۱۴ متن خداحافظی از دوستان و همکاران و طلب حلالیت متنوع

متن خداحافظی از دوستان و همکاران و طلب حلالیت متنوع

در صورتی که قصد دارید با دوستان و یا همکارانتان به صورتی رسمی یا دوستانه خداحافظی نمایید و به دنبالی متنی برازنده و مناسب در این زمینه هستید، پیشنهاد می کنیم از متنهای ارائه شده  در این بخش استفاده کرده و بهترین گزینه را در راستای خداحافظی رسمی انتخاب نمایید. مجموعه ای از متن خداحافظی از دوستان و همکاران را آماده کرده‌ایم؛ با ما همراه باشید.

متن خداحافظی از دوستان و همکاران رسمی

با توجه به اینکه اینجانب از تاریخ فلان و بعلت استعفا / انتقال / بازنشستگی در میان شما عزیزان نخواهم بود بدین وسیله از همگی خداحافظی نموده و از خداوند قادر متعال برایتان آرزوی سلامتی و بهروزی را دارم. بودن در کنار شما افتخاری ست که تا همیشه به آن خواهم بالید.
ارادتمند شما دوستان عزیز و گرامی

👋👋👋👋👋

 

بنام خداوند جان و خرد
همکاران عزیز در تمام طول مدتی که در جوارتان به خدمتگزاری مشغول بودم، لحظاتی سرشار از شادی را سپری کردم و شاهد اشتیاق به کار شما عزیزان بودم. لازم به ذکر است که اینجانب/ به دلیل پاره‌ای از مسائل (در صورت صلاحدید بازگو شود) نیاز است تا از فعالیت خود کناره گیری کنم. فلذا لازم دیدم مراتب تشکر و قدردانی خود را در این لحظات از تک تک شما عزیزان داشته باشم. از ایزذ منان شادکامی را برایتان آرزومندم.
ارادتمند شما

👋👋👋👋👋

 

اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شد

باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود

اینجانب …… شاغل در …  بر خود می بالم که همکاران صدیق ، شریف ، متعهد و مسوولی چون شما داشته ام، همکارانی که خاطرتان  سرشار از عشق و شور و محبت و صمیمیت  بود و کار سخت و صعب را برایم سهل و آسان می نمود.

خاطره های شیرین شما همواره در صفحه ذهنم جاوید خواهدماند.

در آسمان آبی خاطره ها نامتان و  یادتان با اکسیر عشق برقرار و ماندگار باد و دریای نیلگون زندگیتان از شکوه مودت و محبت، رخشان و درخشان باد.

👋👋👋👋👋

 

بسم الله الرحمن الرحیم
همکاران ارجمند
در حال حاضر که اقدام به انشای این نامه می‌نمایم، لحظات سختی را پشت سر میگذارم، زیرا در کنار شما بودن نعمت بزرگی بود که خداوند متعال به بنده عطا فرمود. تک تک شما دوستان در زمره عزیزان اینجانب قرار داشته اید. فقدان همکاری در کنار شما دردی جانکاه برای ما خواهد بود، باشد که خداوند توفیق دیدار دوباره شما را فراهم کند. از پروردگار عالمیان سربلندی و آسایش را برای شما گرامیان مسألت می‌نمایم.
دوستدار شما

👋👋👋👋👋

 

پیشگاه دوستان و همکاران عزیز
دوستان و همکاران گرامی خداوند بلندمرتبه بر بنده منت نهاد تا در واپسین لحظات همکاری، مراتب تشکر را از شما بجا بیاورم. در ثانیه ثانیه لحظاتی که با شما داشتم، چیزی در وجود پربرکتتان حس کردم که نشان از اصالت فکر و کردار نیک داشته است. در حال حاضر که مشغول نگاشتن این متن هستم حسی نهان و بغضی غریب مرا در برگرفته است، از لطف بی کران شما همین بس که لبخند و دعای خیرتان بدرقه راه این حقیر باشد.
با احترام مجدد

👋👋👋👋👋

 

ضمن عرض خداحافظی و تقاضای حلالیت از شما همکاران ارجمند و صمیمی ؛ امید آن دارم که الهه ی مودت ، ما را به عز وصال، متصل نماید.

دعا گویتان هستم که دل در قرب کرم است و جان در انتظار یار و در پیش رو ، حجاب بسیار؛

به دعا آمده ام هم به دعا دست بر آر

که وفا با تو قرین باد و خدا یاور ما

👋👋👋👋👋

 

“متن خداحافظی بازنشستگی یک معلم”
خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما همکاران گرامی سپری کنم ، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی ،اخلاقی ،علمی و فنی شما مدیران توانمند و همکاران پرتلاش و اندیشمند محترم نصیب اینجانب شده است . ضمن عرض سپاس و قدر دانی از الطاف شما دوستان و همکاران گرامی از خداوند متعال نعمات بی کران و استمداد و و پشتیبانی برای شما عزیزان آرزومندم!
با امید به اینکه از صمیم قلب قصور اینجانب را بخشیده و این حقیر را حلال فرمایید ، این سنگر علم و دانش را به شما و همگی شما را به خداوند بزرگ می سپارم . . .
متن خداحافظی از دوستان و همکاران صمیمانه

