تعبیر خواب مدفوع از نظر امام صادق (ع) چیست؟

تعبیر خواب مدفوع از نظر امام صادق (ع)

اگر در خواب مدفوع دیدی، دیدن مدفوع در خواب، اغلب به معنای پول و یا رهایی از غم و رنج تعبیر شده است، در این مطلب، تعبیر خواب مدفوع از نظر امام صادق (ع) و دیگر معبرین را در این باره شرح داده‌ایم.

 

تعبیر خواب مدفوع از نظر امام صادق (ع)

امام صادق (ع) می فرماید: دیدن مدفوع در خواب را می‌توان از چهار وجه تعبیر کرد. اول آن است که گرفتار مال حرام می‌شوی. همچنین اشاره به گشایش در امور دارد. تعبیر دیگر آن است که شما از مال خود به زنتان می‌بخشید. دیگر معنی آن می‌تواند رسیدن به ثروت و برآورده شدن آرزوها باشد.

دیدن مدفوع در خواب از نظر ابن سیرین

ابن بن سیرین می‌گوید: اگر کسی در خواب ببیند که در مستراح یا توالت مدفوع کرد، به این معناست که به زودی از نظر مالی، کارش رونق پیدا می‌کند.

 

تعبیر موضوعی درمورد خواب مدفوع از نظر امام صادق (ع)

تعبیر خواب شستن مدفوع

اگر کسی دید که در حال شستن مدفوع خود است یا محلی را که از مدفوع کثیف شده، می‌شوید و تمیز می‌کند، تعبیر ثروتمند شدن است و این شستن به معنای مالی حلال است. همچنین خبرهای خوبی به این شخص می‌رسد که غرق در خوشبختی می‌شود.

تعبیر خواب شستن مدفوع نوزاد

اگر کسی در خواب نوزادی را دید و مدفوع او را می‌شست، اوضاع مالی‌اش عالی خواهد شد، ولی اگر این نوزاد را نشناسد، علاوه بر آن‌که مال و منال از آن او می‌شود، در زمینه کاری موفق می شود و به او نفع می‌رسد.

 

تعبیر خواب مدفوع از نظر روانشناسان

تعبیر کارل یونگ

کارل یونگ پروفسور سوئیسی در این باره معتقد است اگر خواب ببینی بر روی کسی مدفوع می‌کنی یعنی کینه شخصی را به دل داری و با آن شخص دشمنی داری.
تعبیر خواب مدفوع کردن کسی روی شما نشان می‌دهد که شما برای خود ارزش قائل نیستید و از عزت نفس پایینی برخوردارید. بهتر است که روی این قسمت از شخصیت خود کار کنید.
تعبیر خواب اینکه شما قادر به مدفوع کردن نیستید به این معناست که شما در بیان احساسات خود مشکل دارید و نمی توانید حرف‌هایتان را با کسی در میان بگذارید، به همین خاطر همه چیز را در خود می‌ریزید.

 

سخن آخر

اگر با توجه به مطالب ذکر شده در این مطلب موفق به تعبیر رویای خود نشده‌اید، خواب خود را در پایین همین صفحه با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. همچنین شما می‌توانید تعبیر خواب مدفوع از نظر حضرت یوسف را نیز در انگیزه بخوانید.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare