسط یکی از قوی‌ترین و امن‌ترین سرویس دهنده‌های موجود در کشور پشتیبانی می‌شود و ضریب امنیتی بسیار بالایی دارد. مجموعه انگیزه همواره سعی می‌کند تا با استفاده از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا سرعت، امنیت و تجربه کاربری مطلوب را برای کاربران خود فراهم کند. با این حال، انگیزه مسئولیت کلیه تبعات ناشی از حملات سایبری توسط اشخاص ثالث و یا انطباق پذیری سایت با دستگاه‌های موبایل، تبلیت و رایانه کاربران را از خود سلب می‌کند. کاربران سایت انگیزه شخصا موظف به تامین امنیت دستگاه‌های دیجیتال خود خواهند بود.


۳. ممنوعیت استفاده

وب سایت انگیزه تحت قوانین کشور ایران و منطبق با دستورالعمل‌ها و استانداردهای جهانی مدیریت و به روز رسانی می‌شود. با توجه به این که کاربران سایت انگیزه نیز امکان تعامل و ارسال مطلب روی سایت را دارا هستند، هرگونه استفاده از سایت انگیزه به منظور استخراج داده، اسپمینگ، کسب درآمد جانبی، دوست یابی، کپی مطالب، بارگزاری فایل، استفاده از منابع آنلاین انگیزه، استفاده از مطالب وب سایت بدون لینک به منبع و یا هر استفاده دیگری توسط کاربران و یا سایر وب سایت‌ها ممنوع بوده و مورد پیگرد مقتضی قرار خواهد گرفت.


۴. رعایت حق نشر

وب سایت انگیزه یک پورتال جامع اطلاع رسانی است و روزانه ده‌ها مطلب در موضوعات مختلف در آن ارائه و به روز رسانی می‌شود. انگیزه همواره از منابع معتبر و دانش تیم تولید محتوای خود جهت ارائه مطالب استفاده می‌کند. اخبار روزانه در سایت انگیزه با کمترین دخل و تصرف و گاها به صورت عین عبارت بازتاب داده می‌شود. در مواردی که مطالب از منبع بخصوصی ترجمه شده باشد، لینک منبع در انتهای مطالب درج می‌گردد. در مواردی که محتوای تولید شده از دانش شخصی منابع انسانی ما بوده باشد، قبل از انتشار مطالب موضوع سرقت ادبی یا Plagiarism نیز بررسی می‌گردد. در مواردی که منبع اصلی متن مشخص نباشد ممکن است منبع درج نشود؛ با این حال همواره می توانید از طریق ایمیل: info.angize@gmail.com نسبت به معرفی منابع مطالبی که ممکن است متعلق به شخص خاصی باشد اقدام کنید. استفاده از مطالب مندرج در سایت انگیزه با ذکر منبع – در منابع چاپی به صورت ذکر نام و آدرس سایت، و در منابع آنلاین و نرم افزارها به صورت درج لینک – مجاز است.


۵. محتوای سایت های ثالث

محتوای موجود در وب سایت‌های ثالث بر عهده صاحبان وب سایت‌ها بوده و انگیزه هیچ مسئولیتی در قبال محتوا و مقصد لینک‌های خروجی سایت خود ندارد.


۶. تبلیغات

انگیزه هیچگونه مسئولیتی در برابر مطالب ارائه شده در تبلیغات سایر شرکت‌ها و نیز محتوای صفحات ورودی شرکت‌های همکار نداشته و هیچگونه رد یا تاییدی نسبت به کیفیت خدمات یا محصولات ارائه شده در محتواهای تبلیغاتی ندارد. تبلیغات صرفا جهت اطلاع رسانی و تسهیل فرایند ارتباط بین تامین کننده و مشتری انجام شده و این مسئولیت بازدیدکنندگان هر وب سایت است که نسبت به صحت و سقم اطلاعات، و قیمت و کیفیت محصولات یا خدمات ارائه شده کسب اطمینان کنند.


۷. طراحی و بهینه سازی

کلیه اقدامات انجام شده در راستای طراحی فنی و گرافیکی، تجربه کاربری، و بهینه سازی سایت انگیزه بر مبنای استانداردهای بین المللی وب و بر اساس خط مشی‌های موتور جستجوی گوگل انجام شده است. ما به داشتن و ساختن یک اینترنت امن و قانون مدار معتقد هستیم و در همین راستا اکیدا از انجام هرگونه بهینه سازی به روش‌های غیر اصولی مانند خرید ترافیک، دستکاری رنک و رتبه بندی، پاپ آپ، نصب بد افزار و یا اسپمینگ خودداری می‌کنیم.


۸. نظرات و پرسش‌ها

وب سایت انگیزه روزانه ده‌ها پست در قسمت نظرات کاربران، پرسش‌ها و یا ایمیل‌های ورودی دریافت می‌کند و تعهدی در قبال پاسخ گویی یا انتشار همه مطالب ندارد. به سوالات و نظرات تکراری، خارج از موضوع و غیرقابل انتشار پاسخ داده نمی‌شود. کلیه پاسخ‌هایی که توسط کارشناسان هر رشته به کاربران داده می‌شود کاملا حالت پیشنهادی داشته و نباید به عنوان تشخیص، تجویز یا رهنمودهای تخصصی و قانونی تلقی شوند و در صورت لزوم، شخص باید حتما از منابع تخصصی کمک بگیرد. این مسئولیت کاملا بر عهده مخاطبان است که قبل از هر نوع تصمیم گیری یا اقدامی از صحت و مفید بودن این اطلاعات برای خود اطمینان حاصل کرده و صرفا با مسئولیت خودشان به این پیشنهادات عمل کنند.


۹. دسترسی و به روز رسانی

وب سایت انگیزه به صورت تخصصی و حرفه‌ای مدیریت و به روز رسانی می‌شود. هدف ما این است که سایت همواره در دسترس عموم بوده و همواره به روز رسانی شود. با این حال، انگیزه هیچگونه تعهدی در قبال در دسترس بودن و به روز رسانی سایت نداشته و حق دخل و تصرف در داده‌ها، حذف، ویرایش، و اضافه کردن صفحات وب، و یا از دسترس خارج کردن سایت بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می‌دارد.


۱۰. سایر شرایط و مقررات

وب سایت انگیزه حق هر نوع دخل و تصرف و یا تغییر مفاد شرایط و مقررات را برای خود محفوظ داشته و می‌تواند بدون اطلاع قبلی و در هر زمان نسبت به تغییر یا حذف و اضافه مفاد این برگه اقدام کند. در صورتی که هرگونه ابهام یا پرسشی در خصوص موضوعات این برگه دارید لطفا از طریق ایمیل info.angize@gmail.com با ما تماس بگیرید.