انتخاب سردبیر

دقیق‌ترین “طالع بینی های آذرماه” با تمام روش‌های موجود

طالع بینی های آذرماه هندی، چینی، خورشیدی و مصری

زودیاک یا طالع بینی یکی از علوم قدیمی است که برخی افراد به آن اعتقاد زیادی دارند. کسانی که به ان اعتقادی ندارند نیز، خواندن طالع بینی را نوعی سرگرمی جالب تلقی می کنند. از این رو در این مطلب طالع بینی های آذرماه را برای شما آورده ایم؛ همراه ما باشید.

انواع طالع بینی های آذرماه

 • سمبل: کمان
 • عنصر وجود: آتش
 • شعار: من می بینم
 • سنگ خوش یمن: فیروزه مروارید
 • سنگ ماه: کلسدون،سود الیت زیرکون آبی،سفیر، فیروزه، آمتیست
 • سیّاره: ژوپیتر
 • فلّز وجود: قلع
 • شخصیّت: راوی ، ماجراجو، مثبت نگر ،بادقت
 • رنگ محبوب: ارغوانی

۱. طالع بینی مصری متولدین آذر

متولدین این ماه به طور کلی افرادی حساس و دارای حس پیشگویی یا بیش حسی از آینده هستند. این افراد دارای توانایی‎های جسمی و روحی خوبی بوده و تحمل آنها در مقابل سختی‎ها و مشکلات زیاد است این افراد اغلب استعداد کشف و شهود دارند و به پدیده‎ها و عواملی دسترسی پیدا می‎کنند که در شرایط عادی میسر نیست.

طالع بینی های آذرماه – متولدین دهه اول

اغلب شخصیت پیچیده‎ای دارند و در برخورد با مسائل واکنش یکسان ندارند. اینان افرادی متفکر – مرموز – متغیر – علاقمند به مشاغل فنی و سخت – اغلب دارای تخصص و تبحر در شغل خود – در امور خانوادگی و زناشویی، افرادی درون گرا و عزلت طلب – بعضاً افرادی خودخور – تودار – بی اعتماد به دیگران – رازنگهدار – از لحاظ جسمانی اغلب دارای خصوصیات ارثی – برخوردار از سلامت جسم و رشد طبیعی – از نظر اجتماعی و اقتصادی منفعت طلب – از لحاظ خانوادگی افرادی موفق و تا حدی خودبین – پایبند به موازین اجتماعی – موفق در امور اقتصادی – همکار و شریکی خوب – افرادی فعال – معاشرتی – کمی خسیس – گاه تندخو – عموماً در پی تلاش مادی و مالی – منطق گرا – مقاوم – در مقابل سختی‎ها دارای صبر و تحمل – در امور تحصیلی دارای استعداد خوب – اغلب افرادی خوش برخورد – خوش معاشرت – علاقمند به کارهای فکری و معنوی – طالب حمایت از محرومین و مظلومین – اغلب علاقمند به فعالیت‎های هنری و ادبی – طبیعت دوست و زیبا سند – عموماً در زندگی راضی و خوشبخت – سخاوتمند – شجاع و قوی – اغلب اهل تدریس و تحصیل و تحقیق – بیشتر علاقمند به علوم فطری.

متولدین این دهه از نظر شغلی اغلب نویسنده – شاعر – استاد دانشگاه – واعظ – فیلسوف – صاحبان شرکتهای خصوصی و تولیدی – صاحبان مشاغل آزاد – مشاغل خدماتی و… می‎باشند.

طالع بینی های آذرماه – متولدین دهه دوم

عموماً تابع شرایط زمانی و مکانی بوده در مقابله با مسائل و مشکلات عکس‎العملی متفاوت دارند – گاه چنان متغیر هستند که ممکن است هر روز تصمیماتی متفاوت از تصمیمات روز قبل بگیرند. این افراد در امور مالی و خانوادگی نسبتاً‌موفق هستند. عموماً افرادی محتاط – محافظه کار – گاه دارای ایده‎ها و افکار خحوب – افرادی خانواده دوست – همکار، همسر، پدر و مادری خوب – عموماً تمیز و آراسته – بعضاً شلخته – کم حرف و سخن سنج هستند. این افراد حساس – درون‎گرا – گاه عصبی مزاج – دارای رفتاری افراطی در غم و شادی – از نظر خانوادگی مثبت و علاقمند به خانواده – افرادی ۱رتلاش و زخمتکش – در امور فنی و تکنیکی متبحر – همکار و شریکی خهوب – اندکی خسیس و تنگ نظر – افرادی قانه و گریزان از تشریقفات – دارای ظاهری آرام اما باطنی ناآرام – بعضاً دارای میل درونی برای اذیت و آزار دیگران – بیشتر حراف هستند تا اهل عمل – عموماً دهن بین – از نظر اقتصادی کم و بیش موفق – اغلب در دوستی ثابت قدم – بعضاً پرطاقت و پرخوصله – در امور خانوادگی اغلب خوش شانس و بعضاً گرفتار مشکلات – در امور شغلی ناپایدار – اغلب کارها را نیمه کاره رها می‎کنند و ممکن است بارها با شکست شغلی مواجه شوند. اما به خوبی از آن خواهند گذشت. اینان اغلب افرادی صمیمی و با محبت هستند.

مشاغل موافق با متولدین این دهه، مشاغل خدماتی – شراکتی – کارمندی – صنایع دستی – مهندسی – ابتکار و اختراع – معماری – صنعت دامداری و کشاورزی – فعالیت در امور سیاسی و…
می‎باشد.

طالع بینی های آذرماه – متولدین دهه سوم

از نظر جسمی و روحی، افرادی قوی، دارای طول عمر – عمق نگر – دارای اراده‎ای قوی – در امور فکری، فلسفی و اجتماعی، اغلب موفق – دارای طبعی خوش در برخورد و معاشرت – همسری خوب و با احساس و منطقی – در رسیدن به اهداف کوشا – همکار و شریکی خوب صادق و درستکار – در دوسی وفادار – دارای قدرت ابتکار – دارای روحیه مقاوم – دارای حس پیش‎بینی و پیش‎گیری از خطر – اغلب شکاک ۰- دارای روحیه تهاجمی – پرسشگر و تیزبین – به دلیل حساسیت و کنجکاوی، اغلب گرفتار مشکلات – بعضاً نا امید، نگران و ترسو – در امور اقتصادی نه چندان موفق – اغلب درون‎گرا و منزوی – افرادی محتاط، مطیع و سر به راه.

طالع بینی های آذرماه زن و مرد

طالع بینی های آذرماه مصری

۲. طالع بینی هندی متولدین آذر

طالع بینی هندی مرد متولد آذر

نفوذ سیاره مشتری بر سرنوشت مردان متولد آذر باعث خوش شانسی باور نکردنی این افراد می شود. اگرچه هوش و منطق این افراد نقطه اتکای خوبی برای آنها به شمار می رود ولی خوش شانسی آنها همیشه نقش تمام کننده را برای آنها ایفا می کند. یعنی بدون آن ممکن است بارها در مراحل مختلف زندگی، در زمینه مسایل مالی، اقتصادی، عاطفی و غیره دچار شکست شوند.

مرد متولد آذر فردی جذاب، باهوش، و روشنفکر است که در بین رفقای خود از محبوبیت خوبی برخوردار است. اینگونه مردها معمولا مورد توجه جنس مخالف قرار می گیرند. آنها درواقع نیاز دارند که مورد توجه قرار بگیرند و دیگران آنها را دوست بدارند و مورد لطف و محبت خود قرار دهند. آنها بعد از ازدواج نیز دوست دارند با رفقای مجرد خود رابطه داشته باشند و همچنان به سفرهای دسته جمعی بروند و به ورزش بپردازند.

اگر می خواهید مردی خوش لباس ، خوش گذران از هفت دولت آزاد که همیشه بلیطش برنده می شود را بشناسید ، او کسی جز متولد برج اذر نیست .اگر خواستید سراغ او را بگیرید کافی است سری به محلاتی بزنید که نتایج بخت آزمایی را اعلام می کنند حتماً‌ نامش را جز برندگان خواهید خواند. او مردی خانگی نیست و دست کم تا وقتی آماده نباشد قید وبند و تعهد را نمی پذیرد و از آن دوری می کند . چون برای تنفس به فضای باز نیاز دارد .

هر جا هم که بشود اطراق می کند. من کسی را می شناسم که بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از مدرسه ، با پای پیاده دور دنیا سفر کرد ، ازدواج کرد ، همسرش را طلاق داد، برای زندگی به آمریکا بعد هم به کانادا رفت و تا ده سال بعد برنگشت ! این مردها هیچ تمایلی ندارند که بشنوند زمین گرد است یا اقیانوس اطلس به علت یخبندان مسدود است، آنها مانع نمی شوند و باید هر چیز را خودشان بفهمند .

بسیاری از مردان متولد برج آذر مجرد هستند و احساس می کنند از هفت دولت آزاداند، خودمان را گول نزنیم آنها دوست دارند گل سر سبد باشند و می خواهند بفهمند دردنیا چه خبر است تا جایی که ممکن است به تنوع نیاز دارند ،اگر شما زنی حسود هستید اصلاً زوج مناسبی برای او محسوب نمی شوید. اگر شریک شما کمانگیر است باید بدانید شاید او روزی از خواب بیدار شود و برود و تا یک ماه پیدایش نشود اما اگر در برخورد اول خواسته باشید او را به صندلی زنجیر کنید و تمام درها و پنجره ها را برای جلوگیری از فرار او چفت و بست بزنید، ممکن است هیچ وقت پیدایش نشود .

اگر می خواهید به شما توجه کند ، باید وانمود کنید به او توجهی ندارید . این مسئله در مورد کلیه متولدین برجهای آتش صادق است . یادتان باشد او شکارچی منطقه البروج است و در جذب دختران استادی قدیمی است . طوری رفتار کنید که شما را با هوش و علاقمند به یادگیری بداند و با او نرد عشق ببازید. از آنجا که گاهی متولد برج آذر و شریک او در شروع آشنایی تعریف درستی از روابط خود ندارند . این رابطه سالهای سال از نقطه شروع فراتر نمی رود . اما وقتی ابعاد دیگری از وجود هم را کشف کنند، روابط دوستانه شان رشد می کند .

مرد متولد برج آذر وقتی پدر می شود ، پدر خوبی نیست . اغلب به نوزاد علاقمند نیست. اما وقتی صدای بچه کوچولو را بشنود، عقیده اش تغییر می کند. به این ترتیب در نگهداری بچه اهل همدردی و همدلی نیست و همانطور که کارهای خودش را بدون شما انجام می دهد، شما را در نگهداری بچه به راستی تنها می گذارد.

اما وقتی بچه ها بزرگ می شوند، اوضاع جور دیگری است. او از آنها خوشش می آید. بچه ها هم می توانند با پدر گفتگوی درست و حسابی کنند و او هم می تواند بچه ها را به تفکر در مورد مفهوم زندگی و موضوعات جدی دیگر وادار کند. سیاره او مشتری است و مشتری باعث خوش خلقی او شده، او واقعاً اهل خوشمزگی است و وقتی حال و حوصله داشته باشد باعث می شود بچه ها شادمانه از ته دل بخندند .

متولدین ماه آذر معمولاً بلند قد و سفید رو هستند و بسیاری از آنها پیشانی بلندی دارند. یادتان باشد هیچ وقت به آنها نگویید که دارند تاس می شوند!

طالع بینی های آذرماه هندی زن و مرد

طالع بینی های آذرماه هندی

طالع بینی هندی زن متولد آذر

زنان متولد آذر ماه انسانهای خونگرم، صمیمی، خردمند، یکرنگ و بی غل و غش هستند. آنها افرادی مستقل و متکی به نفس اند و هرگز دوست ندارند به کسی وابسته باشند. در اعمال و رفتار خود کمی جسور و بی پروا هستند و این جسارت گاهی اوقات توام با گستاخی می شود که احتمالا دیگران را آزرده خاطر می کند. اما بدون شک نیش و کنایه های آنها ناشی از غرض خاصی نیست فقط ناشی از رک و راست بودن و صریح الهجه بودن آنهاست.

زن متولد آذر موجودی واقع بین و اهل منطق است و هر کاری را سعی می کند به طور سنجیده انجام دهد. در برخورد با مسایل و مشکلات زندگی هرگز نهراسیده و جنبه های تلخ زندگی را برای خود عمده و بزرگ نمی کند. یعنی همان قدر که از خوبیها و لذایذ زندگی به شادی و شعف می آید از زشتیها و مظالم ناراحت می شود. بنابراین به طور کلی نه می توان گفت خوشبین است و نه بدبین. بنابرین واقع بین بهترین صفتی است که زیبنده اوست.

زن متولد آذر،عجب زن مهربانی است ! با ذهن خلاق و قیافه بی شیله پیله ای که دارد هیچ وقت عقب نمی ماند.

زن متولد آذر دختر متجددی است و می خواهد او را به خاطر خودش و نه برای موهای بلند و بور یا چشمان آبی درشتش دوست بدارید . او معمولاً به اندازه پسر متولد این برج آزاد و بی قید نیست. اما گاهگاه می خواهد فرار کند و برود. به خاطر بسپارید که نباید وقتی شانزده سال دارد با او ازدواج کنید .

قبل از آنکه دست به کار امر خیر شود باید برود و دنیا را ببیند . در غیر اینصورت بعدها دیسیپلین شما را نمی پذیرد و آشفتگی به بار می آورند. اگر خیلی زود ازدواج کرده والان احساس خفگی و سرکوب می کند بهتر است در کلاسهای شبانه و یا دانشگاه مکاتبه ای ثبت نام کند.

زن متولد آذر دوشیزه ای باانگیزه های مادرانه نیست . اما تمام تلاشش را می کند تا فرزندانی باهوش تربیت کند.

او به بچه ها احترام می گذارد و آنها را نوازش می کند . زن متولد آذر در تربیت فرزندانی مستقل، بی همتا است . او نه تنها مادری پیر و امل نخواهد بود بلکه بچه ها را تشویق می کند که خودشان باشند. او آنقدر صادق است که همیشه واقعیت را به بچه ها می گوید . مهمترین بخش پیشرفت فرزندانش ، هوش آنهاست . فرزندان او آنقدر تیز هوش هستند که از تک تک سلولهای خاکستری مغزشان استفاده می کنند .

او فمینیست است و اگر بخواهید با او همیشه از چیزهای پیش پا افتاده صحبت کنید، شعله های خلق آتشی خود را نشان می دهد. به نظر خودش ، او زن است و حقوقی خاص خود دارد، زن متولد برج آذر از صحبت درباره عقایدش نمی ترسد و با تلاش کار خارج و داخل خانه را با هم تلفیق می‏کند.

برای تحریک ذهنش باید تمرکز داشته باشد ، در غیر اینصورت دمغ و پکر می شود محدودیت برای کلیه متولدین برج آذر مضر است ، حتی اگر با آدمهای کم هوش ازدواج کند و آپارتمانی لوکس داشته باشد. اگر دختر متولد با کسی ازدواج کند که نتواند او را به همان ترتیبی که عادت داشته نگهداری کند بعید نیست با اولین کسی که از هوش کافی برخوردار است ، بپلکد.

فراموش نکنید همه متولدین این برج خانه به دوش هستند. در واقع خانه به دوش و خوشگذران هستند و آن دختر خواهان داشتن شریکی است که مثل خودش به سفر علاقمند باشد تا با هم به گردش بروند .

سیاره متولد آذر مشتری است و از آنجا که مشتری سیاره پرچانگی است . برخی از زنان متولد این برج خیلی بیشتر از آنکه بتوانند عمل کنند، قول می دهند . ماهها قبل وقتی از وضع مالی ام ناراضی بودم ، یک زن متولد این برج پیشنهاد کرد هر وقت به پول احتیاج داشتم، به من قرض خواهد داد وقتی کفگیر به ته دیگ خورد سراغ او رفتم تا کمک بگیرم. او گفت : آه اگر دیروز گفته بودی ، داشتم، اما قبض گاز را پرداخت کردم و الان اصلاً پول ندارم. دختر متولد برج آذر در صحبتهایش دایماً از افراد سرشناس نام می برد و شما را آماده می کند تا هرچه می گوید را باور کنید .

می گفت که دیشب در سالن سینما با هنرپیشه که او را به اسم کوچک هم صدا می زد، ملاقات کرده به نظر آمد حتی آنها با هم شام هم خورده اند ولی بعد شنیدم که اصلاً فلانی آشنایی هم نداده است. حرفهای او را زیاد باور نکنید تا به اشتباه نیفتید و نیمه شایسته و تیز هوش این آدمهای مهیج را ببینید.

طالع بینی های آذرماه چینی

طالع بینی های آذرماه چینی برای زنان و مردان

۳. طالع بینی چینی آذر

طالع چینی مردان آذرماهی

بهتر است با افکار انقلابی او مخالفت نکنید. اگر با یک مرد متولد آذر ازدواج کرده‌اید باید بدانید بیش از هر زن دیگری در معرض خطر طلاق و از دست دادن شوهرتان قرار گرفته‌اید. او متولد برج قوس است بنابراین وقتی دیدید که کمانش را در دست گرفت و تیرهایش را یکی پس از دیگری به سوی هدفی غیرممکن رها کرد بهترین کار آن است که فکرتان را به موضوع دیگری معطوف سازید و حواستان را پرت کنید که به او گیر ندهید. بلاخره در یک شب عاشقانه خواهید دید که صادقانه بهتان می‌گوید براستی همسری ایده آل برای او هستید.

طالع چینی زنان آذرماهی

بهتر است به زن متولد آذر هرگز به دستور ندهید، بلکه خواسته‌هایتان را در قالب جملاتی که در جنبه درخواست دارند بیان کنید و مطمئن باشید که هرگز با خواسته‌ای انجام نشده مواجه نخواهید شد. در نظر گرفتن این نکته به شما کمک می‌کند زندگی خوب و خوشی با هم داشته باشید.

۴. طالع بینی خورشیدی آذرماه

 • ویژگی‌ها و خصوصیات کلی متولدین آذرماه به این صورت است که بسیار خوش‌بین و خوش‌قلب، مهربان و صادق، خونگرم و شریف، اندیشمند و روشن‌فکر هستند. ولی بعد منفی این خصوصیات این است که بیش از اندازه خوش‌بین و بی‌خیال می‌شوند، بی‌دقت و بی‌احتیاط هستند و خیلی ظاهر‌بین، بی‌ملاحظه، فاقد حس مسئولیت و بی‌قرار هستند.
 • بیماری‌های احتمالی متولدین آذر روی باسن و ران آن‌ها متمرکز است بنابراین آن‌ها بسیار باید مواظب باشند به بیماری‌هایی، چون سیاتیک و روماتیسم دچار نشوند. از طرفی پوست، مو و ناخن ضعیفی دارند. اما خوشبختانه بسیار ورزش‌دوست هستند. هر چند باید حواس‌شان را نسبت به خطرات ورزش جمع کنند.
 • مسافرت یکی از تفریحات خوب آذرماهی‌هاست.
 • آذرماهی‌ها دوست دارند یک راست بروند سراغ اصل مطلب. آن‌ها با قوانین دست و پا گیر مخالف هستند و دل‌شان نمی‌خواهد مقید به چیزی باشند. به علاوه از مداخله دیگران در زندگی‌شان متنفر هستند و خوششان هم نمی‌آید با جزییات سر و کله بزنند.
 • سیاره حاکم بر برج قوس، پلوتون است.
 • رنگ محبوب و خوش‌یمن آذرماهی‌ها ارغوانی سیر است.
 • وینستون چرچیل، بتهوون و مارک تواین نیز متولد آذرماه هستند.

سیاره‌ حاکم‌ بر آذر (پلوتون‌) است

۱. فاصله‌ متوسط از خورشید: ۲۰۲۵
۲. دور گردش‌ نجومی‌ از کانون‌ (بر حسب‌ سال‌): ۱۱۸۶
۳. شعاع‌ استوایی‌ (برحسب‌ کیلومتر): ۷۱۴۹۲
۴. شعاع‌ قطبی‌ (برحسب‌ کیلومتر): ۶۶۸۵۴
۵. دور گردش‌ و دوران‌ جرم‌ (بر حسب‌ ساعت‌): ۹:۹۲
۶. انحناء خط استوا نسبت‌ به‌ کانون‌ (بر حسب‌ درجه‌): ۳۰۸
تعداد ماهواره‌های‌ مشاهده‌ شده:۰

حقایق‌ جالب‌ و شگفت‌انگیز دیگری راجع‌ به‌ ماه‌ تولد آذر

حیوانی‌ که‌ در ارتباط با برج‌ تولد شماست‌، قنطورس‌ می‌باشد. یونانی‌های‌ باستان‌ آن‌چنان‌ به‌ اسب‌ عشق‌ می‌ورزیدند که‌ در افسانه‌ و اسطوره‌ به‌ قنطورس‌ منزلت‌ و لقب‌دادند. قنطورس‌ به‌ واسطه‌ خرد و توانائی‌های‌ شفا بخشش‌ مشهور شده‌ بود. قنطورس‌ سمبل‌ طبیعت‌های‌ دو گانه‌ انسان‌ها به‌ عنوان‌ یک‌ مخلوق‌ روشنفکر است‌. (به‌ نفع‌ بشر)

نام‌ افراد مشهوری که‌ در ماه‌ آذر متولد شده‌اند

۱. وینستون‌ چرچیل
۲. لودویگ‌ وان‌ بتهوون‌
۳. مارک‌ تواین‌

انواع طالع بینی های آذرماه

همه طالع بینی های آذرماه

سخن آخر

طالع بینی های آذرماه را در این مطلب خواندید؛ نظر شما در مورد طالع بینی های آذرماه چیست؟ آیا به همه ویژگی های آنان اشاره شد؟ نظرات خود را در پایین همین مطلب با ما در میان بگذارید.

در صورت تمایل، شما می توانید کامل ترین طالع بینی های آبان و طالع بینی های اسفند را نیز در انگیزه مطالعه کنید.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
 • Total (0)
Compare