متن خداحافظی از دوستان و همکاران

متن شوخی خداحافظی از همکاران

میدونم که با رفتنم چقدر رنج می کشید. خب حقم دارید، دارید نه تنها یک همکار حرفه ای بلکه بزرگترین معلم زندگیتون رو از دست می دید. نکه فکر کنید دارم منت سرتون میزارما! نه؛ ولی دارم بهتون میگم که قدر این گوهر نایاب رو ندونستید و الانم ازتون دزدیدنش. خب دیگه بیشتر از این از خوبیام براتون نگم. امیدوارم یکی مثل من بیاد که اذیت کردنام رو ادامه بده و به شغل دوم شریف بنده که اذیت کردن شما بود، به خوبی ادامه بده. ولی در کل جدای از شوخی بگم که بهترین سال های کاری عمرم رو با شما گذروندم و براتون بهترین ها رو از خداوند میخوام. شاد باشید

👋👋👋👋👋

 

خداحافظی با همکاران چندان سخت هم نیست!  زمانی که میدونی همکارهایی داری که زیرابتو میزدن یا مدام چاپلوسی میکردن! خب دیگه وقت رفتنم شده و دارم از دستتون راحت میشم… خدا یار و نگهدار شما که نه، یار و نگهدار من باشه …. بدرود!

👋👋👋👋👋

 

برام خداحافظی با همکاران نالایق سخت نیست! اما خداحافظی با همکاران خوب و دوست داشتی از هر چیزی سخت تره. الان دقیقا دارم به همتون تیکه میندازم! و امیدوارم که همگی شما، سال ها تجربه همکاری بی نظیر با هم رو داشته باشین. من که از جمع شما خارج شدم! اما بدونید که همیشه در یاد من هستید و برام ارزش خیلی زیادی دارید. موفق و سربلند باشید.

 

متن خداحافظی از دوستان مجازی

خداحافظی‌ها قهوه نیستند، اما تلخ‌اند!

شما دوستان اسمتان مجازی بود، اما از هر دوستی برای من حقیقی‌تر بودید
شما را به خداوند بزرگ می‌سپارم
خدانگهدار

👋👋👋👋👋

 

از کلمه ی خداحافظی

کلمه ای غریب تر در لغت نامه معین

پیدا نمی شود

این را می توانم از حال خودم بفهمم که نمی دانم

در کدام باران بند نیامده بند شده‌ام
دوستان مجازی که حقیقت دوستی را به جا آوردید، خداحافظ

👋👋👋👋👋

 

فرق نمیکنه موقع سلام یا وقت خداحافظی باشه، من همیشه میگم:
“تنور دلت گرم”
تابستونو زمستون نداره…
انگار تنور دلت که گرم باشد نان مهربانی دلت را میخوری
هرچه دلت گرم تر، مهربانیت بیشتر
روزگارت آبادتر، خودت راضی تر…

دوستان مجازی من، حقیقت وجودی شما تنور دل مرا گرم کرد و اکنون بنا به دلایلی مجبور به ترک شما عزیزان هستم
خداوند یار و نگهدار همه شما باشد.

خداحافظ

متن خداحافظی از دوستان مجازی

متن خداحافظی از دوستان و همکاران

متن خداحافظی از دوستان دانشگاه

آدم های کمی هستند که می دانند تنهایی یک نفر حرمت دارد.
همین طور بی هوا سرشان را پایین نمی اندازند و بپرند وسط تنهایی آن فرد.
چون خوب می دانند که اگر آمدند،باید بمانند.تا آخرش باید بمانند.
آنقدر که دیگر تنهایی وجود نداشته باشد.
وگرنه مسافرها همیشه موقع خداحافظی،تنهایی را هزار برابر می کنند!
خداحافظ بهترین دوستان من

👋👋👋👋👋

 

دوستان و یاران عزیز / همکلاسیهای مهربان
رویای زمانهای زیبای با شما بودن را نمی توان نوشت نمی توان گفت و حتی نمیتوان سرود
با شما دوستان بودن قصه شیرینی است به وسعت تلخی تنهایی
و داشتن دوستانی چون شما فانوسی بود به روشنایی هر چه در تاریکی وجود نداشت.
و……… و من همچون غربت زده ای در آغوش بی کران دریای بی کسی
به انتظار ساحل نگاهتان می نشینم و می مانم تا ابد
و تا وقتی که شبنم زلال احساستان زنگار غم را از وجودم بشوید.
دوستان دریایی من خدانگهدارتان

متن خداحافظی از دوستان و همکاران اداری

متن خداحافظی از دوستان و همکاران

سخن آخر

انتخاب متن خداحافظی از دوستان و همکاران رسمی یا دوستانه و صمیمی تا حدودی راحت است، با این حال بهتر است در انتخاب متن و جملات خداحافظی نیز دقت و توجه کافی را داشته باشید و سعی کنید متنی مناسب و زیبا انتخاب نمایید. در این مطلب با انواع متن خداحافظی از دوستان و همکاران آشنا شدید که می‌توانید از آن استفاده لازم را ببرید.

در آخر به منظور کسب ایده‌های بیشتر برای خداحافظی با دوستان و همکارانتان، پیشنهاد می‌کنیم مطالب «عکس نوشته لحظه خداحافظی» و «۳۷ شعر خداحافظی غمگین با اشعار بلند، کوتاه و نو» را نیز حتما ملاحظه بفرمایید.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare