متن پیام تسلیت درگذشت فرزند برای همکار، دوست و فامیل

متن پیام تسلیت درگذشت فرزند برای همکار، دوست و فامیل

تنش زا ترین رخداد زندگی هر فردی از دست رفتن عزیزان، می باشد که بسیار جانگداز است و سبب می شود که بازماندگان افسرده و غمگین شوند؛ خصوصا اگر داغ، داغ فرزند باشد! تلخی مرگ فرزند، حتی تا پایان عمر با پدر و مادر همراه است و در حقیقت می توان گفت با مرگ عزیزشان زندگی نباتی را تجربه می کنند. از این رو بسیار پسندیده است که در ایام سختی کنارشان باشید، حتی با ارسال یک پیام یا متن تسلیت درگذشت فرزند !

 

شعر و متن تسلیت درگذشت فرزند

اندوه باورنکردنی گریبان مرا گرفته است. بی شک واژه غم برای بیان احساسات بسیار ناچیز است. باور از دست دادن فرزند دلبندت این قدر سخت است که احساس می‌کنم میان زمین و آسمان هستم. قدر مسلم واژه برای بیان غم بی پایانم کم می‌آورم. دوست بسیار عزیزم از خداوند برای تو و خانواده‌ات صبر می‌خواهم. این مصیبت قطعاً به این زودی‌ها از دل و ذهن ما بیرون نخواهد رفت…

.💔.💔.💔.💔.💔.💔.💔.

درگذشت فرزند گرامیتان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.این ماتم جانگداز را به خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم….

.💔.💔.💔.💔.💔.💔.💔.

خبر درگذشت فرزند ارزشمندتان، این ایام را برای همه ما غم‌انگیز کرد و تأسف و تأثر بسیار زیاد ما را به همراه داشت. فقدان آن مرحوم را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت می‌گوییم و از خداوند متعال برای روح بلندش، غفران و رحمت واسعه و برای بازماندگان، صبر خواهانیم.

.💔. متن تسلیت مرگ فرزند .💔.

مشیت الهی بر این تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتم‌زده به انتظار بنشیند و این، بارزترین تفسیر فلسفه‌ی آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست …
درگذشت فرزند گرامیتان را به شما و خانوا‌ده‌ محترمتان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته مغفرت و رحمت و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

متن پیام تسلیت درگذشت فرزند

متن پیام تسلیت درگذشت فرزند عزیز

فرزند میوه شیرین باغ زندگی است و چشم بستن بر سرو قامت او کاری دشوار و عظیم است اما از آنجا که مردان حق همواره در برابر مشیت پروردگار سر تسلیم می‌سایند، رجای واثق دارم که سینه جنابعالی که از عشق حضرت دوست پر است، از شهد تسلیم لبالب خواهد شد.

.💔. تسلیت درگذشت فرزند .💔.

تحمل سوگ فقدان فرزند صبری الهی را می‌طلبد. این ضایعه تلخ را به شما و همسر گرامی‌تان تسلیت گفته و از خدا می‌خواهم به شما صبر و بردباری عطا کند.

.💔.💔.💔.💔.💔.💔.💔.

پسرم دست اجل زود تو را پرپر کرد
مادرت گریه کنان خاک عزا بر سر کرد
دوستانت همگی از غم تو مأیوسند
اشک چشم همگان خاک مزارت تر کرد

در غم از دست دادن فرزند عزیزتان عزادار و شریک هستیم

خداوند صبری جزیل به شما عنایت فرماید

.💔. تسلیت درگذشت فرزند .💔.

مرگ فرزندتان اگرچه شاخه پرشکوفه درخت جانتان را از بوی گل تهی کرد اما از آنجا که گرمای عشق همیشه به ملکوت میل می‌کند، پرواز رایحه روح پاکش را به عالم قدس از اثر پاکی و تنزه او می‌دانم. امید است صبوری کنید تا اندوه از زندگی شما کوچ کند.

.💔.💔.💔.💔.💔.💔.💔.

درگذشت غمبار فرزندتان ما را به شدت اندوهگین ساخت. او چونان دسته گلی خوشبو، پاک و بی‌آلایش بود که گلچین روزگار برای چیدنش لحظه‌شماری می‌کرد. اما شما را نوید باد که در آخرت پاداشی دو چندان دریافت خواهید کرد که گل دسته‌ای منزه و با ایمان را از خاک به افلاک فرستادید.

