بسته

۷ کاردستی چراغ راهنمایی رانندگی برای بچه های مدرسه و مهد

کاردستی چراغ راهنمایی رانندگی برای بچه های مدرسه و مهد

نقش کاردستی برای کودکان فقط سرگرمی نیست بلکه فواید زیادی می‌تواند داشته باشد؛ از جمله تقویت اعتماد به نفس در کودک، تقویت زندگی اجتماعی و کار گروهی (اگر به صورت گروهی صورت گیرد)، تقویت خلاقیت کودکان، خوشحال و سرزنده شدن کودکان و … . از این رو روانشناسان پیشنهاد می کنند با وسایل دورریختنی هم که شده با کودکتان به ساخت کاردستی مشغول شوید؛ برای مثال ساخت کاردستی با بطری نوشابه، ساخت کاردستی با قوطی کنسرو فلزی و ساخت کاردستی با شانه تخم مرغ ! در این مطلب نیز سعی داریم ایده هایی ساده و ارزان برای ساخت کاردستی چراغ راهنمایی ارائه دهیم.

 

ایده هایی برای کاردستی چراغ راهنمایی

نمونه هایی که در زیر می بینید، از مواد در دسترسی مثل چب بستنی، کاغد رنگی، مقوا، بطری نوشابه و یا کیک خانگی و اسمارتیز تهیه شده اند. شما نیز با کمی خلاقیت می توانید زیباترین کاردستی چراغ راهنمایی را با کودکتان بسازید.

کاردستی چراغ راهنمایی برای کلاس اول
کاردستی چراغ راهنمایی برای کلاس اول دبستان
کاردستی چراغ راهنمایی برای پیش دبستانی
کاردستی چراغ راهنمایی برای پیش دبستانی ها
کاردستی چراغ راهنمایی برای کلاس دوم
ایده کاردستی چراغ راهنمایی برای کلاس دوم
کاردستی چراغ راهنمایی با مقوا
کاردستی چراغ راهنمایی با مقوا و کاغذ رنگی
کاردستی چراغ راهنمایی برای کلاس چهارم
ایده دسر چراغ راهنمایی
کاردستی چراغ راهنمایی و رانندگی
کاردستی چراغ راهنمایی رانندگی
کاردستی چراغ راهنمایی ساده
کاردستی چراغ راهنمایی آسان و ساده

 

سخن آخر

اکثر والدین دوست دارند فرزندان خلاق و خوش فکری پرورش دهند. پرورش خلاقیت در کودکان در دنیای امروزی نقش مهمی در ساخت آینده آن‌ها خواهد داشت، انسان های خلاق راه حل های جدید برای مشکل شان پیدا می کنند به همین دلیل شادترند و در زندگی موفق ترند. همانطور که گفته شد یکی از روش های افزایش خلاقیت کودکان ساخت کاردستی های کودکانه است. ساخت کاردستی در ابتدا ممکن است با تقلید بسیار همراه باشد یعنی کودک شما سعی کند از شما یا فیلم و … در ساخت کاردستی تقلید کند؛ اما این مورد هیچ ایرادی ندارد چون او در شروع کار است.

پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال ایده های بیشتر برای ساخت کاردستی کودکانه هستید، مطالب ساخت انواع کاردستی با مقوا و ایده های ساخت انواع کاردستی با وسایل دور ریختنیرا نیز در انگیزه از دست ندهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 تعداد نظرات
پریدن به بالا