نقاط تحریک پذیر مردان که به آنها بی توجهی می‌شود!

نقاط تحریک پذیر مردان بر خلاف آنچه بسیاری تصور می‌کنند صرفا به آلت تناسلی، بیضه‌ها و گوش‌ها ختم نمی‌شود. نواحی بسیار زیادی در بدن مردان وجود دارد که شاید خانم‌ها از آن قافل باشند که از جمله این نقاط می‌توان به پشت زانو، نقطه P، ران، زیر بقل، پا و ... اشاره کرد که همگی می‌توانند یک ارگاسم لذت‌بخش را برای آنها رقم بزنند.

شاید زمان آن برای خانم‌ها رسیده باشد که نقاط تحریک پذیر مردان را به خوبی بشناسند. خانم‌ها می‌توانند با توجه به نکات این قسمت بیشترین لذت را برای همسرانشان به ارمغان بیاورند.

آیا فکر می‌کنید که همه چیز را راجب مردتان می‌دانید؟ اگرچه شکی نیست که شما شریک زندگیتان را می‌شناسید اما مردان همیشه چیزهای جدیدی برای یادگیری شما دارند، به خصوص زمانی که صحبت از بیولوژی و نقاط تحریک‌ پذیر مردان می‌شود.

 

نقاط تحریک پذیر بدن مردان

 

تحریک کردن شریک زندگیتان صرفا محدود به نقاط جنسی بدن او نمی‌شود و دیگر نقاط بدن او نیز می‌تواند نسبت به لمس، لرزش و فشار بسیار حساس باشد. این نقاط که به آنها نقاط تحریک‌ پذیر مردان گفته می‌شود تراکم زیادی از پایانه‌های عصبی دارد و می‌تواند به تحریک شریک زندگی شما و در نتیجه بهبود زندگی جنسی شما کمک کند.

آیا می‌خواهید در زمان آغاز رابطه جنسی راه‌های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی و در حین آن را بدانید؟ لازم است بدانید که بسیاری از نقاط تحریک‌پذیر مردان در اطراف اندام‌های جنسی آنان است اما این موضوع بسیار فراتر از آلت تناسلی و یا بیضه ها هستند.

 

نقاط تحریک پذیر در رابطه جنسی

 

شما می‌توانید به کمک این مطلب، این نقاط را بهتر شناخته و از این طریق بهتر او را تحریک کنید که نتیجه آن افزایش لذت جنسی برای هر دوی شماست. همه ما انسان‌ها با هم متفاوت هستیم اما همه ما می‌توانیم تأیید کنیم که نقاط یاد شده در قسمت پایین واقعا لذت‌بخش هستند. شما در این مقاله بهترین روش استفاده از دست و دهانتان را برای بیشترین تأثیرگذاری روی شریک زندگیتان یاد خواهید گرفت.

 

آشنایی با نقاط تحریک پذیر مردان

۱. پشت زانو

بدن ما نقاط بسیار زیاد و بالقوه‌ای  برای لذت بردن در نواحی مختلف دارد که ما به بسیاری از آنها بی توجهیم. پشت زانو به عنوان یکی از نقاط تحریک‌ پذیر مردان از جمله نقاطی است که عموما به آن بی توجهی می‌شود؛ در واقع علت تحریک پذیر بودن این قسمت از بدن، پوست بسیار حساس و نرم‌ آن است. تحقیقات نشان می‌دهد، نواحی کم موی بدن و در بعضی از موارد قسمت‌هایی که اصلا مو ندارند چقدر حساس هستند و کشش جنسی را برای یک ارگاسم انفجاری ایجاد می کنند. دفعه بعدی که با شریک زندگیتان وارد رابطه جنسی شدید به آرامی پشت زانوی او را لمس کنید و حرکات دایره‌ای با دستتان در این ناحیه ایجاد نمایید.

۲. داخل ران

به داخل ران مردان نیز معمولا توجهی نمی‌شود. با توجه به این که ران پا نزدیک به اندام تناسلی مردان است، چگونه می‌توان از لذت‌بخش بودن این اندام چشم‌پوشی کرد؟ لمس ران شریک زندگیتان می‌تواند حال او را خوب کند. باید بدانید یکی از مهم‌ترین نقاط تحریک پذیر مردان اینجاست؛ بنابراین هنگامی که انگشتتان را در این ناحیه حرکت می‌دهید یعنی در حال تحریک‌کردن و فریفتن او هستید.

دستتان را در اطراف ران پای او حرکت داده و سپس غلغلک دهید و سپس کف دستتان را روی پوست این ناحیه به طور مداوم قرار نگه دارید و نتیجه آن را نظاره کنید. نقطه‌ای که ران و مفصل ران شریک زندگیتان با هم برخورد می‌کند را بیابید و با احساس انگشتانتان را بالا و پایین ببرید. نگاه عمیق به او را زمانی که در حال لذت بردن است فراموش نکنید.

۳. پا

پاها یکی از نقاط تحریک‌ پذیر مردان هستند که می‌توانید تحریک را از آنجا شروع کنید. مردان تعداد زیادی پایانه عصبی در پاهای خود دارند که این پایانه‌ها در مردان متمرکزتر از زنان است. ماساژ این ناحیه هم آرامش‌بخش و هم به لحاظ جنسی جذاب است؛ بنابراین شما با یک تیر، دو نشان می‌زنید! یک بازی برد برد!

زمانی که بدون جوراب دراز کشیده است، کمی روغن روی کف دستتان بریزید. ابتدا با یک پا شروع کنید. یکی از پاها را با دستتان بگیرید و حرکات آرام را در اطراف مچ پا آغاز نمایید. این کار را با پای دیگر نیز انجام دهید. در فرآیند پیش نوازی رابطه دهانی با پا و با رعایت نکات بداشتی نیز می‌تواند بسیار موثر باشد.

۴. زیر بغل

شاید شنیدن این که زیر بغل نیز یکی از نقاط تحریک‌پذیرمردان است برای شما عجیب باشد اما زمانی که صحبت از ماساژ جنسی برای زنان و به خصوص مردان می‌شود، نمی‌توان آن را نادیده گرفت. زیر بغل آقایان بسیار حساس است تا حدی که شاید نتواند بازی انگشتان شما در آن ناحیه را تحمل کند!

 

 

زمانی که به طور ملایم زیر بغل شریک زندگیتان را نوازش می‌کنید، به او لذت غیر قابل وصفی هدیه می‌دهید. همچنین شما می‌توانید علاوه بر نوازش، چند بوس آبدار اضافه کنید و نفستان را به بدن او برسانید و اجازه دهید ناخن انگشتانتان در این ناحیه حرکت کنند. این حرکات را از زیر بغل آغاز کنید و به سمت شکم بروید. نوازش زیر بغل توجه او را جلب می‌کند و باعث می‌شود او بیشتر و بیشتر از شما بخواهد که آن کار را ادامه دهید.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare