تعبیر خواب النگو – معنی دیدن النگو طلا در خواب چیست؟

تعبیر خواب النگو طلا - دیدن النگو در خواب

النگو یکی از زیورآلات زینتی است که زنان از آن استفاده می‌کنند؛ هر چند که در سال‌های اخیر النگو جای خود را به دستبند داده و دیگر آن کارایی گذشته را ندارد. النگوها از جنس‌های مختلفی تهیه می‌شوند که مشهورترین آن النگوی طلاست. بنابراین اکثرا رویاها با محوریت النگوی طلا دیده می‌شوند. این خواب‌ها می‌تواند شامل دیدن النگوی شکسته، النگو در دست دیگران یا خرید النگو باشد. برای آگاهی از تعبیر خواب النگوی طلا همراه ما باشید.

تعبیر خواب النگو طلا

در ابتدای تعبیر خواب النگو طلا باید با مفهوم دیدن زیورآلات طلا در خواب آشنا شویم. ابن سیرین دیدن زیورآلاتی که از جنس طلا باشد را برای زنان ملک و دارایی و برای مردان حرام می‌داند. دلیل اینگونه تعبیر کاملا مشخص است که در اسلام انداختن طلا برای مرد حرام و برای زن نیکوست.

به طور کلی النگو طلا زینت دست است و در واقع کاری را نشان می دهد که بیننده خواب در آن صادقانه رفتار می‌کند.

مطیعی تهرانی: 

چنانچه در خواب ببینید النگویی به دست دارید یا النگوهایی به دست شما وجود دارد، نسبت به کسی یا چیزی تعهد می‌پذیرید یا دین دارید که ادا نکرده‌اید یا اخلاقا مدیون هستید. دیدن النگو در خواب برای مردان خوب نیست و تعبیری که گفته شد برای زنان صادق است.

در زبان انگلیسی مفهوم النگو معادل دستبند بوده و تحلیلات گفته شده یکسان می‌باشد. معبرین غربی در این رابطه می‌گویند:

دیدن النگو در خواب به معنای انجام قطعی کاری است که به آن علاقه‌مندید. شما تمایل دارید که مسیری را انتخاب کرده و با تعهد در آن قدم بردارید.

برای مثال، لذت بردن از برعهده گرفتن یک مسئولیت جدید در زندگی، یا عشق و تعصب شما برای انتخاب مسیری از زندگی که شما را به امور خانواده تخصیص دهد. این حتی می‌تواند نوعی تعهد بین یک زوج محسوب شود.

از جنبه مثبت النگو به احساس رضایتی اشاره دارد که شما از قرارگیری در محلی که به آن علاقه‌مندید بدست آمده است. شما با کمال رضایت برای این موقعیت یا فرصت هزینه و زمان صرف می‌کنید. لذت در کنار خانواده بودن و انجام کارهای هنری مورد علاقه می‌تواند به صورت النگوی طلا در خواب دیده شوند.

 

تعبیر خواب النگو شکسته

تحلیلگران غربی:

 شما در این روزها درگیر مشکلاتی شده‌اید. چالش‌هایی که شما را به مبارزه طلبیده و باید برای مقابله با آن ها تلاش کنید. این موضوعات خود را به صورت النگو شکسته در خواب نشان می‌دهد. به عملکرد گذشته خود فکر کنید، چه تصمیماتی گرفته‌اید؟ آیا همه آن‌ها درست بوده است؟ احساس حسرت و بازگشت به گذشته دارید و با خود می‌گویید ای کاش زمان به عقب بازمی‌گشت و این کارها را انجام نمی‌دادید.

سعی کنید که در این ایام از دیگران کمی فاصله بگیرید تا رفتاری نکنید که بعدها خود را برای آن سرزنش کنید.

دیدن النگوی شکسته در خواب می‌تواند به عنوان یک نشانه برای کاری پایان ناپذیر یا رابطه‌ای باشد که انتهای آن به بن بست ختم می‌شود. در واقع شما فاقد حریم خصوصی هستید و احساستان این است که هر لحظه ممکن است بازجویی شوید یا مورد انتقاد قرار گیرید. دیگران و افکار آنان در مورد شما برایتان بیش از حد مهم است. همین باعث شده تا افرادی در اطرافتان از این نقطه ضعف شما سو استفاده کنند.

تعبیر خواب النگو - تعبیر خواب النگو طلا

دیدن النگو در خواب

 تعبیر خواب طلا برای زن باردار

معبرین غربی دیدن طلا یا جواهرات طلا برای زن باردار را تولد دختری زیبا می‌دانند.

 

تعبیر خواب گم کردن النگو

آنلی بیتون:

  • اگر دختری در خواب النگوی خود را گم کند، در آینده با زیان‌ها و مشکلات فراوانی روبرو می‌شود.
  • اگر خواب ببینید النگویی پیدا می‌کنید، نشانه کسب ثروتی قابل توجه است.

 

تعبیر خواب النگو طلا در دست دیگری

دیدن النگو طلا در دست یک نفر دیگر در  خواب به معنای فقدانی بزرگ است. با این حال دیدن النگو در دست خودتان به منزله وابستگی فردی غریبه به شماست.

 

تعبیر خواب النگو در دست

آنلی بیتون: اگر خواب ببینید النگویی در دست دارید که دوست یا نامزد شما هدیه داده است، نشانه آن است که در آینده‌ای نزدیک ازدواج خواهید کرد.

 

کلام آخر

تعبیر خواب النگو طلا کاملا وابسته به شرایط زندگی بیننده خواب است. به طور دقیق نمی‌توان هر تعبیر را برای هر شخص بیان کرد، بلکه باید تحلیل را بر زندگی رویابین تطبیق داد. در صورت داشتن هرگونه سوال و نظر در ارتباط با تعبیر خواب النگو می‌توانید آن را با ما در میان گذارید؛ کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare