زبان بدن زنان عاشق را با این ۱۲ نشانه تفسیر کنید!

زبان بدن زنان عاشق

عاشق شدن در مورد زن و مرد کاملا متفاوت است.  عاشق شدن، یا مجذوب یک نفر شدن، به طرز ظریف یا آشکاری نمایش داده می‌شود. اگر کمی در این زمینه آگاهی داشته باشید و زبان بدن مخصوص آن را بشناسید، به راحتی می‌توانید رفتارهای زنی که شیفته شما شده است را بخوانید. در اینجا ۱۲ علامت زبان بدن زنان عاشق را شرح می­‌دهیم که به شما نشان می­‌دهد زنی از شما خوشش آمده یا نه!

 

نشانه‌هایی از زبان بدن زنان عاشق

۱. او بی قراری می‌کند

عاشق شدن هم در مورد مردان و هم زنان، می‌تواند باعث به هم ریختگی اعصاب شود؛ چون اغلب ما سعی در این داریم که متوجه شویم آیا این علاقه دو طرفه است یا نه؟ این مورد غالبا باعث می­‌شود فرد عصبی شود و احساس عدم اطمینان داشته باشد. زن­‌ها معمولا در این گونه مواقع احساس بی‌قراری می­‌کند و شروع به بازی با جواهرات، نوشیدنی، تلفن و یا هر چیز دیگری می‌کنند و به نوعی خود را با آن سرگرم می­‌کنند.

۲. ارتباط چشمی طولانی مدت دارد

تماس چشمی نشانه جهانی عاشق شدن انسان است. تا به حال به نوع زل زدن نوزادان به افراد یا چیزهایی که دوست دارند، توجه کرده‌­اید؟  منظور ما از تماس چشمی دقیقا همین مفهوم است. این موضوع در گفتگوهای اولیه بیشتر به چشم می‌­آید. زن هنگام صحبت کردن، کاملاً به چشم مرد خیره می‌­شود و اجازه نمی‌­دهد چشم‌های او به سمت دیگری منحرف شوند.

زبان بدن زنان عاشق - ارتباط چشمی

۳. او به شما لبخند می‌­زند

این مورد توضیح زیادی نیاز ندارد. همه زنان تمایل دارند به مردی که مجذوب او شده­‌اند، بیشتر از بقیه لبخند بزنند. لبخند زدن یک ژست شیری، ساده و بسیار جذاب است. از هر مرد یا زن عاشقی هم بپرسید، آنها دقیقاً همین حرف را تکرار می‌کنند.

۴. او درباره شما صحبت می‌کند

بیشتر زنان حرف‌ها و رازهایشان را فاش نمی­‌کنند چه پیش غریبه چه آشنا! آن‌ها دقیقا چه کار می‌­کنند؟ بیشتر اوقات، از دوست خود به عنوان “پیک” استفاده می‌کنند، که نظرش را به صورت غیرمستقیم به گوش مرد مورد علاقش برساند. یا به عبارت ساده‌تر، مرد فقط از دیگران بازخورد می‌گیرد که زن درمورد او صحبت کرده و از او یاد کرده است.

۵. جزئیات زیادی از زندگیش را با شما در میان می‌­گذارد

شیوه درستی که بیشتر زنان دارند، این است که در به اشتراک گذاشتن جزئیات زندگی خود با مردان خیلی محتاط هستند. با این وجود، گاهی زنان جزئیات بیشتری از زندگیشان  را با افرادی که دوست دارند در میان می‌گذارند. جالب اینکه مردان نیز همین‌­گونه عمل می‌کنند! بنابراین، اگر یک زن (یا مرد) زود با شما صمیمی شد، ممکن است به این معنی باشد که او از شما خوشش آمده.

۶. سرخ شدن صورت

بله، سرخ شدن صورت یکی از معدود علائمی است که نشان می­‌دهد یک نفر عاشق شده و از شما خوشش آمده. چرا که سرخ شدن صورت کاملاً غیر ارادی بوده و یک واکنش اتوماتیک است که دست فرد را رو می‌­کند؛ پس اگرصورت زن جلوی مرد گل انداخت و قرمز شد، معمولاً به یکی ازاین دو دلیل اتفاق می‌­افتد: خجالت یا شیفته شدن!

زبان بدن زنان عاشق _ گل انداختن صورت

۷. کم کردن فاصله‌­ها

زنانی که مجذوب یک مرد شده‌اند، اغلب استفاده از وسایل یا چیزهایی (مانند تلفن ، کیف ، فاصله) که آن‌­ها را از هم جدا می‌کند را به حداقل می­‌رسانند. مثال: وقتی زنی دست­‌های خود را (مثلاً در رستوران یا بار)  بر روی میز در مقابل مرد قرار می‌­دهد و با گوشی خود بازی می‌کند یعنی علاقه زیادی به طرف مقابل ندارد؛ در حالی که چک کردن سریع تلفنش قبل از آن آنکه کاملا آن را در کیفش بگذارد، ممکن است داستان دیگری داشته باشد. همچنین، فاصله کمی (نزدیک بودن) که او در حین قدمم زدن با شما حفظ می­‌کند هم می­‌تواند نشانه خوبی باشد.