پیام تسلیت درگذشت فرزند

متن پیام رسمی تسلیت درگذشت فرزند

خوابیدی بدون لالایی و قصه
حالا آسوده بخواب بی درد و غصه
دیگه کابوس زمستون نمی‌بینی
توی خواب گلای حسرت نمی‌چینی

در غم شما شریک هستیم.

امید است صبوری کنید تا اندوه از زندگی شما کوچ کند.

.💔. تسلیت فوت فرزند کوچک .💔.

سوگ فرزند مصیبت بسیار بزرگی است و زبان از بیان هر حرفی در این باره ناتوان است. امیدوارم خدای بزرگ صبری بسیار بزرگ‌تر از غمتان به شما بدهد. برای تو و خانواده گرامی‌ات صبر ،صبر، صبر و آرامش قلبی در برابر این غم آرزو می‌کنم.

.💔.💔.💔.💔.💔.💔.💔.

شد فصل بهار و شدم از غصه هلاک

دارم جگری کباب و چشمی نمناک

گلها همه سر ز خاک بیرون کردند

الا گل من که سر فرو برده به خاک

داغ فرزند عزیزتان همه ما را سوزاند

عرض تسلیت خدمت شما و خانواده محترمتان

.💔. تسلیت فوت فرزند جوان .💔.

از شنیدن مصیبت بزرگ درگذشت فرزندتان که خانواده شما را سوگوار نموده، بسیار متأثر شدم. ان شاء الله که روح آن مرحوم قرین رحمت و آرامش الهی گردد.

.💔.💔.💔.💔.💔.💔.💔.

کوچ زودهنگام پرنده باغ آرزوهایتان از ثَری به ثریا گرچه فضای پیرامون‌تان را از سرود عشق تهی ساخت، اما از آنجا که پروازش رجعتی به سراپرده دوست می‌باشد، غمگساری نکنید که گوهر جانش شعله‌ای از چلچراغ الهی گشته است.

.💔.💔.💔.💔.💔.💔.💔.

گرچه بهار سبز و عطرانگیز اقاقیای زندگی‌تان با طوفان قهرآمیز مرگ در هم آمیخت و دست‌های پرمهر او از خاک تیره پر شد اما دریغ باد اگر باور کنید که توسن روح سرکش و مقدس او اسیر خاک باشد. او اکنون مهمان حضرت حق و در افلاک جای دارد.

متن پیام تسلیت درگذشت فرزند کوچک

متن پیام تسلیت درگذشت فرزند دوست یا همکار

از صمیم قلب درگذشت فرزند عزیزتان را تسلیت می‌گویم و از خداوند برایتان صبر و شکیبایی آرزومندم.

.💔.💔.💔.💔.💔.💔.💔.

درگذشت فرزندت که در عمر کوتاهش بجز نیک‌کرداری از او ندیدیم، مایه حزن و اندوهمان شد. این ضایعه جبران ناپذیر را به شما و خانواده‌تان تسلیت عرض می‌کنم.

.💔. تسلیت فوت فرزند همکار .💔.

جناب آقای… / سرکار خانم…
همدردی ما را در فقدان فرزند عزیزتان بپذیرید. امید که فرزند درگذشته جنابعالی در سایه رحمت الهی در آرامش و آسایش از رنج‌های دنیوی باشند.
از طرف…

.💔.💔.💔.💔.💔.💔.💔.

می‌دانم هیچ کلمه‌ای از بار عظیم اندوهی که به دوش می‌کشی کم نمی‌کند، فقط می‌توانم بگویم من را در غم خودت شریک بدان. خدا به تو و همسرت صبر بدهد و روح جوانت / نوجوانت قرین رحمت خدا باشد.

 

سخن آخر

اولین مرحله سوگواری انکار و ناباوری از دست دادن عزیزان است به صورتی که اگر این ضایعه ناگهانی باشد، فرد گمان می کند در خواب است و واقعه را باور نمی کند و انکار هم می کند. در این مواقع سعی کنید در کنار این عزیزان باشید تا به احوال خود مسلط شوند.

امید داریم که زندگی شما همواره بر پاشنه خوشی و شادی بچرخد و دیگر محتاج متن تسلیت درگذشت فرزند یا عزیز دیگری نشوید! پیشنهاد می کنیم برای یافتن ایده های بیشتر، از مطلب «۱۹ پیام تسلیت برای مرگ جوان ناکام» نیز دیدن بفرمایید.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare