تعبیر خواب سگ سیاه و سفید چیست؟ دشمن یا رسوایی؟

تعبیر خواب سگ سیاه و سفید

دیدن سگ در خواب می‌تواند معناهای مختلفی داشته باشد، چرا که سگ از یک نگاه، حیوانی وفادار و خانگی است و از نگاهی دیگر، حیوانی درنده و از دسته گرگ‌هاست. به هر حال تعبیر خواب سگ سیاه و سفید می‌تواند مربوط به احساسات و غرایز شما باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتر درمورد این خواب را بیابید.

 

تعبیر خواب سگ سیاه و سفید از نظر معبرین اسلامی

تعبیر خواب سگ سیاه و سفید از نظر ابن سیرین

ابن سیرین می‌گوید:

  • اگر سگی سفید و وحشی را در خواب ببینی، یا ببینی که می‌خواهد به شما حمله کند، تعبیر خواب حمله سگ نشان از دشمنان شما دارد که قصد دارند به شما صدمه بزنند. هرچه این سگ سفید بزرگ‌تر باشد یعنی دشمنتان قوی‌تر است. ناگفته نماند که اگر از در دوستی با این فرد وارد شوید می‌توانید این خصومت را به آشتی تبدیل کنید چرا که ذات آن شخص خوب است و قلب مهربانی دارد.
  • اگر ببینی که سگ سفید که وحشی هست را کشته‌ای به این معناست که دشمن و رقیب خود را شکست می‌دهی.
  • سگ سیاه به معنای شخصی است که با شما دشمنی دارد و اصالتش عرب است و سگ سفید یعنی دشمن شما فارسی زبان است.

 

تعبیر خواب سگ سیاه و سفید به صورت موضوعی

تعبیر خواب سگ سیاه بزرگ

اگر شخص در خواب سگی سیاه ببیند که جثه‌اش بزرگ هم باشد و از آن ترس به دلتان راه پیدا کند، به این معناست که احساسات و عواطف شما نقشی برجسته در زندگی‌تان ایفا می‌کند. همچنین، تعبیر آن است که شما دچار افکار منفی هستید و این فکرها شما را پریشان کرده است.

تعبیر خواب سگ سیاه کوچک

تعبیر خواب سگ سیاه کوچک یعنی به وجود آمدن مشکل

تعبیر خواب سگ سیاه و سفید

اگر سگی که در خواب دیده‌اید سیاه باشد و کوچک، یعنی دسیسه و فتنه‌ای برای شما رخ می‌دهد که تا حدی مشکل‌آفرین است. بنابراین، میزان دشمنی و خصومت با شما به اندازه سگ بستگی دارد هرچه کوچک‌تر باشد، کمتر نگران باشید.

تعبیر خواب حضور سگ سیاه در کنار شما

اگر در خواب ببینی که سگی سیاه در کنار شما راه می رود و همراهی‌ات می‌کند، یعنی در روابط و معاشرت‌های خود احساس آرامش و آسودگی خاطر دارید، اما مشکل این‌جاست که در پس این روابط، افراد چهره حقیقی خود را پنهان کرده‌اند و قصد دارند به شما ضربه بزنند.

تعبیر خواب پارس کردن سگ سیاه

اگر در خواب دیدی که با سگی سیاه مواجه شدید و پارس می‌کند، تعبیر آن است که در رابطه با معاشرت‌های خود حواستان را جمع کنید. احتمالاً در اطراف شما کسانی هستند که به شما حسادت می‌ورزند و قصد دارند شخصیت شما را تخریب کنند. به علاوه، در زمینه کاری امکان دارد همکارانتان برای شما دردسری ایجاد کنند که جایگاه شغلی شما به خطر بیفتد.

تعبیر خواب سگ سفید بزرگ

سگ سفید و بزرگ در خواب نماد شدت گرفتن مسئله‌ای در زندگی شماست و این مشکل در زندگی تان بدتر می‌شود. حال آن‌که سگ سفید کوچک در خواب به معنای آن است که مشکل شما حل می شود و نگرانی چندانی وجود ندارد.

تعبیر خواب پارس کردن سگ سفید

اگر خواب ببینی سگی سفید پارس می کند، سمبلی از چیزهای مختلفی است. شاید خواب می‌خواهد هشدار دهد که مواظب نیک‌نامی و شهرت خود باشید که احتمال دارد در نظر مردم وجه‌ی شما بد شود. معنای دیگر آن است که ممکن است با چالشی در زندگی روبه‌رو شوید که باید خود را برای مواجه با آن آماده کنید.

تعبیر خواب سگ سفید سرزنده

دیدن سگ سفید سرزنده به معنای حسادت

تعبیر خواب سگ سیاه و سفید

اگر یک مرد در خواب سگ سفید ببیند، به این معناست که شخصی به او حسادت می‌کند. اما اگر یک زن این خواب را دید، تعبیر آن است که شخصیت این زن، فردی آزاد و مستقل است.

تعبیر خواب سگ سفیدی که به زنجیر کشیده شده است

اگر در خواب دیدی سگ سفیدی به جایی قل و زنجیر شده است یا در جایی حبس شده است، یعنی حماقت‌هایی از شما سر می‌زند که باعث شرمساری و خجالت‌زدگی‌تان می‌شود.

تعبیر خواب حضور سگ سفید در کنار شما

اگر شخص در خواب ببیند که سگی سفید در کنار اوست و همراهی‌اش می‌کند، به این معناست که با کمک حس ششم و نیروی شهود خود از دل مشکلات پیروز بیرون می‌آیید.

تعبیر خواب سگ سفید با توانایی منحصر به فرد

اگر در خواب سگ سفیدی را ببینی و این سگ مهارت یا توانایی خاص داشته باشد، برای مثال، سگ سفیدی را ببینی که بسیار سریع و چابک است و استعداد خاصی را در آن سگ مشاهده کنی، به این معناست که شما نیز باید روی همین استعداد خود متمرکز شوید تا موفقیت کسب کنید.

تعبیر خواب دسته‌ای از سگ‌های سفید وحشی

اگر در خواب دسته‌ای از سگ‌های سفید را ببینی که وحشی باشند و قصد حمله داشته باشند یعنی شما در زندگی از چیزی بسیار می‌ترسید و احساس ناامنی دارید.

تعبیر خواب داشتن سگ سفید خانگی

اگر در خواب دیدی که حیوان خانگی شما سگی به رنگ سفید است و قلاده یا زنجیری به گردنش بسته‌ای، تعبیر آن است که به دلیل بی مبالاتی و سهل‌انگاری دچار زیان مالی و خسارت‌های هنگفتی می‌شوی.

تعبیر خواب جنگ بین سگ های سفید

اگر در خواب ببینی چندین سگ سفید در حال دعوا با یکدیگر هستند، به معنای مشاجره و بحث‌های خانوادگی است و شما با آن‌ها اختلافاتی دارید.

تعبیر خواب کشتن سگی سفید و پلید

اگر در خواب سگی سفید را کشتی که شرور و بدجنس باشد، به این معناست که شرارت‌ها و بدی‌های وجود خود را از بین می‌برید و از آن‌ها رهایی می‌یابید. همچنین می تواند به معنای پیروزی از رقبا و کسب موفقیت تعبیر شود.

تعبیر خواب سلاخی کردن سگ سفید

اگر در خواب دیدی در حال سلاخی کردن سگ سفیدی هستی که صاحب آن فردی است که شما به او علاقه دارید، این گونه تعبیر می‌شود که شما در وفادار بودن به این شخص و اعتماد کردن به او مردد شده‌اید.

تعبیر خواب بریدن سر سگ سفید

بریدن سر سگ سفید در خواب نشان دهنده آن است که شخصی از نزدیکانتان را ناامید می کنید و روحیه او را تضعیف می‌کنید. شما قصد دارید برای این فرد مشکل درست کنید.

تعبیر خواب سگ سفید مرده

اگر در خواب سگ سفیدی را دیدی که بی جان است و مرده یعنی شما چیزی را از دست می‌دهید که می‌تواند مربوط به ایجاد احساس امنیت و اعتمادبه‌نفس در زندگی‌تان باشد.

