۱۵ عکس پروفایل عاشورای حسینی، بسیار زیبا و جدید

گلچین عکس پروفایل عاشورا و عکس نوشته عاشورایی

محرم تو را به یاد چه می اندازد؟ عاشورا، کربلا، تشنگی حسین (ع)، دسته ها، سینه زنی، تکیه، حسینیه، غذای نذری و… با آمدن محرم یاد حماسه ی حسین (ع) و یارانش جلوه گر می شود. حماسه ای که اسلام را تقویت کرد آن امام بزرگوار در برابر ظلم و ستم ایستاد تا به ما بگوید مرگ از زندگی ننگین بهتر است و زندگی به هر قیمتی زیبا نیست. با فرارسیدن عاشواری حسینی، هر کسی در تلاش است تا به نوعی ارادت خود را به امام حسین و یاران باوفایش نشان دهد، از این رو ما نیز در این مطلب گلچینی از “عکس پروفایل عاشورا” را برای شما گردآوری کرده ایم تا در شبکه های اجتماعی خود از آنها استفاده کنید.

 

عکس پروفایل عاشورا

عکس پروفایل عاشورا 99

یا حسین شهید

عکس نوشته برای پروفایل عاشورا

لبیک یا حسین

عکس پروفایل شب عاشورا

مکن ای صبح طلوع

عکس پروفایل عاشورایی

یا حسین ابن علی

عکس پروفایل عاشورا و امام حسین

یا حسین مظلوم

عکس پروفایل عاشورا و شهادت امام حسین

یا حسین شهید

عکس پروفایل عاشورا غمگین

ظهر عاشورا

عکس نوشته های جدید برای پروفایل عاشورا

عصر فردا بدنش زیر سم اسبان است

عکس پروفایل عاشورا و عکس نوشته امام حسین

یا حسین تشنه لب

عکس پروفایل عاشورایی مکن ای صبح طلوع

عکس پروفایل عاشورا زیبا

به همه رو زدم اما چه کنم خندیدند

عکس پروفایل عاشورایی 1399

عکس نوشته برای پروفایل عاشورا

لبیک یا حسین

عکس پروفایل عاشورایی مفهومی

 

سخن آخر

حسین جان، تو آن بزرگ مرد آزاده تاریخ هستی که با تمام وجودت، درد و غمت را در خودت فرو خوردی، ظلم روزگار را تحمل نکردی و در مقابل باطل سینه سپر نمودی و از جان و مال و اهل بیتت گذشتی تا در برابر ذلت و خواری، سر تعظیم فرود نیاوردی و معنا و مفهوم واقعی آزادگی، ایستادگی و مقاوت را با تقدیم خون پاکت به جهانیان نشان دهی.
حسین جان، ای فرزند پاره تن رسول خدا، تو با خون مقدست رسالتی که بار آن بر روی شانه‌هایت سنگینی می‌کرد را به تنهایی تا آخرین لحظه حمل کردی و با مبارزه‌‌ای بس ناجوان‌مردانه در مقابل سپاه شیاطینی که ظالمانه در برابر تو و یارانت ایستادند به عالم بشریت هدیه دادی.
حسین جان، ای پیام آور حق و حقیقت، تو با بذل جان و خاندانت، در نبردی نابرابر آزادی و آزادگی را برایمان به ارمغان آوردی و خود سرای فانی، آن سرایی که حاصلش چیزی جز غم و اندوه و درد و رنج نیست را با شوق دیدار جدت وداع گفتی.

امیدواریم از مشاهده این مطلب لذت برده باشید. شما می توانید برای دسترسی به متن و شعرهای زیبای محرم نیز، مطالب «۱۲ متن عاشورای حسینی ادبی و کوتاه، برای تسلیت روز عاشورا»، «زیباترین مجموعه شعر عاشورا»، «شعر محرم» و «شعر در مورد امام حسین (ع)» را دنبال کنید. فراموش نکنید نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare