تعبیر خواب تجاوز – مورد تجاوز قرار گرفتن در خواب چه معنایی دارد؟

تعبیر خواب تجاوز - تعبیر خواب خفت شدن

تجاوز، اقدام به رابطه اجباری (خفت شدن) ، فرار و گریختن زن از مرد و … از رویاهای متداولی است که ممکن است دیده شوند. بسته به نوع خواب مفهوم و معنای آن نیز می‌تواند کاملا متفاوت باشد. در ادامه به مجموعه‌ای از این تعابیر و تحلیلات خواهیم پرداخت.

فروید این گونه خواب‌ها را برای زنان ناشی از ترس برای برقراری رابطه جنسی می‌داند. از طرفی این خواب می‌تواند سوء استفاده شدن در بخشی از زندگی را نیز نشان دهد.

این رویا در واقع پاسخ و عکس العملی نسبت به آسیب‌های گذشته، سو استفاده جنسی و یا تحقیراتی که در گذشته شخص بیننده خواب با آن درگیر بوده است.

معمولا رویاهای تجاوز شامل موارد زیر هستند.

 • شاهد یک تجاوز بودن
 • قربانی تجاوز بودن
 • ترس از مورد تجاوز قرار گرفتن
 • خواهان تجاوز به عنف بودن
 • تهدید به تجاوز شدن
 • احساس ناتوانی در وضعیت جنسی

مفهوم تجاوز در رویای مردان

بنا به عقیده فروید دیدن رویای تجاوز در خواب ‌های مردان مربوط به احساسات سادیسمی یا دیگر آزاری جنسی در زندگی بیداری آن‌هاست.

 

تعبیر خواب تجاوز

 • تعبیر خواب تجاوز، ضعف، حقارت و عدم اعتماد به نفس و ترس است.
 • دیدن تجاوز در خواب ممکن است ناشی از اشتیاق شما به مسائل جنسی باشد.
 • این خواب نشان دهنده دخالت های بیجای دیگران در زندگی شماست. به همین دلیل شما را بسیار ضعیف کرده و قدرت تصمیم گیری را از شما گرفته است.
 • هر نوع تجاوز اجباری که در خواب شاهد آن هستید و روی شما انجام می‌شود با از دست دادن یا فقدان کنترل و معمولا کنترل در کارهایتان در ارتباط است.

کارل یونگ:

 • تعبیر خواب مورد تجاوز قرار گرفتن به موقعیتی در بیداری اشاره دارد که شما حس می کنید بی یاور ، قربانی و آسیب پذیر هستید.
 • اگر شما در زندگی واقعی تان، مورد تجاوز واقع شده اید، تعبیر خواب تجاوز ممکن است یک یادآوری از تجاوز واقعی باشد
 • اگر خواب ببینید که خودتان در حال تجاوز هستید تعبیرش اختلال عملکرد جنسی یا عدم اطمینان است.
 • اگر شما در خواب شاهد تجاوز چند نفر به یک نفر باشید، تعبیرش بی یاوری کامل در یک موقعیت است. ممکن است به این معنی باشد که شما یا کسی تحقیر شده اید
 • خواب دیدن اینکه دختر کوچولوی شما دچار تجاوز شده است نمادی از ترس شما از بزرگ شدن او و مستقل شدن اوست. شما یاد می‌گیرید که بگذارید برود و نمی‌توانید همیشه از او حمایت کنید.

 

تعبیر خواب مورد تجاوز قرار گرفتن

خواب دیدن اینکه مورد حمله فیزیکی قرار میگیرید، به موقعیتی در بیداری اشاره دارد که شما حس می کنید بی یاور و آسیب پذیر هستید. چیزی در زندگی تان، از کنترل شما خارج است. به ویژه اگر شما خواب ببینید که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اید، بیانگر موقعیتی است که حس می کنید مورد هتک حرمت قرار گرفته یا قربانی شده اید.

خواب دیدن اینکه به شما تجاوز شده است (هتک حرمت شده اید) یا نزدیک بوده تجاوز شود بیانگر احساسات کینه توزانه یا رنجش آور در مورد جنس مخالف است. شما حس می کنید که مورد هجوم واقع شده اید یا ازتان سو استفاده شده است. چیزی یا کسی، عزت نفس و رفاه احساسی شما را به خطر می اندازد چیزها روی شما فشار می آورد. خواب تجاوز، برای کسانی که واقعا در زندگی بیداری به آنها تجاوز شده است رایج است.

اگر در خواب خود مشاهده کردید که مورد تجاوز قرار گرفته‌اید در حالی که در زندگی واقعی با این موضوع روبرو نشده‌اید بیانگر بسیاری از مسائل است. ترس از دست دادن کنترل زندگی تا داشتن افکار منفی و غیر عرف جامعه می‌تواند منجر به دیدن این‌گونه خواب ‌ها شود.

اگر در خواب ببینید که کسی به شما تعرض کرده یا آزاری رسانده است این خواب با مانعی در زندگی شما در ارتباط است. سعی کنید در انجام پروژه‌های خود ثابت قدم بمانید. شما معمولا وقتی خواب تجاوز را می‌بینید که احساس می‌کنید کسی در زندگی واقعی تان شما را کنترل می‌کند. اگر در خواب می‌بینید که یکی از افراد خانواده تان به شما تعرض کرده یا آزاری به شما می‌رساند، همه چیز را شخصی ندانید.

 

تعبیر خواب تجاوز برای زن

اگر زن شوهر داری در خواب ببیند که به او تجاوز می کنند تعبیرش شکست عشقی است و یا زندگی مشترک او نافرجام می ماند و مجبور به طلاق خواهد شد.

 

تعبیر خواب تجاوز به دختر

 • اگر دختر باکره ای خواب ببیند که مورد تجاوز قرار گرفته، تعبیرش این است که خبر بدی به او خواهد رسید و او بسیار غمگین و ناراحت خواهد شد.
 • اگر در خواب ببینید تجاوزگر ماسکی روی صورت خود داشت یا چهره اش در تاریکی مشخص نبود تعبیرش این است که از فردی که نمی شناسد آسیب جدی خواهد دید.
 • اگر در خواب تان متجاوز را شناختید یا یکی از اقوام و بستگان شما بود تعبیرش این است که در عالم بیداری در حق او کار بدی انجام می دهید یا حق او را پایمال می کنید و او درصدد انتقام جویی از شما بر می آید. بهتر است بعد از دیدن این خواب بیشتر مراقب خود باشید.

 

تعبیر خواب تجاوز مکرر

اگر دختری در خواب ببیند که مدام به او تجاوز شده ممکن است در عالم بیداری از طرف کسی مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشد و آثارش را در خواب مشاهده کند. احتمالا این آزار و اذیت از طرف یکی از دوستان و بستگانش صورت گرفته باشد.

 

تعبیر خواب تجاوز گروهی

تعبیر خواب تجاوز بی رحمانه و گروهی نشان دهنده آسیب های روحی و بسیار بدی است که از طرف دیگران به شما رسیده است. شما از این موضوع بسیار غمگین و ناراحت هستید و نمی توانید شرایط زندگی را به حالت عادی برگردانید. این آسیب ها مشکلات بسیار زیادی را در خانه و محل کار برای شما ایجاد خواهد کرد.

 

تعبیر خواب تجاوز کردن

دیدن ارتکاب تجاوز در خوابتان بیانگر اختلال عملکرد جنسی یا عدم اطمینان است. به ویژه اگر شما در خواب شاهد تجاوز چند نفر به یک نفر باشید، پس بیانگر بی یاوری کامل در یک موقعیت است. شما منابع یا قدرت برای انجام چیز درست را ندارید. ممکن است به این معنی باشد که شما یا کسی تحقیر شده اید.

 

تعبیر خواب شاهد تجاوز بودن

شاهد تجاوز بودن در خواب زنگ خطر و هشداری بای بیننده خواب است. فردی از اطرافیان و نزدیکان شما احتمالا مورد سوء قصد قرار می‌گیرد. این فرد در زندگی بیداری به حمایت شما نیازمند است.

 

تعبیر خواب نجات دادن شخصی از تجاوز

نجات دادن شخصی از تجاوز یا نگهداری از فردی بعد تجاوز در رویا بیانگر نشانه‌های امیدوار کننده در زندگی شماست. این خواب نشان می‌دهد که شما می‌توانید در زندگی فعل خواستن را صرف کنید و در موقعیت‌هایی که تحت فشار هستید به خوبی می‌توانید اوضاع را در اختیار خود بگیرید.

 

تعبیر خواب تجاوز کردن به بچه

تجاوز به یک کودک در خواب نشان دهنده آن است که شما در رویارویی با افراد بانفوذ و چهره‌های قدرتمند احساس ناتوانی و ضعف می‌کنید. از یک طرف شاید خودتان را فردی می‌بینید که مورد تجاوز صاحبان قدرت قرار می‌گیرد و از طرف دیگر شاید احساس می‌کنید فرد متجاوز در خواب کسی است که از ضعفا یا گروهی از افراد متواضع و فروتن سوءاستفاده می‌کند.

 

سخن آخر

قطعا دیدن چنین رویایی بسیار ترسناک و وحشتناک است پس باید ریشه یابی کرده و از علل دیدن چنین خوابی آگاه شد. چنانچه تعبیر و تفسیر رویای خود در متن گفته شده پیدا نکردید آن را برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

۲ Comments
 1. سلام وقت بخیر ممنون میشم تعبیرخوابم بهم بگین خیلی نگرانم،یک همسایه کثیف دارم ک به همه بااشاره رابط جنسی پیشنهادمیده،امروز قبل اذان صبح خواب دیدم یک بچه درس میدم واون مرد کثیف هم دورترازمامشغول یکاری بود انگار دریک خونه بودیم مشغول درس دادن بودم ک متوجه شدم درخونه بسته شده واحساس ترس گرفتم باسرعت رفتم دربازکردم ودیدم این مرد سمتم اومد ولی من یکم فاصله گرفتم اون رف کفشش بپوشه بیاد من هرچه خواستم جیغ بزنم صدایی ازم خارج نمیشدازترس پاهامم توانایی دویدن نداشتن ولی باخودم گفتم اگ ندوام بهم میرسه باسرعت دویدم ک درخونه همسایه نگامیکردم کدوم بازه درخونه خالم دیدم یکم بازبودرفتم داخل درقفل کردم رفتم خونشون خالم وپسرخالم بودن ک ترسیدن ازورودیهویی ام ونفس نفس زدنم،خونه خالم تاریک بود وچراغ روشن کردم ولی موقعی ک فرارکردم انگارظهربودوکسی بیرون نبود،ممنونم تعبیرش بفرستین

  • سلام. خواب شما جای نگرانی ندارد و صرفا نشان می دهد که شما در عالم بیداری از چیزی یا کسی می ترسید و احساس بی پناه بودن دارید. سعی کنید به نحوی بر ترس خود غلبه کنید و اعتماد به نفستان را بالا ببرید.

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
 • Total (0)
Compare