بهترین کسب و کارها با سرمایه ۵۰ میلیون تومان کدامند؟

کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

امروزه بسیاری از افراد بنا به دلایل متعدد، تمایل دارند تا کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کرده و در زمینه مورد علاقه خودشان به کارآفرینی، خدمت‌رسانی و درآمدزایی بپردازند. پیش از این در مقاله‌هایی با موضوع کارآفرینی، مانند کارآفرینی با سرمایه ۱ میلیون و کارآفرینی با ۱۰ الی ۱۵ میلیون تومان، در مورد ایده‌های متنوع کسب و کار با سرمایه کم صحبت کردیم؛ حال می‌خواهیم ایده‌هایی برای کارآفرینی با ۵۰ میلیون تومان را بررسی کنیم.

در این مطلب برخی ایده‌های کارآفرینی مانند تولید نهال، پرورش گیاهان دارویی، طراح مد و لباس و … با سرمایه ۵۰ میلیون را ذکر می‌کنیم. همچنین سایر ابعاد آن را به منظور رسیدن به درآمدزایی و افزایش سرمایه موجود، تشریح خواهیم کرد.

 

۱۴ ایده کارآفرینی با ۵۰ میلیون تومان

۱. تولید نهال

یکی از ایده‌های پولساز کشاورزی، تولید نهال است. برای احداث نهالستان، نخستین قدم تهیه زمینی برای پرورش درختان است. البته باید برای راه‌اندازی کسب و کاری در این حوزه، حتماً شرایط آب، هوا و خاک منطقه مورد نظر را بررسی کنید. به عبارت دیگر، باید دقت داشته باشید تا تولید نهال را نباید در مکان‌های خیلی سرد یا بسیار گرم انجام دهید؛ زیرا هزینه‌‌های مصرف انرژی برای غلبه بر شرایط اقلیمی، از سودمندی تولید نهال می‌کاهد.

بنابراین در ابتدا جنس و بافت خاک را بررسی کنید، در مورد شرایط آب و هوایی مساعد برای تولید نهال‌های مورد نظرتان تحقیق کنید. به علاوه، توجه داشته باشید که خاک مورد استفاده بیش از حد قلیایی یا اسیدی نباشد؛ چراکه مشکلاتی مانند تجمع نمک در منطقه سبب خسارت به نهال‌ها می‌شود.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: زمینی با ابعاد حداقل ۳۰۰۰ متر مربع، تأمین آب مورد نیاز (روزانه ۱۰ متر مکعب)، اخذ مجوز فعالیت، تأمین نهال درختان و درختچه‌های دارای منشأ بذری، گیاهان یک یا دوساله، قلمه پاکتی و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حدود ۱۸ ماه
 • میزان سود حاصله: حدود ۴۰ تا ۶۰ میلیون در سال

کارآفرینی با 50 میلیون تومان

۲. پرورش گیاهان دارویی

اگر از دوست داران طبیعت هستید،‌ دسترسی مطلوبی به مناطق مستعد رشد گیاهان دارویی داشته و اطلاعاتی کافی در مورد انواع گونه‌های گیاهان دارویی دارید، پیشنهاد می‌کنیم که با اجاره مکانی به فروش این گیاهان مشغول شوید.

برای این منظور می‌توانید در روزهای تعطیل، بهار یا تابستان، نسبت به تهیه این گیاهان اقدام کرده و خودتان این گیاهان را بدون هیچ هزینه‌ای بچینید. به علاوه، برای راه اندازی چنین کسب و کاری می‌توانید با صرف هزینه‌ای به صورت مستقیم از فروشنده‌های معتمد گیاهان مورد نیاز خود را خریداری کرده و از آن‌ها مواد دارویی تهیه کنید. در نتیجه،‌ با توجه به رشد روزافزون تمایل مردم برای استفاده از گیاهان دارویی نسبت به مواد شیمیایی، می‌توانید در این مسیر به درآمد مناسبی دست یافته و به مرور زمان کسب و کار خود را گسترش دهید.

این ایده شاید یکی از ایده‌های برتر کارآفرینی در روستا باشد که البته در شهرها هم قابل اجراست.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: اجاره مکان، تأمین دستگاه‌های تهیه عصاره گیاهان، برخورداری از دانش کافی نسبت به خواص دارویی گیاهان، استخدام نیروی کار، مجوز فعالیت، مجوز بهداشت و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حدود ۶ ماه تا ۱ سال
 • میزان سود حاصله: حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان در ماه

کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

۳. مشاوره تدوین و طراحی مدل کسب و کار

یکی از مشکلات اصلی در هر کسب و کاری نداشتن دیدی کل‌نگر نسبت به آن است. به علاوه، در برخی موارد مدیران موفق حتی بعد از راه اندازی کسب و کار و یا در اوج موفقیت نیز کسب و کار خود را مجدداً بازنگری می‌کنند تا از فرصت‌های موجود استفاده کرده، استراتژی‌های جدید مبتنی بر توسعه بازار، توسعه محصول یا برنامه‌های رسوخ در بازار را تدوین کرده و در جهت بهبود سودآوری و توسعه سازمان حرکت کنند.

در همین راستا، شما می‌توانید به عنوان یک مشاور در تدوین، طراحی و بازنگری مدل کسب و کار فعالیت کرده و خدمات مورد نیاز مدیران و همچنین افراد تازه‌کار را ارائه دهید.

به عبارت دیگر، به عنوان یک فرد فعال در حوزه کسب و کارهای مختلف، اگر فکر می‌کنید که تجربه کافی در زمینه راه اندازی یک کسب و کار، تعیین هزینه‌ها، مشخص کردن گروه مشتریان هدف و … دارید،‌ می‌توانید به سایر افرادی که در آغاز راه کارآفرینی هستند، کمک کنید. در واقع، فعالیت به عنوان مشاور در تدوین و طراحی مدل کسب و کار، یکی از ایده‌های کارآفرینی با ۵۰ میلیون تومان است که می‌توانید با کسب مهارت‌های لازم، تجربه کافی و فن بیان خوب، راهگشای سایرین برای موفقیت در کسب و کارشان باشید.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: اجاره یا خرید دفتر کار، برخورداری از مهارت‌های لازم، به روز نگهداری اطلاعات در زمینه کسب و کارهای مختلف، برخورداری از دانش کافی برای بررسی تمامی جوانب کسب و کار مورد نظر، شبکه ارتباطی خوب، روابط عمومی قوی، فن بیان مناسب، استخدام نیروی کمکی و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حداقل ۶ ماه
 • میزان سود حاصله: حداقل ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان در ماه

کارآفرینی با 50 میلیون تومان

۴. ارائه خدمات اسباب کشی

به عنوان یکی از ایده‌های جذاب کارآفرینی با ۵۰ میلیون تومان می‌توانید خدمات اسباب کشی منازل را به مشتریان ارائه دهید. همان‌طور که می‌دانید، اسباب کشی و جابه‌جایی کاری سخت و طاقت‌فرساست که برای هر خانواده‌ای پیش می‌آید. از سوی دیگر، امروزه مشغله‌های کاری افراد به نوعی افزایش یافته و تمایل دارند تا گروهی از افراد کار دسته‌بندی، جابه‌جایی و انتقال اثاثیه منزل آنان را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

در چنین شرایطی، می‌توانید با راه اندازی این کسب و کار و استخدام چند نیروی کمکی، به ارائه خدمات اسباب کشی منازل پرداخته و از این طریق کسب درآمد کنید. همچنین برای این منظور می‌توانید با عقد قرارداد با نیروهای باربری قابل اعتماد، کار انتقال لوازم را به آنان بسپارید.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: خرید یا اجاره دفتر، راه اندازی وب‌سایت یا اپلیکیشنی برای ثبت سفارشات جهت کسب درآمد از اینترنت، تأمین نیروی کار مورد نیاز، داشتن شبکه ارتباطی خوب، تأمین نیروهای باربری برای انتقال لوازم و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حداقل ۱ سال
 • میزان سود حاصله: حدود ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان در ماه

کارآفرینی با 50 میلیون تومان

۵. احداث مهد کودک

تأسیس مهد کودک هم یکی از ایده‌های عالی برای کارآفرینی با ۵۰ میلیون تومان سرمایه است. این کار هم مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری نیاز به تفکر خلاق، بهره‌وری از نیروی ماهر، امکانات و جذب جامعه هدف (کودکان) دارد.

بسیاری از خانواده‌هایی که فرزندانشان را به مهد می‌سپارند، برای اطمینان از کیفیت خدمات مهدکودک مورد نظرشان، به صورت روزانه بازخورد حضور فرزندانشان را بررسی کرده و بر اساس آن تصمیم به ادامه یا قطع حضور آنان می‌گیرند. به همین منظور، برای موفقیت در این کسب و کار نیاز است تا مهارت‌های لازم برای مراقبت از کودکان را آموزش دیده و از مهارت‌های کارکنان خود نیز اطمینان حاصل کنید. استفاده از مربیان و کمک‌مربیان دارای دانش کافی، ایجاد فضایی شاد برای سنین مختلف و برقراری ارتباطی مناسب با والدین موجب افزایش اعتماد نزد خانواده‌ها شده و در چنین شرایطی برندی خوب از کسب و کارتان می‌سازید. در نتیجه، در کسب و کارتان موفق بوده و به درآمد مناسبی دست می‌یابید.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: تهیه مکان مورد نیاز (دارای حداقل سه اتاق ۱۲ متری)، فراهم کردن لوازم بازی در محیط باز،‌ استخدام مربی‌هایی برای مراقبت از کودکان، اخذ مجوز فعالیت، بازاریابی، امکاناتی نظیر موکت، قفسه، صندلی‌های کوچک، صندلی بزرگ، میز کوچک، جاکفشی، چوب لباسی، وایت برد و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حداقل ۶ ماه
 • میزان سود حاصله: حدود ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان در ماه

کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

۶. مغازه فروش مواد پروتئینی و ویتامینی

کسب و کارهایی که با خواروبار مردم در ارتباط هستند، بازار کار خوبی داشته و همواره طرفداران خاص خود را دارند. به علاوه، یکی از موارد مهم در سبد غذایی خانوار‌، وجود مواد پروتئینی و ویتامینی است. بنابراین به عنوان یکی از ایده‌های خوب برای مغازه‌داری، می‌توانید با راه اندازی کسب و کاری برای تأمین موادی همچون گوشت، مرغ، تخم‌مرغ و از این قبیل مواد غذایی که دارای پروتئین و ویتامین هستند، به درآمد مناسبی برسید.

همچنین توجه داشته باشید که در این شغل با برخورداری از پشتکار کافی، تبلیغات، رعایت نظافت، ارائه قیمتی رقابتی و … می‌توانید سود بالایی داشته باشید. به علاوه، در راه‌اندازی این کسب و کار توجه داشته باشید که مواد فروشگاه خود را بر اساس فروش روزانه و نیاز مشتریان فراهم کنید؛ چراکه در غیر این صورت اگر مواد اضافه‌ای تهیه کنید که به مدت زیادی به فروش نرسند، خیلی زود فاسد شده و از بین می‌روند.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: اجاره مغازه، تأمین مواد پروتئینی برای فروش، بازاریابی، روابط عمومی خوب، تهیه یخچال‌های مناسب برای نگه‌داشتن مواد و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حداقل ۳ تا ۶ ماه
 • میزان سود حاصله: حدود ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان در ماه

کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

۷. تاسیس مغازه اسباب بازی فروشی

همان‌طور که می‌دانید، پیش از شروع هر کسب و کاری نیاز است تا شرایطی مانند سرمایه مورد نیاز، تقاضای مشتریان، بازار هدف و … را مورد بررسی قرار دهیم. اگر چه صنعت اسباب بازی کاری پررونق است، اما برای موفقیت در فروش اسباب بازی باید به روشی هدفمند گام برداشته و نیاز بازار هدف را مورد سنجش قرار داد. همچنین توجه داشته باشید که در این کسب و کار مشتریان شما کودکان هستند که به هر طریقی باید رضایتشان را جلب کنید!

به علاوه، امروزه فروش آنلاین اسباب بازی نیز رونق زیادی پیدا کرده است و مدیران کسب و کارها برای جذب مشتریان بیشتر به ارائه قیمت‌های رقابتی می‌پردازند. به همین دلیل، برای کسب درآمد بیشتر نیاز دارید تا تمامی جوانب موجود از جمله تهیه مکانی مناسب،‌ برخورداری از دکوراسیونی خوب، فروش آنلاین،‌ ارائه اسباب بازی‌های مطابق روند روز و سایر مزایای رقابتی را فراهم کنید.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: اجاره مغازه، استخدام نیروی کمکی، تأمین لوازم مورد نظر،‌ کسب مجوز فعالیت، برخورداری از حُسن رفتار با مشتریان و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حداقل ۳ ماه
 • میزان سود حاصله: حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان در ماه

کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

۸. وارد شدن به صنعت درب و پنجره آلومینیوم

همان‌طور که می‌دانید، هر ساختمانی نیازمند درب و پنجره است که بیشتر آن‌ها از جنس آلومینیوم هستند. بنابراین در این صنعت نیز می‌توانید با گذراندن دوره‌هایی آموزشی در حدود ۲ ماه، تخصص لازم را به دست آورده و به ساخت درب و پنجره‌های آلومینیوم با سود خوبی بپردازید. برای این منظور نیاز به احداث مغازه‌ای مناسب در منطقه‌ای مستعد فروش بیشتر خواهید داشت تا برای مشتریان در دسترس بوده و به نوعی شناخته شوید.

البته امروزه بیشتر مشتریان ترجیح می‌دهند تا درب و پنجره‌های ساختمان خود را از UPVC یا همان دوجداره تأمین کنند. با این حال در نظر داشته باشید که قیمت دستگاه‌های تهیه این نوع درب و پنجره کمی بالاست. بنابراین برای شروع کار با سرمایه ۵۰ میلیون تومان باید ابتدا از دستگاه‌های ارزان قیمت استفاده کرده و در ادامه با جمع‌آوری سرمایه بیشتر به خرید دستگاه‌های پیشرفته‌تر اقدام کنید. به علاوه، با یادگیری ساخت درب و پنجره معمولی از جنس آلومینیوم، راحت‌تر می‌توانید به یادگیری و تهیه ابزارهای دوجداره بپردازید.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: اجاره مغازه، استخدام نیروی کمکی، بازاریابی، تأمین ماشین‌آلات مورد نیاز برای تهیه درب و پنجره و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حداقل ۶ ماه
 • میزان سود حاصله: حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان در ماه

پنچره های دو جداره

۹. دستگاه‌ های تولید کیسه فریزر

امروزه نایلون‌های فریزر و دسته‌دار در میان مردم بسیار پر‌استفاده هستند. در واقع، این محصول در هر منزل یا مغازه‌ای کاربرد داشته و دارای قیمت مناسبی است. در نتیجه،‌ شما می‌توانید در صورت تمایل اقدام به خرید دستگاه تولید نایلون فریزر کنید تا از این طریق به درآمدزایی برسید. به علاوه، کسب و کار تولید و فروش کیسه‌های پلاستیکی یک انتخاب عالی برای افرادی است که به دنبال شغل دوم هستند.

البته با توجه به اینکه روزبه‌روز قیمت دستگاه‌ها در حال افزایش و تغییر است، در صورت بالا بودن قیمت از مبلغ ۵۰ میلیون می‌توانید به دنبال دستگاه‌های کارکرده، دست دوم اما سالم باشید؛ به طوری که بتوانید بازدهی خوبی از آن‌ها بگیرید.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: اجاره کارگاه،‌ استخدام نیروی کار، دستگاه تولید کیسه فریزر،‌ دستگاه دوخت، برش، پمپ باد، دستگاه میکسر مواد اولیه، بازاریابی و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حدود ۳ تا ۶ ماه
 • میزان سود حاصله: حدود ۱۱ میلیون تومان در ماه

کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

۱۰. راه اندازی آشپزخانه کترینگ

به طور معمول، تهیه غذای خانگی جزء آن دسته از مشاغلی است که تقریباً همه افرادی که دستی در پخت‌وپز دارند، می‌توانند به راه‌اندازی آن فکر کنند. به عبارتی، آشنایی با هنر آشپزی اولین و مهم‌ترین مهارتی است که برای چنین شغلی نیاز است. بنابراین شاید بتوان گفت که زنان خانه‌دار مناسب‌ترین قشر برای ورود به چنین عرصه‌ای هستند. این افراد علاوه بر کسب درآمد، تأمین هزینه‌های زندگی خود، از وقت‌ آزاد زیادی که در طول روز دارند، می‌توانند بهترین و مفیدترین استفاده را ببرند.

البته راه‌اندازی آشپزخانه و تهیه غذای خانگی به گروه زنان محدود نمی‌شود؛ بلکه هر فردی با هر موقعیت، میزان تحصیلات و تجربه کاری، می‌تواند قدم در این راه گذاشته و با ارائه خدمات لازم به کسب درآمد بپردازد. فراموش نکنید که برای ماندگار شدن، باید با ایده‌های پولساز صنعت غذا آشنا باشید.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: تهیه منو، تهیه مکان مناسب، کسب مجوزهای لازم، تهیه تجهیزات کترینگ،‌ تأمین وسیله تحویل مواد غذایی، استخدام کارکنان، عقد قرارداد با تأمین‌کنندگان مواد اولیه غذایی، طراحی دکوراسیونی جذاب، بازاریابی و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حداقل ۳ تا ۶ ماه
 • میزان سود حاصله: حدود ۳۵ میلیون تومان در ماه

کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

۱۱. تاسیس کارگاه خیاطی

مهم‌ترین قسمت کار خیاطی تهیه پارچه مناسب برای فعالیت است. برای راه اندازی این کسب و کار، در اولین مرحله باید به خرید و تهیه پارچه مناسب بپردازید. در ادامه نیاز به بهره‌مندی از تجربیات و مهارت‌های طراحان دارید. در واقع، هر کارگاه خیاطی برای جلب رضایت مشتریان خود نیاز به دو الی سه طراح لباس دارد. سپس با تأیید طرح‌های ارائه شده از سوی آنان، نمونه‌گیری انجام می‌شود و وقتی نمونه هم تأیید شد، کار به مرحله برش، خیاطی و تولید انبوه می‌رسد.

در نهایت، پس از طی شدن تمامی این مراحل، بالاخره کار به مرحله تحویل محصول می‌رسد. یکی از مهم‌ترین مراحل کار خیاطی همین مرحله تحویل کالا به دست مشتریان است. به علاوه،‌ برای یافتن کارکنان آشنا به خیاطی می‌توانید به مراکز فنی‌ و حرفه‌ای نیز مراجعه کنید. همچنین آگهی‌های تبلیغاتی استخدام نیرو هم روش مناسبی برای یافتن نیروی کار است. در نهایت، به مرور زمان می‌توانید کسب و کار خود را گسترش داده و به یک تولیدی شناخته شده و معتبر مبدل گردید.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: اجاره کارگاه، تهیه دستگاه، لوازم مناسب برای خیاطی، اخذ مجوز فعالیت، جذب نیرو،‌ آشنایی با الگوها، برش، نمونه‌گیری، تهیه‌ی مواد اولیه برای فعالیت، بازاریابی و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حدود ۶ ماه تا ۱ سال
 • میزان سود حاصله: حداقل ۱۵ میلیون تومان در ماه

کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

۱۲. مشاوره تغذیه

امروزه با تغییر رژیم‌های غذایی و همچنین افزایش مشغله کاری افراد، بسیاری از آنان برای تنظیم وزن و اطمینان از سلامت تغذیه خود به دنبال کسب اطلاعات و راهنمایی درباره عادات غذایی و برنامه‌ رژیمی خود بوده و برای این منظور به مشاوران تغذیه مراجعه می‌کنند. بنابراین اگر در این زمینه تخصص دارید، می‌توانید یک کسب و کار سودآور برای ارائه خدمات تغذیه و برنامه‌ریزی برای تنظیم وزن دلخواه مراجعین خود راه اندازی کنید.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: تأمین دفتر کار، استخدام نیروی متخصص، استخدام منشی، فن بیان مناسب، به روز نگه داشتن دانش خود، بازاریابی، تجهیزات میزبانی از مراجعه کنندگان و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حدود ۶ ماه
 • میزان سود حاصله: حدود ۵ تا ۱۰ میلیون تومان در ماه

رژیم کاهش وزن

۱۳. راه اندازی نانوایی

از جمله دیگر ایده‌های کارآفرینی با سرمایه ۵۰ میلیون تومان راه اندازی نانوایی است. نانوایی می‌تواند شغل پر درآمدی باشد، اما راه اندازی چنین کسب و کاری قانون، مقررات و دردسرهای خاص خود را دارد. بسته به ذائقه یا نوع غذایی که مورد استفاده خانواده‌ها قرار می‌گیرد، نان همیشه و در هر خانه‌ای خریداری و مصرف می‌شود. با این حساب هرگونه سرمایه‌گذاری در این کار مطمئناً به سود می‌رسد!

اما برای موفقیت در کسب و کار نانوایی، باید نکاتی همچون انتخاب محل مناسب برای راه‌اندازی، گرفتن مجوز، خرید ماشین‌آلات صنعتی، پشتکار فراوان و … را مد نظر قرار دهید.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: اجاره مکان، استخدام نیروی کمکی، تهیه آرد،‌ تأمین سایر مواد مورد نیاز برای تهیه نان، خرید دستگاه‌های پخت و خمیر نان و …
 • مدت زمان رسیدن به سود: حدود ۳ ماه
 • میزان سود حاصله: به طور متوسط ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان در ماه

کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

۱۴. طراح مد و فشن

همان‌طور که اشاره شد، تمامی خیاطی‌ها به حداقل ۲ طراح مد نیاز دارند. بنابراین با کسب مهارت در این زمینه و صرف کمی خلاقیت در کار خودتان می‌توانید به درآمد مناسبی دست یابید. به علاوه، برخی از طراحان مد و لباس به صورت فردی و برخی به صورت گروهی کار می‌کنند.

در کار طراحی مد و فشن مشتریان متفاوتی به سمت شما خواهند آمد؛ گاهی یک فرد خاص مانند یک بازیگر، ورزشکار، سیاستمدار و … به صورت دوخت سفارشی و گاهی عموم مردم، مشتریان شما خواهند بود. طراح مد و لباس معمولاً در کار خود با کارشناسان فنی مربوطه و با تولیدکنندگان ارتباط کاری نزدیکی دارد. برخی از طراحان لباس هم وارد حوزه سینما و تلویزیون شده و به طراحی لباس برای بازیگران می‌پردازند.

 • موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی: گذراندن دوره‌های آموزشی لازم، شبکه ارتباطی خوب، بازاریابی، آگاهی از مدهای رایج روز، برند سازی شخصی، پشتکار، علاقه و خلاقیت
 • مدت زمان رسیدن به سود: حدود ۶ ماه تا ۱ سال
 • میزان سود حاصله: حدود ۱۱ تا ۳۰ میلیون تومان در ماه

کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

جمع‌بندی

در این مقاله، به بررسی ایده‌های متفاوت کارآفرینی با سرمایه ۵۰ میلیون تومان پرداخته و ابعاد دیگر هر کسب و کار همچون موارد مورد نیاز برای راه‌اندازی، مدت زمان رسیدن به سود و میزان سود حاصله را مورد بررسی قرار دادیم. حال نظر شما در مورد ایده‌های مطرح شده چیست؟ اگر پیشنهاد دیگری برای راه اندازی کسب و کار شخصی با سرمایه ۵۰ میلیون دارید، آن را در پایین همین صفحه با ما و سایر مخاطبان انگیزه به اشتراک بگذارید.

در پایان، می‌توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایده‌های کارآفرینی به مقاله‌هایی مانند بهترین کسب و کار با سرمایه ۲۰ الی ۲۵ میلیون و ایده‌های کسب و کار با سرمایه ۳۰ میلیون نیز مراجعه کنید و متناسب با علاقه خود در یکی از زمینه‌ها مشغول به فعالیت شوید.

انگیزه
Logo
قابلیت ثبت نام در سایت فعال نیست
Compare items
 • Total (0)
Compare