تعبیر خواب کرم در مدفوع چیست؟ مال حرام یا عدم عزت نفس؟

تعبیر خواب کرم در مدفوع

شاید برایتان پیش آمده باشد که در خواب خود کرم ببینید، اما بستگی دارد این کرم را در چه حالتی ببینید، در غذا یا میوه و یا بدن … . در این مطلب درباره تعبیر خواب کرم در مدفوع توضیح می‌دهیم.

 

تعبیر خواب کرم در مدفوع از نظر معبرین اسلامی

معبرین در این باره گفته‌اند اگر در خواب ببینید که کرمی در مدفوع شماست، به این معناست که شما صاحب مال و ثروت می‌شوید، اما و وجود کرم در مدفوع می‌تواند به این معنا باشد که این مال را از راه حرام به دست آورده‌اید، بنابراین باید خود را از این راه برای داشتن درآمد جدا کنید. همچنین به این اشاره دارد که فردی پول دوست هستید و از هر طریقی حاضرید به مال دنیا دست پیدا کنید. این خواب هشدار می‌دهد که دست از این راه و روش بردارید.

تعبیر خواب کرم در مدفوع از نظر روانشناسان

روانشناسان معتقد هستند که دیدن کرم در خواب نشان از ضعیفی، پستی، کثیفی است و به طور کلی نشان می‌دهد که شما فردی منفی هستید. شما از آن دسته افرادی هستید که عزت نفس پایینی دارد و خود را قبول ندارد. در واقع چنین شخصی برای خودش ارزش قائل نیست. همچنین می‌تواند دلالت بر این داشته باشد که شما فقط به نقاط ضعف خود توجه می‌کنید و اصلاً خوبی‌های خود را نمی‌بینید.

 

سخن آخر

توجه داشته باشید که شما می توانید تعبیر خواب خوردن مدفوع، تعبیر خواب مدفوع از نظر امام صادق (ع) و تعبیر خواب مدفوع از نظر حضرت یوسف را نیز در انگیزه مطالعه کرده و در تفسیر رویای خود اطلاعات بیشتری بدست آورید.

با این حال اگر با توجه به مطالب ذکر شده در این مطلب موفق به تعبیر رویای خود نشده‌اید، خواب خود را در پایین همین صفحه با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

۱ Comment
  1. سلام، خواب دیدم از مدفوع من کرم‌های رنگارنگ حدود ۱۵، ۲۰ سانتی دفع شد و در حال حرکت بودن و من از آنها میترسیدم، اما زیبا بودند، تعبیرش چیست
    رنگ نارنجی و شفاف داشتند

Leave a reply

انگیزه
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare