گلچین متن و پیام تسلیت سالگرد عزیزان، برای دوست و همکار

در ایام سختی و داغداری دوست، همکار یا عزیزانمان، چه خوب است که با ارسال حتی یک پیام یا اس ام اس تسلیت هم که شده، مرحمی باشیم بر دل داغدارشان. از این رو در این مطلب با گلچینی از متن تسلیت سالگرد فوت در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

 

مجموعه پیام تسلیت سالگرد فوت

ناگهان پرواز، ناگهان جدایی ابدی؛ اینست واقعیت زندگانی و تقدیر الهی… جز صبر و شکیبایی و پذیرش مقدرات چاره‌ای نیست. ما را چگونه ممکن است به این راحتی تیرگی شب را در روشنایی روز و خزان را در بهار احساس کرد؟ ما دیدیم و پذیرفتیم. یک سال / دو سال / … سال از فوت پدر / مادر / … عزیزتان گذشت. یادش را گرامی می‌داریم و به روح آسمانی‌اش سلام و صلوات می‌فرستیم.

▼▼▼▼▼▼▼

 

می‌دانم حتی اگر یک سال یا چند سال هم بگذرد، داغ درگذشت … فراموش نمی‌شود و عظمت هیچ صبری از وسعت غم نزدیکترین عزیزان نمی‌کاهد، فقط کنار می‌آییم و یاد می‌گیریم به تلخی‌ها نیندیشیم. روحش شاد.

▼▼▼▼▼▼▼

 

با نهایت تأثر و تأسف درگذشت ….. گرامیتان را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و سایر بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.

▼▼▼▼▼▼▼

 

سالگرد وفات پدر / مادر / … عزیز به یادمان می‌آورد که همواره باید دعاگویی و مرور خاطرات خوش را نسبت به عزیز از دست رفته‌مان به یاد داشته باشیم. امیدوارم صمیمت و عشق اقوام و دوستان تو را در این روزها و ماه‌های دشوار تسکین بخشیده باشد. تسلیت قلبی‌ام را به شما ارزانی می‌کنم.

▼▼▼▼▼▼▼

 

یک سال می‌گذرد و می‌سوزیم و به هر جا می‌نگریم، خاطره‌ای از تو در خیال ما شکل می‌گیرد؛ یک سالی است که سنگ صبور خود را از دست داده‌ایم و نگاه پاکش را دیگر نمی‌یابیم. چه سخت است فراق کسی که یاد و روحش همیشه در کنار ماست و او خود نیست.

سالگرد … عزیزتان را تسلیت عرض میکنم

▼▼▼▼▼▼▼

 

مادرها هر وقت از دنیا بروند، زود رفته‌اند و جای خالی آن‌ها همیشه احساس می‌شود، درگذشت مادرت را تسلیت می گویم.

▼▼▼▼▼▼▼

 

یک سال از غروب … عزیز گذشت، دست تقدیر او را از باغ زندگی جدا کرد و جز مشتی خاک بر ما باقی نگذاشت. یک سال از پرواز معصومانه‌اش گذشت،این یک سال را با یاد و بی حضورش، چه تلخ و مبهوت به پایان بردیم و در فراقش چه خون‌ها که از دل چکید و چه اشک‌ها که بر رخ دوید، هنوز به یادش اشک می‌ریزیم تا شاید آرام گیریم و با حضور یاران رفتنش را باور کنیم.

▼▼▼▼▼▼▼

 

می‌دانم حتی اگر یک سال یا چند سال هم بگذرد، داغ درگذشت … فراموش نمی‌شود و عظمت هیچ صبری از وسعت غم نزدیکترین عزیزان نمی‌کاهد، فقط کنار می‌آییم و یاد می‌گیریم به تلخی‌ها نیندیشیم. روحش شاد.

گلچین متن و پیام تسلیت سالگرد عزیزان
متن و پیام تسلیت سالگرد

سبک‌بالان به سهولت پرواز میکنند و پدر پاک شما این‌گونه بود که پروانه روحش به اعلی علیین پرواز کرد. پرواز ملکوتی پدر بزرگوارتان سیر در راه خداست و این باور اندکی از غم شما خواهد کاست.

