۲۰ نمونه اس ام اس تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع)

اس ام اس تسلیت امام جعفر صادق

امام جعفر صادق (ع) امام ششم شیعیان و دارای کرامات بسیار است. وی در هفدهم ربیع الاول سال ۸۰ هجری قمری به دنیا آمده و در ۲۵ شوال سال ۱۴۸ هجری قمری درگذشت. برای عرض تسلیت درگذشت این امام بزرگوار، می‌توانید از نمونه‌های اس ام اس تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) در قالب ارسال پیامک یا در شبکه‌های اجتماعی بهره‌مند شوید.

در اینجا به ۲۰ نمونه از پیام‌های تسلیت این امام والاقدر، اشاره می‌کنیم.

 

اس ام اس تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع)

۱.

زین ماتمى که چشم ملائک ز خون تر است
گویا عزاى صادق آل پیغمبرست
شهادت جانسوز رئیس مذهب شیعه امام جعفر صادق علیه السلام تسلیت باد.

۲.

شهادت امام صادق (ع)، مرد آسمانی مدینه، چشمه جود و سخاوت، کوه حلم و بردباری، تجسم اخلاص و صبر و دریای عمیق علوم لدنی بر پیروان آن حضرت تسلیت باد!

۳.

سبز آمدى، سرخ رفتى، حال آن که سپید سپید زیستى و صداقت، تنها واژه‌اى است که برازنده نام توست. تو از زلالى آینه، هر آینه فراترى.

۴.

اى ششمین ستاره تابناک امامت و ولایت، صادق آل محمد (صلى الله علیه و آله و سلّم)! نامت را با افتخار به دل‏‌هاى غریب‌مان می‌سپاریم تا یادت آرام بخش سینه‏‌هاى بی‌تابمان باشد.

۵.

امام صادق علیه السلام: «کسی که دوست دارد بداند آیا نمازش پذیرفته شده یا نه، با تامل بنگرد که آیا نمازش او را از فحشا و منکر باز داشته؟»
شهادت جانسوز امام ششم شیعیان تسلیت باد.

۶.

جان عاشقان و شیفتگان تو، در آتشی از ماتم می‏‌سوزد و شراره‏اش دنیا را می‏‌سوزاند. هق‏ هق گریه، رخصت تسلیت‏‌گویی نمی‌‏دهد و طاقت شانه‌ها را می‏‌گیرد.

اس ام اس تسلیت شهادت امام جعفر صادق

۷.

به سوگ شهادت امام ششم شیعیان، جعفر صادق (ع) نشسته‌ایم. برادران و خواهران؛ در این سوگواری همراه و همدل هستیم تا ریشه هستی را به قامت رعنای آن امام بزرگ پیوند دهیم.

۸.

شهادت ششمین شمع روشنگر و وصی پیغمبر، تسلیت و تعزیت.

۹.

خدایا به حق امام صادق (ع)، ایمان عارفانه و عمل صادقانه به همه ما عنایت بفرما. آمین.

۱۰.

شهادت جانسوز رئیس مذهب تشیع، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام صادق، بر عموم مسلمانان جهان تشیع تعزیت و تسلیت باد.

بهترین اس ام اس تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع)

۱۱.

در تو کرامت باران موج می‌‏زند. با تلاوت قرآن هم آغوشی و دست‏هایت مونس آسمان مدینه‌اند.
شهادت امام صادق علیه السلام تسلیت باد

۱۲.

سرمایه امروز بقیع، اشک است و اشک. مدینه جهان را از شیون اکنون خود پر کرده است. امروز بقیع در لباس سوگ، چکیده اشک‏‌های غربت شیعیان است. شهادت امام ششم شیعیان تسلیت باد.

۱۳.

“مدینه” همچنان مظلوم است و … “بقیع” مظلوم‌تر! رنج‌نامه نانوشته شیعه، بر خاک و سنگ مزار صادق آل‌پیامبر ، گویاتر از هر زمان به شِکوه و شهادت ایستاده است.

۱۴.

ای امام والا‌مقام شیعیان، در غم شهادت جانسوزت به سوگ نشسته و جهان را در فغان از دست دادنت بیمارگونه می‌یابیم.

اس ام اس تسلیت شهادت امام جعفر صادق

۱۵.

سلام بر مدینه و سلام بر غربت صادق، سلام بر بقیع و بر تربت صادق … ایام سوگواری شهادت امام صادق (ع) تسلیت باد.

۱۶.

بحارالانوار اشکی است که به تمامی برگ‏‌های زرین احادیث، تسلیت می‏‌گوید. شهادت امام جعفر صادق، تسلیت باد.

۱۷.

جان‌های ما در آتشی می‌سوزد که ماتم شهادت تو برپا کرده است. ای امام بزرگ شیعیان، جعفر صادق، نوری بر قلب‌هایمان تابانده و خنکای بهشتی را بر سوز درونمان جاری گردان.

۱۸.

امشب شب شهادت صادق آل‌پیامبر است؛ شبی که خورشید مدینه دانش، چهره فروزانِ اهل بیت و وارثِ علومِ رسالت، در ظلمتکده دورانِ منصور، به خونِ دل نشست.

۱۹.

۶۵ سال، عاشقانه زیستى و ۳۴ سال را صادقانه امامت کردى تا پر پر دانه‏‌هاى نجابتت به انگور زهرآلود منصور آغشته شد.

۲۰.

شهادت ماه تابان آسمان ولایت و امام بزرگوار شیعیان بر دوستداران اهل بیت و چاکران آستان علی (ع) تسلیت باد.

سخن پایانی

ایام سوگواری شهادت امام جعفر صادق (ع)، برای تمام شیعیان سراسر جهان تلخ و غم‌انگیز است. با به اشتراک گذاشتن نمونه‌های دیگر از اس ام اس تسلیت شهات امام جعفر صادق علیه السلام، مکنونات قلبی خود را با ما و سایر خوانندگان مطرح کنید. پیشنهاد می‌کنیم اشعار شهادت امام جعفر صادق (ع) را نیز بخوانید و در صورت تمایل از این اشعار برای تسلیت و ابراز غم استفاده کنید.

انگیزه
Logo
قابلیت ثبت نام در سایت فعال نیست
Compare items
  • Total (0)
Compare