بسته

زیباترین گلچین متن تقدیر و تشکر از همکاری افراد مختلف

زیباترین گلچین متن تقدیر و تشکر از همکاری افراد مختلف

تقدیر و تشکر از همکاری و تلاش دیگران یکی از اخلاق های پسندیده ای است که لازم است به بهترین شکل به آن پرداخت. یک متن تقدیر و تشکر از همکاری چه ویژگی‌هایی دارد؟ شاید نوشتن این متن‌ها در نگاه اول کار سختی به نظر برسد، اما اگر چند نمونه از آن‌ها را با مضامین مختلف ببینید حتما نوشتن برایتان آسان‌تر می‌شود. در این مطلب انواع متن تقدیر و تشکر از همکاری را برای شما آماده کرده ایم؛ با ما همراه باشید.

متن تقدیر و تشکر از همکاری

۱. متن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی

هذا فضلا من ربک ذلک هوالفوز العظیم  (دخان ۵۷)

که این فضل ازسوی یزدان توست … همین بود فوز عظیم از نخست

جناب آقای / سرکار خانم  ……… مسوول اجرایی/عضو اجرایی  همایش ……. 

به مصداق آیه شریفه و من شکر فانما یشکر لنفسه و به شکرانه توفیق و به رسم ادب و ارادت، بسی شایسته است ازت لاش های بی شایبه و زحمات صادقانه جنابعالی که در برپایی و برگزاری [دومین] همایش ……….. مبذول داشته اید، کمال تشکر و تقدیر را داشته باشم.

با امید به این که همواره توفیق ، رفیق طریق سعادت ، سیادت و سلامت شما باشد.

۲. متن تقدیر و تشکر از همکاری کارمندان

تلاش وهمت والای شما کارکنان شرکت باعث پیشرفت و ارتقای مجموعه گردیده است.

لذا بدین گونه به پاس این زحمات ارزنده از جنابعالی تقدیر و تشکر می گردد.

امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

۳. متن تقدیر و تشکر از همکاری فرد بازنشسته

جناب آقای …
با سلام
اکنون که در ظل توجهات حضرت، ولی عصر (عج) و عنایات پروردگار الهی، دوران مسئولیت شما در سمت «رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان …» به پایان رسیده و خدمتگذاری در سنگر دیگری از نظام جمهوری اسلامی نصیب‌تان شده است، برخود لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های ارزنده شما در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی تشکر نمایم.
از خداوند متعال توفیق و سربلندی پیش از پیش شما را مسئلت می‌نمایم.

زیباترین گلچین متن تقدیر و تشکر از همکاری

۴. متن لوح تقدیر و تشکر از همکاری از مدیر

سرکار خانم / جناب آقای …
مدیر عامل محترم …
تلاش‌های ارزنده شما و همکاران محترم‌تان در تبیین و نشر ضرورت‌های به کارگیری فنون و ابزار نوین اطلاعات و ارتباطات در توسعه و ارتقای عملکرد فعالیت‌های روابط عمومی قابل تقدیر و بدون شک زمینه‌ساز دستیابی و تحقق آرمان روابط عمومی الکترونیک در سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی است.
دبیرخانه دایمی همایش روابط عمومی الکترونیک، ضمن اعلام مراتب تقدیر و تشکر از جناب عالی و همکاران محترم به منظور مساعدت در برگزاری دومین همایش روابط عمومی الکترونیک، مزید توفیقات را از درگاه حضرت حق مسئلت می‌نماید.
همواره موفق و موید باشید.

۵. متن تقدیر و تشکر از همکاری اولیا

با درود فراوان بر شما همراهان گرامی

بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از تمامی اولیاء گران قدر، دانش آموزان عزیز، آموزگاران مهربان و دیگر عزیزانی که در برپایی جشن یلدا به ما یاری رساندند، اعلام می دارم.

با امید به اینکه در تمامی لحظات زندگی شاد و سربلند باشید..

۶. متن کوتاه تقدیر و تشکر از همکاری

سرکار خانم / جناب آقای …
بدینوسیله از جنابعالی به علت اینکه متعهدانه و متخصصانه در طی سال‌ها همکاری با این شرکت جهت توسعه و پیشرفت آن تلاش نموده‌اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده‌اید، نهایت تشکر و تقدیر به عمل می‌آید.
از خداوند متعال خواهانیم که گام‌های بعدی‌تان را نیز را قرین پویایی و پایایی بدارد.

زیباترین متن تقدیر و تشکر از همکاری

۷. متن زیبا برای تقدیر و تشکر از همکاری

جناب آقای مهندس ………
به پاس توفیق جنابعالی و به منظور ارج نهادن به همت وثیق، تلاش و کوشش ایثارگرانه شما در راستای اهداف مجموعه و در جهت اجرای بهینه امور، حاکمیت نظم و انضباط، تعامل سازنده با کارکنان، ایجاد جوی صمیمانه دربخش تحت مدیریت، پاکدستی و توجه ویژه به نیروی انسانی در مدت زمان تصدی مدیریت مجتمع فولاد صنعت بناب، این لوح تقدیر، تقدیم حضور ارزشمند شما می گردد.
سربلندی و توفیق روز افزونتان را از ایزد منان خواستاریم و سلامتی همراه با طول عمر با عزت را برایتان آرزومندیم

 

سخن آخر

حتما شما هم برایتان پیش آمده که بخواهید در فضای کاری‌تان بابت یک همکاری خوب تقدیر و تشکر کنید، اما نمی‌دانستید ادبیات نامه تشکرتان را چگونه تنظیم کنید. خواندن نمونه‌های نامه‌های اداری با مضمون‌های تقدیرآمیز این مطلب، می‌تواند به شما کمک کند تا یک نامه بدون نقص بنویسید. امیدواریم مورد استفاده قرار گرفته باشد.

پیشنهاد می کنیم برای کسب ایده های بیشتر برای تشکر کردن صمیمانه از دوست نیز، به مطلب زیباترین مجموعه متن تشکر رسمی از دوست مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 تعداد نظرات
پریدن به بالا