تعبیر خواب سگ سفید راهنما

تعبیر خواب سگ سفید راهنما به معنای اقتدار فرد

تعبیر خواب سگ سیاه و سفید

سگ سفیدی که راهنمای شما باشد، نمادی از اقتدار بیننده خواب است. این شخص قادر است امیال و احساسات خود را به خوبی کنترل و مدیریت کند.

تعبیر خواب در آغوش گرفتن سگ سفید

اگر در خواب ببینید که سگ سفیدی را در آغوش می‌گیری و این سگ را همراه خود نگه می‌داری، تعبیر آن است که شما نیروی غریزی قوی داری و این نیرو در مراحل زندگی بسیار برای شما کمک‌رسان است.

تعبیر خواب  بازی کردن با سگ سفید

اگر در خواب خود را مشغول بازی با سگی سفید دیدی، به این معناست که تمامی رقیبان خود را شکست داده و دستاوردهای بزرگی خواهی داشت.

تعبیر خواب شکار سگ سفید

شکار کردن سگ سفید در خواب نمادی از سبک سری است. شخصی که این خواب را می‌بیند اهل خوشی‌های زودگذر است و آینده‌نگر نیست.

تعبیر خواب گاز گرفته شدن توسط سگ سفید

اگر در خواب دیدی که سگ سفیدی شما را گاز می‌گیرد، به این معناست که شخصی شما را تهدید می‌کند و از لحاظ جسمی به شما آسیب وارد می کند و مورد ضرب و شتم قرار می‌گیری. افراد شرور برای شما مشکل درست می‌کنند و از دست آن‌ها آسایش نداری و می‌تواند به معنای مسائل مربوط به اعتیاد و مواد مخدر نیز باشد که ممکن است دچارش شوید.

 

تعبیر خواب سگ سیاه و سفید از نظر روانشناسان

تعبیر خواب سگ سیاه و سفید از نظر آنلی بیتون

اگر خواب در خواب دیدی سگی سفید با حالتی دوستانه به شما نزدیک شود، تعبیر آن است که در روابط عاشقانه و عاطفی خود خوشبخت می‌شوید.

تعبیر سگ سیاه در خواب از لحاظ روانشناسی

سگ سیاه نشانه افسردگی و اندوه است یا آن‌که بیننده خواب ترس از مرگ دارد. به این معناست که خبر مرگ شخصی در راه است و وجود شما از یاس و ناامیدی پر شده است، به همین خاطر شور زندگی در شما وجود ندارد.
همچنین سگ در تعابیر به نوعی این گونه تفسیر شده است که با عالم اموات در ارتباط است و به این علت که سگی با این رنگ به معنای مرگ و از دست دادن جان تعبیر می‌شود، می‌توان نتیجه گرفت که چنین خوابی خبر از مرگ می‌دهد.

تعبیر سگ سفید در خواب از لحاظ روانشناسی

سفید همواره رنگی مثبت به حساب آمده است و سگ نمادی از دوستی و صلح است. هنگامی که سگی سفید در خواب فرد ظاهر شود، به معنای روابط فرد با خانواده و نزدیکانش است که ناخودآگاهش برای او تداعی می‌کند. در واقع، سگ سفید مظهری از راهنمایی برای زندگی است و این خواب شما را دعوت به خودشناسی می‌کند.

 

تعبیر خواب سگ سیاه و سفید در کتاب ﺳﺮزمین رویا

  • اگر در خواب سگ سفیدی ببینی، ثروت عظیمی نصیب شما می‌شود.
  • اگر در خواب سگ سیاه ببینی، تعبیر آن است که باید حواس خود را جمع کنی تا از سوی دشمنان آسیبی به شما نرسد.

سخن آخر

در این مطلب تعبیر خواب سگ سیاه و سفید را خواندید. توجه داشته باشید که برای تفسیر بهتر خوابتان، می توانید تعبیر خواب فرار از سگ، تعبیر خواب سگ نگهبان و تعبیر خواب سگ قهوه ای روشن را نیز در انگیزه مطالعه کرده و برای تفسیر رویای خود اطلاعات بیشتری بدست آورید.

با این حال اگر با توجه به مطالب ذکر شده در این مطلب موفق به تعبیر خواب سگ سیاه و سفید نشده‌اید، خواب خود را در پایین همین صفحه با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare