انگیزه های جذاب زندگی

بیوگرافی بهاره کیان افشار، بازیگر خوش چهره سینما و تلویزیون

بهاره کیان افشار بازیگر زن ایرانی که با سریال کلاه پهلوی که اولین کار بازیگری او بود چهره شد. او در سال ۱۳۸۲ همزمان با آغاز فیلمبرداری کلاه پهلوی، کار بازیگری خود را آغاز کرد. باین بازیگر جوان در ۲ فیلم سینمایی دیگر نیز در سال‌ های ۹۰ و ۹۱ بازی کرده است.

 

بیوگرافی بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار در دهم اردیبهشت ماه سال ۶۲ در تهران به دنیا آمد. او از بچگی آرزو داشت که بازیگر شود و در دوران دبیرستان علاقه داشت که به مدرسه تئاتر برود و هنر بخواند، اما پدر و مادرش مخالف بودند و می‌خواستند که بهاره رشته تجربی را انتخاب کند و در نهایت پزشک شود. بهاره هم که هیچ علاقه‌ای به رشته‌های علوم تجربی نداشت و تصمیم گرفت که رشته ریاضی را انتخاب کند و در دانشگاه کامپیوتر خواند. او همزمان با درس خواندن علاقه‌ا‌ش به بازیگری را نیز دنبال کرد.

بهاره کیان افشار

شروع فعالیت هنری

بهاره کیان افشار در سال ۸۳ یعنی زمانی‌ که ۲۱ ساله بود، به گروه تئاتر «آزیتا حاجیان» ملحق شد و همان فعالیت موجب شد تا برای سریال “کلاه پهلوی” انتخاب شود. چهار سال بعد، اولین کار سینمایی‌اش را با فیلم “شیرین” انجام داد.

در سال ۹۱ از طرف تولیدکنندگان فیلم سینمایی “لاله” به او پیشنهاد شد که نقش اول این فیلم را بازی کند. موضوع این فیلم درباره «لاله صدیق» قهرمان اتومبیل رانی ایران بود. گفته می‌شود «آنجلینا جولی»، «جسیکا آلبا» و «مهناز افشار» از گزینه‌های قبلی تصدی این نقش بودند. بهاره کیان افشار هم بعد از مدتی به علت عدم تسلط کامل به زبان انگلیسی، از ادامه همکاری با این پروژه باز ماند و نقش به «سارا امیری» سپرده شد.

بهاره کیان افشار

از ترانه سرایی تا امور خیریه

بهاره کیان افشار به جز بازیگری، ترانه سرایی هم انجام داده‌ و با «بهرام رادان» در این زمینه همکاری داشته‌ است. او در امور خیریه نیز شرکت می‌کند و در سال ۹۴ به عنوان سفیر سلامت یکی از موسسه‌های خیریه برگزیده شد.

بازیگری حرفه دوم این بازیگر توانا!

بهاره با وجود عطشی که به بازیگری داشته، این حرفه را شغل اول خودش نمی‌داند و کار اصلی او طراحی دکوراسیون و تبلیغات است. این بازیگر جوان، در فیلم‌های “لونه زنبور”، “هشتگ خاله سوسکه” نیز نقش آفرینی کرده‌ است.

مطالب زیر را هم ببینید