آموزش درست کردن گل با پول در خانه

درست کردن گل با پول

انگیزه – خانه داری – آیا تا به حال در موقعیتی قرار گرفته‌اید که بدانید بهترین هدیه‌ای که می‌توانید به دوستتان بدهید، پول نقد است ولی با خود فکر کنید که این کار چندان جالب نیست و ممکن است به او بر بخورد؟ پول نقد می‌تواند هدیه‌ای عالی برای روز ولنتاین، روز تولد، روز ازدواج، روز مادر یا هر مناسبت دیگری باشد. ولی همان‌طور که گفتیم دادن پول نقد به عنوان هدیه کار چندان جالبی نیست. ولی ترفند ساده برای حل این مشکل این است که از پول نقد خود یک گل زیبا بسازید و این گل را به دوست خود هدیه دهید. برای این منظور، در این مطلب به شما طریقه درست کردن گل با پول کاغذی را آموزش می‌دهیم تا به وسیله آن بتوانید گل زیبایی را بسازید.

درست کردن گل با پول

وسایل مورد نیاز برای درست کردن گل رز با پول

  • تعداد ۵ تا ۷ اسکناس کاغذی… دقت داشته باشید که قیمت این اسکناس‌ها اصلاً مهم نیست. بلکه تنها رنگ آن‌ها مورد نظر است و باید از اسکناسی استفاده کنید که رنگ آن را برای گل خود می‌پسندید
  • تعداد ۵ تا ۷ عدد سیم گل‌سازی
  • چسب برق سبز رنگ
  • برگ‌های مصنوعی

وسایل مورد نیاز برای درست کردن گل با پول

 

مراحل گام به گام درست کردن گل با پول کاغذی

گام اول

یکی از اسکناس‌ها را بردارید و آن را از وسط تا کنید. سپس به تصویر زیر به دقت نگاه کنید و مانند آن گوشه‌های اسکناس را مخالف هم گرد کنید.

درست کردن گل با پول

گام دوم

در این مرحله باید اسکناس‌های باقیمانده را مانند تصویر زیر تا زده و هر چهار گوشه آن را مانند شکل به سمت داخل گرد کنید.

درست کردن گل با پول

گام سوم

حالا وقت آن رسیده است که اسکناس اولی را وارد یک سیم گل‌سازی کنید. سپس سیم گل‌سازی را کاملاً خم کرده تا حالتی مانند U به خودش بگیرد. سپس پایین سیم گل‌سازی را بپیچانید. باید دقت داشته باشید که این اسکناس وسط گل شما را تشکیل خواهد داد.

درست کردن گل با پول

گام چهارم

به تصویر زیر نگاه کنید و مانند تصویر سیم‌های گل‌سازی را وارد اسکناس‌های باقیمانده کنید. پس از انجام این کار دو طرف سیم گل‌سازی را به هم برسانید وانتهای آن را به هم بپیچید.

درست کردن گل با پول

گام پنجم

در این مرحله می‌بایست گلبرگ مرکزی را مقداری بیشتر به سمت داخل بپیچانید تا این گلبرگ حالت گردتری به خود بگیرد.

درست کردن گل با پول

گام ششم

گلبرگ‌های دیگر را نیز که از اسکناس‌های باقیمانده درست کرده‌اید را به کمک انگشت خود مقداری گردتر کنید تا به این وسیله گل رز شما حالت زیباتری داشته باشد. با انجام این مرحله زیبایی گل رز شما چند برابر می‌شود.

درست کردن گل با پول

گام هفتم

در این مرحله می‌بایست گلبرگ‌های دیگر را به صورت مرتب و منظم، دور گلبرگ مرکزی قرار دهید و سپس ساقه آن‌ها را از قسمت زیر گلبرگ‌ها به سمت پایین، با نوار چسب بپوشانید.

درست کردن گل با پول

گام هشتم

شما می‌توانید در زمانی که مشغول چسب زدن بر روی ساقه گل خود هستید، برگ‌های پلاستیکی که از قبل تهیه کرده‌اید را نیز روی ساقه خود بچسبانید. این برگ‌های مصنوعی را می‌توانید از مغازه‌های تزئیناتی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. در ضمن اگر گل مصنوعی در خانه دارید، می‌توانید چند عدد از برگ‌های آن را برای استفاده خود بردارید. این برگ‌ها گل رز شما را زیباتر خواهند کرد.

درست کردن گل با پول

گام نهم

اکنون گل رز شما درست شده است و می‌توانید گل خود را درون گلدان یا جعبه کادوهایی که با عروسک یا شکلات پر شده‌اند قرار دهید؛ زیرا این کار زیبایی و شکیل بودن گل رز شما را به عنوان یک هدیه، چند برابر می‌کند و شما هدیه‌ای جذاب خواهید داشت که می‌توانید آن را به عزیزتان هدیه دهید. از طرفی دیگر می‌توانید این گل‌های رز را بر روی شاخه‌های طبیعی بچسبانید و به این ترتیب شاخه‌ای زیبا با گل‌هایی از جنس پول داشته باشید.

درست کردن گل با پول

به جای اینکه به دوستان یا عزیزان خود پول نقد هدیه دهید، سعی کنید این گل زیبا را با استفاده از اسکناس درست کنید و آن را به آن‌ها هدیه دهید. در ضمن اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید، خوشحال می‌شویم آن را با ما به اشتراک بگذارید.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare