بسته

۳ نمونه متن لوح تقدیر از مشتری

لوح تقدیر از مشتری

شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، بانک‌ها و… که از ارائه دهندگان خدمات به مشتری هستند؛ برای این که بتوانند حسن نیت خودشان را به مشتری نشان دهند، یک متن لوح تقدیر از مشتری را از بین بهترین متن‌های موجود انتخاب می‌کنند. مشتری با دیدن این متن همیشه به ارگان مورد نظر وفادار خواهد ماند؛ زیرا می‌داند که شرکت هم خدمات را به بهترین نحو ممکن ارائه می‌کند و هم برای مشتریان خودش ارزش ویژه‌ای قائل است. در این مطلب چند نمونه متن مناسب برای لوح تقدیر از مشتری را ارائه کرده‌ایم.

 

متن لوح تقدیر از مشتری بانک

بانک‌ها ارتباط زیادی با مشتری دارند. همین موضوع سبب شده که اصول مشتری مداری برای آنها اهمیت زیادی پیدا کند. بانک‌های مختلف برای تشکر از مشتریانشان از لوح تقدیر استفاده می‌کنند. این لوح تقدیر جهت تشکر از اعتماد مشتری به بانک تنظیم می‌شود. یک نمونه از لوح تقدیرهایی که می‌توان برای مشتریان بانک‌ها در نظر گرفت در ادامه ارائه شده است.

مشتری گرانقدر، جناب آقای / سرکار خانم/ مدیرعامل محترم شرکت…

همانطور که واقف هستید، از جمله اصلی‌ترین محورهای توسعه، نظام بانکی است. اهداف اقتصادی ملی توسط بانک‌ها برآورده می‌شود. اگر بتوانیم همه ظرفیت‌های نظام بانکی را به فعلیت برسانیم، خواهیم توانست گام‌های بلندتر و محکم‌تری در این مسیر برداریم. با این عمل دیدگاه‌های کلان توسعه کشورمان نیز متحول خواهد شد.

از اینکه با اطمینان خاطر و اعتماد وافر در مسیر رشد و شکوفایی اقتصادی و تولید ملی با این بانک تعامل و همکاری دارید، سپاسگزاریم. این لوح تقدیر جهت تقدیر و تشکر خدمت شما ارائه شده است.

امیدواریم توانسته باشیم مشتریانمان را حفظ کرده و مشتری مدار خوبی باشیم. تمام توان خودمان را برای سرعت بخشیدن به رشد و انتقال تجارب و افزایش بهره‌وری به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم نقشی کاربردی، راهگشا و سازنده داشته باشیم.

از درگاه خداوند متعال برایتان موفقیت بهروزی و سعادت خواستاریم.

نام رئیس بانک

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک …

نشان ویژه مشتری بانک …

متن لوح تقدیر از مشتریان فروشگاه

فروشگاه‌ها از دیگر مواردی هستند که مشتری برایشان اهمیت زیادی دارد. رقابت زیادی بین فروشگاه‌ها برای جذب مشتری و وفادار نگه داشتن وی وجود دارد. برخی از فروشگاه‌ها لوح تقدیرهای ویژه‌ای را برای مشتریانشان در نظر می‌گیرند. این لوح تقدیرها برای تشکر از مشتری جهت انتخاب فروشگاه انتخاب شده‌اند. هر فروشگاه ادبیات خاصی را برای سپاسگزاری از مشتری انتخاب می‌کند. در ادامه یک نمونه  متن‌ مناسب برای لوح تقدیر و سپاس از مشتری را می‌توانید مشاهده کنید.

مشتری گرانقدر جناب آقای/ سرکار خانم…

با اعتماد وافر و اطمینانی که به این مجموعه داشته‌اید، مسیر رشد و شکوفایی را برای اقتصاد جامعه هموار کرده‌اید. از همکاری و همیاری شما با این مجموعه سپاسگزاری می‌کنیم. این لوح تقدیر برای تشکر به محضر گران‌مایه شما تقدیم می‌شود.

از ایزد متعال برایتان، سرور و سعادت خواستارم.

مدیر فروشگاه

نمونه لوح تقدیر از مشتری

 متن مناسب لوح تقدیر برای مشتریان شرکت

 شرکت‌های تعمیراتی، قالی‌شویی‌ها و… از دیگر اصنافی هستند که به طور مداوم با مشتریان مختلف ارتباط دارند. کسب رضایت مشتری برای این شرکت‌ها بسیار مهم است. به همین دلیل ممکن است مدیر شرکت برای مشتریانش لوح تقدیر خاصی را ارائه کند. این لوح تقدیر مشتری را دلگرم می‌کند که سال‌های آتی نیز خدمات مورد نیازش را از شرکت مد نظر دریافت کند.

مشتری گرانقدر جناب آقای/ سرکار خانم…

از خداوند سپاسگزاریم که توفیق داشتیم خدمات متوالی و مستمر را در طول چند سال به شما ارائه کنیم.

امیدواریم در روزهای پیش رو نیز بتوانیم خدمتگزارتان باشیم.

این لوح سپاس از طرف مدیر شرکت به شما تقدیم می‌شود.

در تمام مراحل زندگی سربلند و کامروا باشید.

مدیریت شرکت…

 

سخن آخر

بانک‌ها، فروشگاه‌ها و شرکت‌های مختلف به دنبال ارزش آفرینی هستند. به همین دلیل برای مشتریان وفاداری که دارند، امکانات خاصی در نظر می‌گیرند. هر شرکت یا بانک سعی می‌کند خدماتش را با کیفیت‌تر از رقبا ارائه کند. در کنار این موضوع، باید یک راهکار ویژه را برای تقدیر و تشکر از مشتری در نظر داشته باشید. لوح تقدیر از مشتری یک گزینه منتخب است. این لوح بابت اطمینان به بانک، فروشگاه یا شرکت و جهت پیشبرد اهداف اقتصادی و حمایت از تولید ملی به مشتری ارائه می‌شود و ارزش طول عمر مشتری (CLV) را بالا می‌برد.

پیشنهاد می‌کنیم نحوه‌ برخورد با مشتریان ناراضی و جلب اعتماد دوباره آنها را نیز در انگیزه بخوانید و در پایان، با ارسال پیام؛ تجربه ها و نظرات و پرسش‌های خود را با ما و خوانندگان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 تعداد نظرات
پریدن به بالا