▼▼▼▼▼▼▼

 

خداوند اجر بی‌پایان به شما عطا فرماید که یک سال است پدر/مادر عزیزتان را به آغوش خاک سپرده و صبورانه در سوگش نشستید. تسلیت ابزار روح آدمی برای ابراز رنج و اندوه است، تسلیت ما را پذیرا باشید.

▼▼▼▼▼▼▼

 

گاهی غصه‌ها ما را می‌گدازند تا مثل طلا خالص شویم.

غم و اندوه درگذشت پدربزرگ/مادربزرگ عزیزت یکی از آن غصه‌هاست.

سالگرد رحلت ایشان را تسلیت می گویم

▼▼▼▼▼▼▼

 

روزها رفت و گذشت و در اندیشه باز آمدنت، لحظه ها طی شد و مرد!

و نگاهم هر روز، باز هم با همه شوق، کوچه ها را پایید.

مثل آن روز که می آمدی از دور … دریغ!

دل من در غم هجران تو ای خوبترین، چه بگویم، چه کشید …

آه یک سال گذشت

عرض تسلیت به مناسبت سالگرد عزیز سفر کرده‌تان

▼▼▼▼▼▼▼

 

یک سال است که طنین صدای گرمت در فضای خانه نمی پیچد و ناباورانه جای خالی ات را نگاه می‌کنیم و به آستانه در چشم دوخته ایم اما افسوس دیگر سعادت دیدار تو را نخواهیم داشت. ای کاش می‌توانستیم احساسمان را بیان کنیم. اگر دریاها جوهر و درختان جملگی قلم گردند، باز هم نمی‌توانیم بزرگواری، فداکاری و ایثارت را بر صفحه کاغذ بنگاریم!

▼▼▼▼▼▼▼

 

روح پدرت / مادرت به وسعت اندوهمان شاد و قرین رحمت الهی باد. اولین / دومین / …مین سالگرد درگذشت آن عزیز را گرامی می‌داریم.

▼▼▼▼▼▼▼

 

یک سال است که شما … عزیزتان را از دست داده‌اید. وقتی ما عزیزی را در این دنیا از دست می‌دهیم، فرشته‌ای در بهشت نصیبمان می‌شود که همیشه مراقب ماست. آرام خاطر باشید در اینکه فرشته‌ای دارید که الان بر شما نظاره گرست. سالگرد درگذشت … را تسلیت عرض می‌کنم.

▼▼▼▼▼▼▼

 

یک سال از وفات پدرتان / مادرتان / …تان گذشت؛ او که دانشش، خانه‌ها را استوار و راه‌ها را هموار می‌ساخت؛ او که مهربانی را گسترده می‌خواست و انسانیت را ستایش می‌کرد؛ هیچکس چون او سرود زیبای یاری رساندن بر قله‌های رفیع عشق را بی هیچ ادعا و بی‌هیچ چشمداشتی فریاد نمی‌کرد و آنگاه که باید یاری می‌شد، هیچکس را یارای یاری رساندن به او نبود. سالگرد درگذشتش تسلیت باد

▼▼▼▼▼▼▼

 

سالی گذشت و باغ دلم برگ و بر نداشت
من ماندم و شبی که هوای سحر نداشت
سالگرد فوت …… را تسلیت می گوییم.

 

سخن آخر

در پایان امیدواریم از خواندن پیام‌های رسمی تسلیت استفاده کرده باشید. برای ما در پایین همین صفحه بنویسید کدام یک از پیام‌ها بیشتر به دل شما نشست؟ و آیا پیام زیبای دیگری سراغ دارید؟

در آخر پیشنهاد می‌کنیم از مطالب «پیام تسلیت به دوست»، «۲۶ پیام تسلیت فوت پدر رسمی، صمیمانه و دوستانه»، «۳۳ پیام تسلیت فوت مادر (متن رسمی، دوستانه و صمیمی)»، «۴۰ پیام تسلیت عمو؛ متن و شعر تسلیت فوت عمو» و «۴۰ پیام تسلیت عمو؛ متن و شعر تسلیت فوت عمو» نیز در انگیزه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 تعداد نظرات
پریدن به بالا