بسته

۱۴ متن در مورد افراد بی شخصیت و بی فرهنگ (خفن و کوبنده)

متن در مورد افراد بی شخصیت و بی فرهنگ (خفن و کوبنده)

گاهی اوقات رفتار آدمهای نفهم و بی شخصیت یا بی فرهنگ آنقدر زننده است که دوست داریم پناه ببریم به یک متن در مورد افراد بی شخصیت و یا متن در مورد آدمهای بی فرهنگ تا با گذاشتن استوری خودمان را خالی کنیم تا بلکه فرهنگ سازی هم بشود! در این مطلب با ما باشید با زیباترین مجموعه متن در مورد افراد بی شخصیت و بی فرهنگ!

 

انواع متن در مورد افراد بی شخصیت

آدمای بی شخصیت اتفاقاً همونایی هستن که ادعای شخصیت خیلی بالایی دارن. وگرنه کسی که از شخصیت خودش مطمئنه و میدونه که کی هست و چی هست اصلا ادعایی نداره و براش این مسئله یک چیز کاملا طبیعی هست. اما بی شخصیت ها متفاوتن. اونا هر کاری میکنن تا در ظاهر خوب جلوه کنن اما دریغ از باطنشون که همون چیزی که بوده هنوز هم هست.

🔊 🔊 🔊 🔊 🔊

 

“شما” واژه محترمی‌ست

اما…

“تو” شدن لیاقت می‌خواهد

🔊 🔊 🔊 🔊 🔊

 

آدمای بی شخصیت رو تا خودشون نخوان نمیشه درست کرد. پس تلاش برای تغییر دادن اونها تقریبا بی نتیجه هست. به جای اینکه سعی کنی اونها رو تغییر بدی ازشون فاصله بگیر! چون توی همین حین ممکنه که تو رو هم مثل خودشون بکنن و رفتار و منش تو هم مثل اونا بشه.

🔊 🔊 🔊 🔊 🔊

 

یکی از ویژگی آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه. اینجور آدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست، گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات فقط از جانب بقیه نیست.

🔊 🔊 🔊 🔊 🔊

 

بعضی‌ها رو باید مثل آشغال دور انداخت از بس که بی‌شخصیتن

ولی انقدر شخصیت داریم که اونارو می‌بوسیم و کنار می‌ذاریم…برای همیشه…

متن در مورد افراد بی شخصیت
متن در مورد افراد بی شخصیت و بی فرهنگ

عاقبت به این نتیجه می‌رسیم که حضور بعضی‌ انسان‌های بی شخصیت در زندگی ما آنقدر پوچ و بی‌‌معنا بوده

که جای خالی‌ آنها را فقط همین نبودنشان پر می‌کند!

🔊 🔊 🔊 🔊 🔊

 

به بعضیا باید گفت دم از مردونگى نزن…

سنگینه، سرفه‌ت مى‌گیره!

🔊 🔊 🔊 🔊 🔊

 

لیاقت خیلی مهمه ولی گاهی ما با احساساتمون لیاقت‌های دیگران رو نادیده می‌گیریم

و اجازه می‌دیم خودشونو بیشتر از اونی که هستن حس کنن!

🔊 🔊 🔊 🔊 🔊

 

بارزترین ویژگی آدمای بی شخصیت اینه که خلوت و جمع نمیشناسن و هر جایی هر حرفی رو بهت میزنن. بهتره که با اونا رازی رو در میون نذاری وگرنه که اگه این کار رو کردی، باید بدونی که در بدترین جایی که به هیچ وجه دوست نداشتی اون راز برملا بشه میان و مستقیم جلوی جمع اون رو بر ملا میکنن.

🔊 🔊 🔊 🔊 🔊

 

بعضیا هم مثه این دیوارای تازه رنگ شده می‌مونن

فقط هستن… ولی نمیشه بهشون تکیه کرد

اگرم تکیه کنی سر تا پای خودتو کثیف کردی

در این حد بی شخصیت!

متن در مورد افراد بی شخصیت و نفهم
متن در مورد افراد بی شخصیت و بی لیافت و نفهم

‏هیچوقت فکر نکن چون خوشگلی
یا بابات پولداره یا قدت بلنده
یا با هوشی از بقیه بهتری.
معیارِ بهتر بودن چیزیه که براش زحمت کشیده باشی
نه چیزی که رایگان بدست اومده باشه
وقتی از بقیه بهتری که به دلیلِ شخصیت
و منش خوبت به خودت احترام بذارن
نه به داشته هات!

🔊 🔊 🔊 🔊 🔊

 

آدمای بی شخصیت همونایی هستن که ثبات ندارن و روز به روز رنگ عوض میکنن. مثلا ممکنه روزی جلوی تو یک رنگ باشن اما روز دیگه ای یک رنگ دیگه. روی حرف اینجور آدما به هیچ وجه نمیشه حساب کرد چون اینا شخصیتی از خودشون ندارن. اینجور آدما حزب باد هستن و هر سمت که باد بره اونا هم با باد به همون سمت میرن. سعی کن که از همچین آدمایی فاصله بگیری. چون جز خیانت، دروغ و دورویی چیزی از اونا نصیبت نمیشه.

🔊 🔊 🔊 🔊 🔊

 

از زبون آدمای بی شخصیت ناراحت نشو. اونا اگه شخصیت داشتن که زبونشون قابل کنترل بود. اینجور آدمایی رو خدا آفریده که روی زمینش خالی نباشه. اونا ممکنه با یه حرفی تو رو ناراحت کنن، تو رو برنجونن و موجب ناراحتی خاطر تو بشن اما یادت باشه که همه ی اینا رو به خاطر شخصیت پایینشون در نظر بگیری و فقط و فقط ازشون دور بشی.

عکس نوشته در مورد افراد بی شخصیت و بی لیاقت
متن در مورد افراد بی شخصیت

زهردارترین زبون ها هم میرسه به آدمای بی شخصیت. کسی که شخصیت نداشته باشه براش مهم نیست که چی به زبون میاره و چی میگه. اون فقط مثل رادیو حرف میزنه و اینکه چی میگه و چی از دهنش خارج میشه اصلا مهم نیست. سعی کن از اینجور آدمی فاصله بگیری وگرنه تو جایی که فکرش رو هم نمیکنی زبون اون دقیقا بر علیه تو میچرخه.

 

سخن آخر

خب دوست عزیز متن ها تمام شد! نفس عمیقی بکش و سعی کن در مقابل این رفتارها هیچگاه از شخصیت خودت مایه نذاری و مقابله به مثل نکن! این بهترین رویه اس! یه آدمی که بی شخصیته نمیاد علناً این رو بیان کنه. این مسئله رو راحت میشه از نوع رفتارش فهمید. رفتار آدما بهترین چیزیه که میشه باهاش شخصیتشون رو شناخت و اگه کسی رفتار درستی نداشت بدون که این به خاطر شخصیت ضعیفی هست که داره.

نظر شما چیست؟ عکس العمل شما در برابر آدم های بی شخصیت چگونه بوده است؟ در زیر همین پشت نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

همچنین در صورت تمایل شما می توانید ۴۰ متن تیکه دار سنگین (کوبنده و نیش دار) و جملات سنگین بی معرفتی را نیز در انگیزه بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 تعداد نظرات
پریدن به بالا