۸. تن صدا

طبق مطالعات صورت گرفته، فرد هنگام صحبت با شخصی که مجذوب او شده، تن صدایش تغییر می­‌کند. خانم‌­ها وقتی نزدیک فردی هستند که به او علاقه دارند، تمایل دارند تن صدای خود را پایین­‌تر بیاورند.

تغییر تن صدا - زبان بدن زنان عاشق

۹. تقلید رفتاری

بیشتر ما این کار را از زمان کودکی انجام داده­‌ایم، پدیده‌­ای که به عنوان “تقارن متقابل” شناخته می‌­شود! به صورت ذاتی و ناخوداگاه ما تمایل داریم رفتار و حرکات افرادی که نسبت به آن‌ها احساس نزدیکی و صمیمیت داریم را تکرار کنیم؛ مانند همکاران، دوستان، بستگان و همسر. حتی ممکن است یک زن به صورت عمدی رفتارهای مردی که از او خوشش می‌آید را تقلید کند تا شاید توجهش را جلب کند.

۱۰. راه و روشش را تغییر می‌دهد

تغییر راه و روش از دیگر علائم زبان بدن زنان عاشق است که با ظرافت تمام به نمایش گذاشته می‌­شود. اگر زنی از همه افرادی که در یک مکان هستند دوری کند و فقط دور یک مرد بچرخد، این ممکن است یک علامت باشد. اگر چیزی مثل قهوه یا یک میان وعده برای او بیاورد هم نشانه محسوب می­‌شود. به بیان ساده‌­تر، اگر به نظر می‌رسد که یک زن رفتار خود را برای پذیرفته شدن در نظر یک مرد تغییر می‌دهد، ممکن است از علائم زبان بدن او باشد که نشان می دهد او عاشق شده است.

۱۱. لمس کردن گردن، مو یا تغییر حالت آن

یک زن به دلایل مختلف با موهای خود بازی می­‌کند یا روی آن دست می­‌کشد. عمدتا به دلیل اینکه زنانگی و جذابیت آن را به نمایش بگذارد اینگونه عمل می­‌کند. گاهی برعکس آن هم رخ می‌­دهد، چرخاندن مو یا کشیدن جزئی آن می‌­تواند دلزدگی و نیاز به توجه را در وی نشان دهد. گردن یکی دیگر از مناطق حساس زنان است که برای مردان جذاب است. بنابراین، آشکار کردن ترقوه یا دست کشیدن روی گردن می­‌تواند نشانه مجذوب شدن او باشد.

۱۲. اغلب می­‌خندد

خندیدن به خودی خود لزوماً علامتی از اینکه یک زن مجذوب شما شده باشد نیست. آن‌ها به طور ناخودآگاه برای نشان دادن حس جوانی و شادابی خود می­‌خندند. زنان غالبا برای اینکه نشان دهند از حس شوخ طبعی شما خوششان آمده و با آن ارتباط برقرار کرد‌ه­‌اند، هم می‌خندند ( الکی خندیدن به همه حرف­‌های شما). زنانی که علاقه واقعی به یک مرد دارند تمایل دارند در حین خندیدن، تماس چشمی طولانی هم با او برقرار کنند.

زبان بدن زنان عاشق - کم کردن فاصله ها

کلام آخر

فردی که عاشق می‌­شود، به صورت ناخودآگاه تغییراتی در کلام و رفتارش نمود می‌­کند و در واقع زبان بدنش عوض می­‌شود. زنان نیز در هنگام عاشق شدن، رفتارهایی در زبان بدنشان آشکار می­‌شود که با کمی دقت و آگاهی در این زمینه می‌­توان به علاقه آن‌ها پی برد. همان‌طور که گفته شد این رفتارها شامل برقراری ارتباط چشمی طولانی، لبخند زدن، تغییر تن صدا و… است. با این وجود برای اینکه در تفسیر این علائم دچار اشتباه نشوید، بهتر است با سایر نشانه های زبان بدن زنان آشنا شوید. علائم دیگری که زنان عاشق در رفتار و زبان بدن خود دارند از دیدگاه شما چه مواردی است؟ نظرات خود را با ما و سایر مخاطبان انگیزه در میان بگذارید.

انگیزه
Logo
قابلیت ثبت نام در سایت فعال نیست
Compare items
  • Total (0)
Compare