تعبیر خواب مدفوع از نظر حضرت یوسف چیست؟

تعبیر خواب مدفوع از نظر حضرت یوسف

در این مطلب، قصد داریم تا تعبیر دیدن مدفوع در خواب را از نظر معبرین مختلف بیان کنیم، در این‌باره حضرت یوسف اشاره‌ای نداشته‌اند، اما سایر معبرین اسلامی بیشتر آن را به رسیدن به مال و ثروت تعبیر کرده‌اند.

تعبیر خواب مدفوع از نظر حضرت یوسف و معبرین اسلامی

تعبیر ابن سیرین

ابن سیرین درمورد این خواب عقیده دارد که اگر ببینی مدفوع می‌کنی و آن را با خاک می پوشانی، به این معناست که پول‌هایت را در جایی مخفی می‌کنی.
همچنین اگر کسی ببیند در توالت بیفتد و در مدفوع آلوده شود، تعبیر آن است که مال و اموال کسی را که حق تو نیست، از آن خود می‌کنی.
اما اگر کسی ببیند که در توالت افتاده است و در مدفوع آلوده شده، به این معناست که تمام فکر و ذکرش جمع کردن مال دنیا می‌شود.
اگر دیدی از شکم تو مثل سیل مدفوع بیرون می‌آید، یعنی شخصی با نفوذ موجب اندوهت می‌شود.

تعبیر مدفوع در خواب

تعبیر ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی در این باره می‌گوید: اگر ببینی در جایی که برایت ناآشناست مدفوع کنی، یعنی پول خود را جایی صرف می‌کنی که برای تو هیچ سودی ندارد.
اگر در خواب دیدی مدفوع انسان‌ها را خوردی، یعنی نان شما از راه حرام است.
اگر ببینی همۀ بدن خودت با مدفوع کثیف شده است، به این معناست که شما گناه و اشتباهی کرده‌ای.

تعبیر جابر مغربی

اگر در خواب ببینی از مقعد تو مدفوع و نجاست بیرون می‌آید و بدنت را مدفوع کثیف کرده است، تعبیر آن است که شما روزی‌تان از راه حرام هستید.
اگر در خواب ببینی که در مدفوع فرو می‌روی و یا در مسیری بین راه، این اتفاق برایت رخ داده است، به این معناست که فردی قدرتمند و تاثیرگذار باعث ناراحتی شما می‌شود.
تعبیر دیگر درمورد فرو رفتن در مدفوع این است که شما در جایگاهی کم ارزش و پست قرار خواهید گرفت.

تعبیر حضرت دانیال (ع)

حضرت دانیال (ع) می‌فرماید: تعبیر دیدن مدفوع در خواب این است که شما از کار خلاف و گناه، رزق خود را به دست می‌آورید.

 

تعبیر خواب موضوعی در مورد مدفوع

احساس خجالت از مدفوع کردن

چنان چه در خواب دیدید که از مدفوع کردن خجالت زده هستید، به این معناست که مال و ثروت شما از راه خطا و حرام است.

پنهان کردن مدفوع از دیگران

اگر شما سعی کردید مدفوع خود را از دیگر افراد پنهان کنید، تعبیرش این است که شما فردی خسیس هستید و می خواهید دیگران از ثروت شما خبر نداشته باشند.

تعبیر خواب مدفوع کردن در توالت

اگر در خواب دیدید که در توالت مدفوع می‌کنید و خود را نیز شستید، یعنی نگرانی‌های خود را کنار می گذارید. شما باید سعی کنید در جهت بالا بردن روحیه خود بکوشید.

مدفوع کردن در عموم

تعبیر خواب مدفوع کردن در جمع افراد به این معناست که شما فردی هستید که داشته‌های خود را به رخ دیگران می‌کشید. همچنین می‌تواند معنی شود که شما دارایی‌های خود را با دیگران مقایسه می‌کنید.

تعبیر خواب مدفوع در دهان

اگر در خواب دیدید که در دهانتان مدفوع گذاشته‌اید، می‌توان آن را این گونه تعبیر کرد که در آینده مجبور به انجام یک سری امور می‌شوید که باب میل شما نیست.

مدفوع در تخت‌خواب

تعبیر دیدن مدفوع در تخت‌خواب به این معنی است که شما در زندگی زناشویی با مشکل مواجه می‌شوید. این دردسرها به خاطر اوضاع مالی نا به سامان شماست.

مفوع در خواب دیدن تعبیر خواب قدم زدن روی مدفوع

اگر در خواب دیدید که بر روی مدفوع پای گذاشتید یا قدم زدید، به این معناست که در زندگی فردی موفق خواهید شد. این موفقیت به یکباره رخ می‌دهد و شما انتظار آن را نداشته‌اید.

 

تعبیر خواب مدفوع در کتاب سرزمین رویاها

اگر در خواب مدفوع ببینید، در واقع از علاقه شما به جمع کردن مال و پول‌دوستی شما خبر می‌دهد. اگر مدفوع نوزاد را در خواب ببینید، این خواب خوبی است و شما موفقیت‌هایی کسب می‌کنید.
اگر در خواب هر نوع مدفوع دیگری را ببینید نشانه دریافت هدیه‌ای باارزش است.

تعبیر دیدن مدفوع در خواب یعنی شما فردی منفی هستید.

تعبیر خواب مدفوع از نظر روانشناسان

از نظر روانشناسان این‌که در خواب مدفوع ببینید یا به آن دست بزنید، به این معناست که از ویژگی‌های شما این است که منفی‌باف هستید. در رابطه با خودتان این‌طور فکر می‌کنید که فرد شایسته و باصلاحیتی نیستید. به شما توصیه می‌کنم سعی کنید ارزش خود را درک کنید.
از دیدگاه روانشناس فروید، دیدن مدفوع در خواب در ارتباط با احساس مالکیت نسبت به کسی یا چیزی، مغرور بودن، به دست آوردن مال است. همچنین رفتارهایی که در آن پرخاشگری مشهود است از تعبیر این خواب است.

 

سخن آخر

اگر به تازگی خوابی با محوریت مدفوع دیده اید، می‌توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

۱۰ Comments
 1. سلام من خواب دیدم همسرم توی شرتش مدفوع کرده و میخواد سلوا ش رو در بیاره و خودش و تمیز کنه منم داشتم میدیدم و توی کوچه بودیم
  تعبیرش چی میشه؟

  • سلام. خواب شما گویای درگیری ذهنی یا واقعی همسرتان با پول و مال دنیاست. (شاید هم خدای نکرده پول ناپاک) و حرکت ایشان برای رفع کثیفی نشانه ضمیرناخودآگاهشان است که می خواهند از این شرایط بگریزند و به آرامش برسند.

 2. باسلام
  خواب دیدم که در دستشویی مدفوع کرذم وقتی به مدفوع نگاه کردم دیدم کرمهای سفید رنگ در مدفوع خود دارم تعبیرش چی میشه

 3. سلام خواب دیدم یه بطری که توش پر مدفوع و باید ببرم جایی نگه دارم.و بعدش رفتم بازار و ۲ تا شلوار خریدم

 4. سلام خواب دیدم چیزی مثل ملین خورده بودم ودر جایی بزور وکم کم مدفوع که سفت نبود میکردم البته پوشک گذاشته بودم وروی پوشک میکردم وپوشک کثیف شده بود

 5. سلام
  خواب دیدم کنارم همسرم نشستم و بی اختیار مدفوع کردم با دست پاکش کردم دیدم توی مدفوعم پراز طلا هست اما کثیف نشدم ن دستم ن بدنم تعبیر این خواب چیه

Leave a reply

انگیزه
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
 • Total (0)
Compare